• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
as ti prazne bačve, nisam stigao na natjecanje, ono zelenje u tršću i ova kišurina mi nedaju živit!!

doma ni ne palim laptop, čut ćemo se jednega dana ako ne i prije...

:partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
jesi kako preživio vikend...izgledal si mi jako umoran..:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jao... prije svadbe fešta, svadba od 12 popodne do 7 u jutro, pa u nedjelju povrati od 14h, pa na veče ona svirka glupa...

koji fucking vikend?!?!?!

s petka došo u ponedjeljak na posao... a ovih dana non-stop u vinogradu!
eh da, a petak prije svadbe bio u Perjasici u šumi...

dan bi trebao imat 48 sati da ja sve stignem, a ne 24!

hjuuu, aj živili!!

:partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
konačno sam naljepio par sličica, da se vidi da sam živ, hehe

bio jednom jedan petak prije sestričnine svadbe, pa ajmo se razgibat u šumi da se lakše kasnije pleše

Šuma 30km od kuće, čišćenje par debljih debla i granja od već dovezenih drva. rezultat utovara u prikolicu koja je taman po mjerama :

dsc03660r.jpg


dsc03662w.jpg


dsc03664y.jpg


Day after.... eeem, nema filma....

tjedan se započeo radno u vinogradu, štucalo se, pa kosilo, pa roštiljalo, pa špricalo . . . pa se grlo močilo :partyman: :lol:

prije štucanja:
dsc03677ky.jpg


poslije:
dsc03678k.jpg


i onda ja i moja zvijer dokrajčimo posao:
dsc03679qu.jpg



ZVIJER:
dsc03680c.jpg

dsc03681a.jpg
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
i sad neki dan išao bratiću u pomoć, u prikolčičićici su pretežno trupci sirovog hrasta... majke ti janje kaj je to teško!! gume su mi se raščepile...

dsc03696tf.jpg


dsc03697x.jpg
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a malo je i to :oops:

kompresor bi mi trebao danas doc sa popravka, pa ćemo pumpat :D

na prikolici su felge naopak da bi se dobilo na širini, pa mi ventil na vanjskoj gleda prema unutra...

nebi bilo zgodno da se valjam po podu na benzinskoj da bi ih napumpao...
kaj bi si oni komadi kaj peru stakla mislili...

to su gume od kombija sa C oznakom za teret, na kolko bara to treba bit?

16 cola su gume
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
pa kolega,dobro to tebi ide,a i prikolica dobro izgleda....
kako to fergi podnosi...jel skuca..:mrgreen:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
a kak to mislis da su felge napoak stavljene ?
krive su ti zracnice jer od tamica imaju jednu cjevcicu oko 15 cm koja strlji prema van da se lakse pumpaju.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
iz šume na gadnoj uzbrdici, bez špere, bez napinjanja sa hidraulikom, a još mi se i prikolica zapikla sa stranicom u obrov, i diff je nasjeo, 3 spora 2100 okretaja,
i mali ide ko kauboj. bratić je malo zapel sa svojim 539.

a po cesti po ravnom 3ća, u ona brda kod od Vučjaka, pa preko, Sv Fabijana, pa pokraj Stare hiže je sve u prvoj izvukao, a na onoj nizbrdici u Novigradu 3 spora. jer nema šanse inaće stat...

felge su obrnuta, nutarnja je vanjska, a vanjska je nutarnja, i sad mu ventili gledaju na krive strane. ventil od vanjske ove gume mi je okrenut prema osovini, a ne prema van... ne znam dal bih riješio problem sa kupnjom novog šlaufa i ventila, pa da bude okrenut prema van...
 
G

GROF

Guest
., ej prijatelju moj Josa!

., pa vidim po slikicami i iz pisma da se i kotebe dela punom parom!!!
., aj sretno, čuvaj se, nemoj se izforsirat!., pozdrav celoj obitelji., ljubi svoju ženicu!

., aj Bog!, čitamo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma znaš mene, sigurnost na prvom mjestu :mrgreen:

vidimo se plemeniti!!

:partyman:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Na svim tvojim slikama je indiana đons (indijanac Joža )u akciji a kaj je stobom ili on nezna delat s fotičem .
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
rijetko kad nešto radi, pa kad radi moram to ovjekovječit!
špaga oko glave mu je zaštitni znak, s njom ode na benzinsku po cigarete, ovi se kidaju od smijeha...

nisam fotogeničan, pa se ne slikam, osim kad me baš prisile... :)

:partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
nisam fotogeničan, pa se ne slikam, osim kad me baš prisile... :)

:partyman:[/QUOTE]


Ali na poslu su te prisilili :mrgreen: (ako si to ti u Promo izlogu ono za polikliniku, barem mislim da si to ti :scratch)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
..bli mater kak me upucaju, a nisam se ni obrijal :madmana:

ti paparazzi su strašni, nemreš se sakit da i očeš :shock:
 
B

BAGERISTA

Guest
..bli mater kak me upucaju, a nisam se ni obrijal :madmana:

ti paparazzi su strašni, nemreš se sakit da i očeš :shock:

Pozdrav kolega josa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:supz::supz:ma lip si ko slika:lol::lol:,,,,samo ča ti nidan neče reč,,,jer im je ža da si lipši od njih........:weedman::lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Pozdrav kolega josa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:supz::supz:ma lip si ko slika:lol::lol:,,,,samo ča ti nidan neče reč,,,jer im je ža da si lipši od njih........:weedman::lol::lol:

:rolfer::rolfer:

mogu ti samo reč da sam od 5 do 7 kolovoza kod kuma u Rapcu, mogal bi se zalomit 4x4 :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
:rolfer::rolfer:

mogu ti samo reč da sam od 5 do 7 kolovoza kod kuma u Rapcu, mogal bi se zalomit 4x4 :lol:

Ajme,,,,,,,,,,,,,svaki dan sam u ten rapcu,,,,,,g,a,d,i,mi,se......................:mrgreen::mrgreen::mrgreen:ali javi da se kako sretnemo,,,t6amo sam predvečer s kamionom..........
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Radna akcija, košenje i uređivanje voćnjaka

evo malo slika od subote....

nakon 1km vožnje

dsc03708m.jpg


nakon 12km vožnje

dsc03730uf.jpg


nakon 30km bi pal na 2 bara na 1800 okretaja....

malo Novigradskog kraja gdje se trenutačno intezivno radi na čvoru na autocesti:

dsc03711l.jpg


dsc03712n.jpg


dsc03714h.jpg


dsc03715j.jpg


dsc03716f.jpg


dsc03717x.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh