• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
sutra ga perem sa minivosom, skinem one okrugle blatobrane i slikam trubu.

nema kompresor, i bolje da ga nema jer ak probusim gumu ne bu mi pomogal posto nemre puhat dok vozim... a cuo sam da uzima oko 3 KS motoru...

nista ne tvrdim, samo kazem da sam cuo tak nes'

bit ce da je to obican 533, a de luxe je jedino naljepnica
hehe,
IMT De luxe
Zuta osa (sljivovica) - originalno srpsko de luxe pice
Zewa - de luxe toillet paper
 
G

GROF

Guest
., lipi pozdrav!

., eto makina došla u dvor!
., sada lipo sve pomalo ve zime sredit!., i na proliće ima da bude ko beba!!!., pišeš da se svi ljutidu, prigovaradu, vo-no!., ej!., pusti selo neka pripovida!., ti novčići ča si dal za makinu?!., ni puno., ali i ni malo???., bito da je vo vitalno sve dobro!., pedantan si ti i sve budeš dotiral u red kako treba i bit!!!
., već sam nekoliko puti rekal i napisal!., evo prilike da jopet vodeka pišem!!!., taj i takov imt-e!., sada tvoj!!!., bolji je od najboljega cineza!!!., SRETNO TI!...
., i kako bi se reklo u mom kraju?!., neka da Bog! sriće i zdravlja u životu i delu sa strojem!.-

., aj Bog!., čitamo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
., lipi pozdrav!

., eto makina došla u dvor!
., sada lipo sve pomalo ve zime sredit!., i na proliće ima da bude ko beba!!!., pišeš da se svi ljutidu, prigovaradu, vo-no!., ej!., pusti selo neka pripovida!., ti novčići ča si dal za makinu?!., ni puno., ali i ni malo???., bito da je vo vitalno sve dobro!., pedantan si ti i sve budeš dotiral u red kako treba i bit!!!
., već sam nekoliko puti rekal i napisal!., evo prilike da jopet vodeka pišem!!!., taj i takov imt-e!., sada tvoj!!!., bolji je od najboljega cineza!!!., SRETNO TI!...
., i kako bi se reklo u mom kraju?!., neka da Bog! sriće i zdravlja u životu i delu sa strojem!.-

., aj Bog!., čitamo se ...

zao mi je samo sto nemam odgovarajucu prostoriju za rad, sve bih sam napravio preko zime, ovako cu morat traktor kod susjeda u radionu vozit, p acemo ga tamo popravljat...

ma boli me briga kaj prigovaraju, ali imam puno posla i samo me ometaju!!
2000e nije puno za traktor, nije savrsen, ali motor, getriba i hidraulika su dobri i to mi je najbitnije, ovo sve ostalo se poklepa, poravna i pofarba...
a za struju trebam 600kn i mislim da to nije nesto ekstra skupo!

samo lagano, do 3. 4. mjeseca on pici po selu!! :D
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
i pjesma:imam svetla jaka,ne bojim se mraka...:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
ja sam gazda joza, mene traktor voza!!
:rolfer:

Samo deri,,,ima kad ga prošaltaš kroz selo da im sline kaplju,,,,a pogotovo onima koji su ti držali suha predavanja.........:mrgreen::mrgreen:.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
a ženske će da padaju u trans....:lol::lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ijoooo BAGERISTA, dobro da si me podsjetio, moram sirenu stavit u funkciju da me i cuju!!
hihi

mtd001, kaj mislis o fotelji u prikolici, ili bar daska na kabini otraga, hehe
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma kaki tamnit stakla, onda mi se ovaj rekvizit ne bi vidil!

cowboy.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
To care,,,,ali vidim neka malo starija makina u kojoj sijeddiš,,,danas nema više kromiranih lajsni po autima..;);)

Ima da sve kleknu.........
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Hyundai Galloper, 2.5 TD
1998 godina
dugi, 7 sjedala

sad kad smo ugradili japanske ukapcalice prednje pogona sa mitsubishi-a,
zvjer ide ko sumanuta po terenu!!

nije sve staro za bacit ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Hyundai Galloper, 2.5 TD
1998 godina
dugi, 7 sjedala

sad kad smo ugradili japanske ukapcalice prednje pogona sa mitsubishi-a,
zvjer ide ko sumanuta po terenu!!

nije sve staro za bacit ;)

zato i pišem,,,jer sam primjetija da če bit neki terenac jer mu je staklo dosta ravno,,pa reka da pita,...to dođe ko autobus.......
A staro da se baca,,,nema šanse,,,,previše volim staro željezo..8)8)8)
 
B

BAGERISTA

Guest
Snađi se druže,,,nema ča makina i pol............:supz::supz:

Povuka bi on i puno više,,,u to sam uvijeren.........8)8)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
a kaj će ti onda traktor,ide on bolje od fergija...:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ima reduktor i spore brzine pa moze kak oce

a jbg, ipak je fergya manje steta u sumi nego djipa :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
ima reduktor i spore brzine pa moze kak oce

a jbg, ipak je fergya manje steta u sumi nego djipa :mrgreen:

I sa fergijem si ko car..:rolfer::rolfer:,svi te vide.....:lol::lol:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
ide to njemu dobro .a gdje ti se nalazi vinograd .nego dali ti se tata zove Josip i dali je nekada radio u plinski turbina .što se tiče traktora samo polako i sredit češ ti njega .
 

Najnoviji postovi

Na vrh