• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ide to njemu dobro .a gdje ti se nalazi vinograd .nego dali ti se tata zove Josip i dali je nekada radio u plinski turbina .što se tiče traktora samo polako i sredit češ ti njega .

Jest, zapravo ga svi zovemo Joža, radio je u Plinskim turbinama, sad radi u Stambenom, iliti po novom Inkasator...

Ovaj mali vinograd sto se vidi je u vrtu, 400 trsova sivog pinot-a...

Vinograd sa skoro 2000 trsova je na Petrakovom brdu kod sv. Roka.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jucer sam izrezao 4 cjevi sa kabine, sad ju treba izravnat.
prednji okvir od stakla ima razliku u dijagonali 7 cm...

saznao sam za nekog covjeka u gradu da radi na traktorima i traktorskim kabinama, ima i presu navodno, pa cu probat kod njega dogovorit ravnanje da ne tucem po cjevima, da sam ne napravim jos vise nereda :roll:

bit ce slika da i sami vidite na kaj to lici...
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
pozdravi starog jer i ja sam radio u plinski na provlakačici Bosiljevac . dali ti je taj vinograd doma dobar položaj mislim na visinu jer imam ti ja vinograd blizu Bosiljevčevog mlina čisti .drajsan pa me zanima dali bi mogal posadit finu lozu ?
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pozdravi starog jer i ja sam radio u plinski na provlakačici Bosiljevac . dali ti je taj vinograd doma dobar položaj mislim na visinu jer imam ti ja vinograd blizu Bosiljevčevog mlina čisti .drajsan pa me zanima dali bi mogal posadit finu lozu ?

prenio starom pozdrave, i pitam kaj da odgovorim, veli:
A kaj imas odgovarat, reci mu da dodje na gemist pa cemo razgovarat i popit ko ljudi :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pa nisam par tema preletio, puknutom poruku piknuo, dao cucku deci pive jer nema vode cijeli dan u gradu, i ode flasha pive. . .
teski su ti zimski dani . . .
 
B

BAGERISTA

Guest
pa nisam par tema preletio, puknutom poruku piknuo, dao cucku deci pive jer nema vode cijeli dan u gradu, i ode flasha pive. . .
teski su ti zimski dani . . .

Pazi da ti pas ne počme u rikverc ič.........................i to sa šperom...:rolfer::rolfer::rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma neeee, sve je s njim u redu, samo nikako da skine taj kes sa cvalja!
 
B

BAGERISTA

Guest
ma neeee, sve je s njim u redu, samo nikako da skine taj kes sa cvalja!

ne sekiraj se ne,,,,,top je bila zajbancija.................:rolfer::rolfer::rolfer:
Ali ako vrijeme pokaže,,,ja mislim da bi uskoro treba proč blizu,,,pa ako prolazim javim se,,,,,možda uletiš jedan STAROPRAMEN........................:lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma toooo!
broj imas, obavezno se javi, a ja idem napunit gajbu ovih dana!!!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
ne sekiraj se ne,,,,,top je bila zajbancija.................:rolfer::rolfer::rolfer:
Ali ako vrijeme pokaže,,,ja mislim da bi uskoro treba proč blizu,,,pa ako prolazim javim se,,,,,možda uletiš jedan STAROPRAMEN........................:lol::lol:

pa navrati i na zlatni pan da vidimo koje je bolje....:partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
budemo gajbe na kup, pa cemo degustirat!!
:drinkers:
:drinkers:
:drinkers:
i moj brat
:drinkers:
:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
budemo gajbe na kup, pa cemo degustirat!!
:drinkers:
:drinkers:
:drinkers:
i moj brat
:drinkers:
:partyman::partyman:

E to se zove guštat..........,,,,da vidimo koja je bolja,.,.....,,..,......:drinkers::drinkers::partyman::rolfer:
Naravno,,,neka i on degustira....
 
B

BAGERISTA

Guest
ma kad su 2 gajbe, ma moze onda i on, bit ce dost za sve!! :rolfer:

ma ako triba,,,čemo još koju donest..........................:lol::lol::lol:dok ne bude..:toimonster::toimonster:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bagerista, evo, ja sam se tvojih slika nagledao, pa da i ti nesto pogledas, a to nam je zajednicko :)

moja psihijatrija nakon posla:

img0032b.jpg


spricanje protiv bolestina:

dsc02467w.jpg

dsc024720.jpg

navazanje zemlje u vinogradu
dsc02056w.jpg

bratac u akciji:
dsc02061e.jpg

čale u akciji:
dsc020680.jpg
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nešto malo o košnji:

glavne dame: Husqvarna 235R 1,8ks i 345R 2,7ks:
img0001tl.jpg

bratac u vinogradu:
img0020gn.jpg

tata u vočnjaku:
img0061r0.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh