• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
budemo nešto tako sklepali...
samo, sad smo u pogonu pa nemam vremena varit po kabini...

radim si spisak za zimu kaj sve trebam napravit......
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Lijep pozdrav prijatelji!
Nikako vremena uhvatit da se malo javim, al kad sam vidio da mtd kelji slike ko lud, pa nemre sused ostat dužan!

Pa tako evo jedne slike koja potvrđuje da i internet stvara nova i dobra prijateljstva sa pravim ljudima i prijateljima, a ne da sve ostane na "virtualnom prijateljstvu"

dsc03579f.jpg


hvala prijatelji Ličani kaj ste mi sje.... dijetu!! :lol:
naime, nema vise slika jer nam je tako brzo vrijeme proslo da nismo stigli ni slikat...
Od sveg srca hvala na gostoprimstvu!!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
A kako je aktualno ovo vrlo nepovoljno vrijeme, dok sam čekao u vinogradu uz kupice gemišta da kiša stane, malo sam napravio fotosešn :D

dsc03612mv.jpg


dsc03614i.jpg


dsc03615o.jpg


i evo zakaj su traktori sa debelim, i ravnim blatobranom multifunkcionalni :lol:

dsc03616rp.jpg


na kraju je kiša stala, pa sam uspio zametnut mladice u 2 reda...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703

jedan savjet,ne poštaj grofa blizu žene,tko zna gdje mu je završila ruka...:lol: i zašto ima gospođa zagonetan osmjeh...:scratch
znaš za onaj njihov čuveni lički pozdrav....:rolfer:
 
G

GROF

Guest
jedan savjet,ne poštaj grofa blizu žene,tko zna gdje mu je završila ruka...:lol: i zašto ima gospođa zagonetan osmjeh...:scratch
znaš za onaj njihov čuveni lički pozdrav....:rolfer:

., lip pozdrav našim dragim prijateljima Mariji i Josipu!, fala za posjet i predivno druženje u moji Jezerani!, fala za slikice!.- ... :prayer: ...

., e moj mtd001!., pa ti si munjen ko pol noći., evo sam se nasmijal do suz skupa sa mojom ženicom!., ima istine u vom tvom pismu., ALI!?, nisi navel kadi je onda rukica od Jose završila?.- :lol: ...

., aj Bog!, čitamo se ... :p ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
., lip pozdrav našim dragim prijateljima Mariji i Josipu!, fala za posjet i predivno druženje u moji Jezerani!, fala za slikice!.- ... :prayer: ...

., e moj mtd001!., pa ti si munjen ko pol noći., evo sam se nasmijal do suz skupa sa mojom ženicom!., ima istine u vom tvom pismu., ALI!?, nisi navel kadi je onda rukica od Jose završila?.- :lol: ...

., aj Bog!, čitamo se ... :p ...

vidiš,dobro pitanje,zato ima onakav začuđeni pogled...:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ovako prvo i osnovno,,,ču pohvalit ove dvije dame,,,i reč da su prave dame,,i na slikama,,i uživo,,,i skidam im kapu onu pravu istarsku...........:mrgreen::mrgreen:

Za ova dva mezimca,,pored njih nemam riječi,,jednostavno kvare sliku,,totalni promašaj,,,nemam riječi:mrgreen::shock::lol::lol::lol:ali opet šta je tuje,,moramo ih trpit,,,,ali nikako se ne uklapaju,,jer jednostavno ljepota koja je prekrila sliku,bacila je njih u sijenu.....................:shock:ajme,,,koja artiljerija............:axe:

S mojeg gledišta,,,ruke nisu na krivim mijestima,,jer jednostavno se nemože dokazat krivnja,,,,ali,uvijek to ALI,,,dalo bi se diskutirat,,,tako da ču ja kad se budem slika ,,jako dobro pazit,,di stojim ja a di majne hanumen,,,jer s ovih slika,,i lica počinitelja,,koji jednostavno s smiješkom,,i onaj drugi s ozbiljnošču,,,žele prikrit,,,dijelo-nedijelo...........................:mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
., e moj mtd001!., pa ti si munjen ko pol noći., evo sam se nasmijal do suz skupa sa mojom ženicom!., ima istine u vom tvom pismu., ALI!?, nisi navel kadi je onda rukica od Jose završila?.- :lol: ...

., aj Bog!, čitamo se ... :p ...
Meni se vidi (onak sa slike) da se ipak vi dvojica držite za ručice :scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Kad pogledaš na fergiju blatobran,,,,skrojen je po mijeri za pijaču........:partyman::partyman::lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
GROF, pa nemremo se sakrit da i oćemo. ovi naši forumaši su ko chief inspector Clouseau

petersellersinspectorcl.jpg


:lol: :rolfer:

BAGER, a, si vidija, stane tu 5, 6 litara na blatobran :D
 
B

BAGERISTA

Guest
GROF, pa nemremo se sakrit da i oćemo. ovi naši forumaši su ko chief inspector Clouseau

petersellersinspectorcl.jpg


:lol: :rolfer:

BAGER, a, si vidija, stane tu 5, 6 litara na blatobran :D

A moj ima da se gore nađe,,,nešto i kad ja navratim......:mrgreen::mrgreen:ako niš drugo,,,makar sok od vina..:lol::lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nedaj Bože da sfali soka od vina dok ti dođeš!!
:drinkers::drinkers:
:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ako buduete išli,,,,,nazdravite i u moje ime..........:partyman::partyman:,nadam se da če bit koja slika ako se ne preturirate,,,pa budete snimali,,u pod,,,odnosno,,,,4x4:rolfer::rolfer:8)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
heh, želje veće nego mogučnosti, mene će sigurno nekakav posal zahvatit u subotu... :(

al ako ne, naravno da idemo!!

da vidimo kako baje oru :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Fotografiši,,,da vidimo ki je pija škropec,,,,,a ki čistač,,,,,,,100%:partyman::partyman::rolfer::rolfer:
Ko zna držat liniju,,,,a kome biježi..
 

Najnoviji postovi

Na vrh