• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozrav od casea mxm

B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša,,,,,,,,:partyman::partyman:,,,neku riječ o sebi nebi ti palo teško,,,čisto da te malo upoznamo........:?
 

case mxm

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
65
Zovem se Milan imam 24g. imam 40 krava 20 junica i 40 čokladi,3 trktora case mxm 120 jxu1100 i starog ihc-e 946 i ovu gotovo svu mehanizaciju da sad nenabrajam oženjen sam imam sina 14mj.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dobrodosao. slobodno stavi koju slikicu casea :D
imas li slucajno kamionsku tandemku? :scratch
 

case mxm

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
65
stavit ću slike sam do proućim kak to ide imam kamionsku prikolicu ali ne tandemku nego troosovinku sandučarku!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Zovem se Milan imam 24g. imam 40 krava 20 junica i 40 čokladi,3 trktora case mxm 120 jxu1100 i starog ihc-e 946 i ovu gotovo svu mehanizaciju da sad nenabrajam oženjen sam imam sina 14mj.

Nemoj se srdit,,,nije namijerno,,,eto čisto da te malo upoznamo,,,,opet tvoja volja,,,pa živija ti meni.,.............:partyman::partyman:
 

case mxm

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
65
ma ne srdim se hvala na željama al nek i ti doživiš sto pa onda nek umre ko hoće!!!!!!
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!

., tako mlad i vridan, svaka čast i fala!, svako dobro TI želim i sretno!...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
dobrodošao kolega CNH grupe...:partyman::rolfer:

nadam se da će bit slikica od Case-a....
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pozdrav i dobro došao samo me onako informativno zanima koliko zemlje obrađuješ za držanje tih krava
 
Na vrh