• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
ja sam u varošu blizu bosiljevčevog mlina inače sam prije delal u plinski turbina .
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
ti si negdje u rakarima ili mreznicki brig

kolko ja kuzim snupy je izmedju Alposa i Romantike negdje :D

eee,malo dalje,tamo iznad onog apartmana uza cestu,a snupy ti je na cesti od alposa prema meni,jedno tristotinjak metara prije bosiljevčeva mlina,gdje je raspelo s lijeve strane
evo,mi o vuku a on na vrata...:supris:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe

Marc Nikolina i Matea su mi sestricne. . .
Jura Fuduric ima nekakvo imanje u tom kvartu . . .
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jura mi je susjed nekad sam radio njegovu zemlju

haha, smotani jura, zao mi njegovog oca, odlicnu rakiju od kruske mi je poklonio dok je jos bio ziv, dovezao sam im drva iz sume sa traktorom od planinarskog drustva . . .
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidim ja da se svi dobro znate,,neka,,još če ispast svašta,,ko brača sestre.......:mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
Vidim ja da se svi dobro znate,,neka,,još če ispast svašta,,ko brača sestre.......:mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol:

pa toliko se ne znamo......:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Duga Resa je mali grad, ne znas kak se covik zove, al ga sigurno znas kad ga vidis, hehe
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, jos da mi je znat koji je onaj lik kaj ima USUS C-335, ne znam kaj je napravio sa njim, al leti ko zmaj kroz ulicu . . .

moral bum ja sebi malo zupcanike prepravit na fergyju :)
 
B

BAGERISTA

Guest
pa toliko se ne znamo......:lol:

Neznam ja vidija počeli svaki zavoj znate kod kojeg je kuča,,reka,,ovi se dobro znaju.......:lol::lol::lol:

Šala.:weedman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
hehe, jos da mi je znat koji je onaj lik kaj ima USUS C-335, ne znam kaj je napravio sa njim, al leti ko zmaj kroz ulicu . . .

moral bum ja sebi malo zupcanike prepravit na fergyju :)

a da vidiš tek kak juri onaj,mislim da je iz belavića,kaj ima kod mene ribnjak,ima neku starudiju a piči li ga
 
B

BAGERISTA

Guest
jos 2 dana . . . . . .


Ajme,,,,ma ti češ puknut ko šiba,,,kad budeš broja sate........:rolfer::rolfer:,drmni jednu :drinkers:,,,ako ne češ bit nervozan ko šta budu kod matičara......:lol::lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
a jesi nervozan,ko da čekaš da zazvoni sat pa bjež....:rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
a jesi nervozan,ko da čekaš da zazvoni sat pa bjež....:rolfer:

Još je gori,,,,sad se i ja nerviran...............:rolfer::rolfer::lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ovo je ko kad sam polozio vozacki A i B kategoriju, tamo negdje 2001, 5 mjeseci prije rodjendana. e ljudi moji, trajalo je kao 5 godina!!
i onda dodje taj famozni 1.5. kad sam napunio sluzbeno 18, i klinac, drzavni blagdan, murja ne radi!!

ravno sa feste u 7h u jutro sam cekal pred policijom da ona teta otvori i da mi to rozo sranje od papira!!

nema nervoze, samo vrijeme sporo ide kad nesto jako zelim, samo mi dajte taj traktor!!!!!!

eeee bio danas u ducanu:
jedna zadnja lampa 50kn
jedan pednji zmigavac 20kn
djek za prikolicu 40 kn
auspuh 140 kn
trokut 89kn
ulje i filtere jos nisam isal zbrajat . . .:shock:
 

Najnoviji postovi

Na vrh