• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehehe, da, plavci vrebaju u grmu sa kuvačom :lol:

preko Petrakobog brda dođeš u Jarče polje, i to je dalji put.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
hehehe, da, plavci vrebaju u grmu sa kuvačom :lol:

preko Petrakobog brda dođeš u Jarče polje, i to je dalji put.

Onda Josix motorku u ruke i riješi problem.
Tako su u Draganiću stavljali radar iza nekakvog grma i "slikali". Nakon nekog vremena motorka ja napravila svoje :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
zanimljivo je kako unatoč tolkom slikanju i novim kaznama, ljudi i dalje svakodnevno ginu u prometu...
svako jutro čitam vijesti, i skoro da nema dana da netko ne pogine...
katastrofa...
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav dragom prijatelju sa obitelji!.-

zanimljivo je kako unatoč tolkom slikanju i novim kaznama, ljudi i dalje svakodnevno ginu u prometu...
svako jutro čitam vijesti, i skoro da nema dana da netko ne pogine...
katastrofa...

., e moj priajtelju!, TOČNO si vo napisal, potpisujem!

., ali, uvik imamo vaj veznik ALI!!!, :fball: ..., loptica je i dalje okrugla!...

., prijatelju!, fala doneba na posjeti, sada si me stvarno pretekal, uskoro dolazimo i mi u VAŠ predivni kraj na :partyman: dobro druženje, ide GO - čitaj turneja od; 01. kolovoza svud pomalo po Lipoj Našoj!, vidimo se uskoro.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bit će nam zadovoljstvo!! a ovaj put moramo krug sa fergijem napravit!!
čujemo se i vidimo!!

LP
 
G

GROF

Guest
., ej! ...

bit će nam zadovoljstvo!! a ovaj put moramo krug sa fergijem napravit!!
čujemo se i vidimo!!
LP

., fala prijatelju tebi i tvojoj predivnoj obitelji na posjeti!!!

., e samo da znaš da ste nas ovaj put prezadužili!., ALI!, uskoro je revanš!., da poravnoamo račune., e DA i čekam slikice.-

., p.s., taman da fergi bude u top formi i onda je to TO!.- :rolfer:...

., pozdrav svima., Bog!, čitamo se, čujemo se, vidimo se ... :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Kakvi traktori,,,koji se to dogovori delaju,,:mrgreen:a di je moj krug na njemu,,,,zar ja nemam pravo na đir,,,pa makar oko njega..:lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
15.8. Blagdan Velike Gospe!!

Lip ti pozdrav prijatelju, nadasve plemeniti GROFe!!
Eto, mene tehnika sluša, ali uvik kasni, jer nikako da uhvatim vremena...

Kao prvo, bilo nam je predivno u tvojoj Lici, prvo Sveta Misa u Krasnom i onda druženje u tvom radosnom i toplom domu!! P.S. tvojoj ženi šaljem račun od odštopavanja krvnih žila...

ma šta da mlatim, kad slika vrijedi tisuću riječi...

p6050003h.jpg


imag0310h.jpg


p6050005.jpg


imag0312k.jpg


kao drugo, tvojoj dragoj ženici, vrhunskoj domaćici, kuharici, daj do znanja da ona vozi doma nakon revanša kod nas u našemu kraju, dugoreškom zavičaju!!

do skorog viđenja, zahvalna obitelj Draganjac!!

:partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Kakvi traktori,,,koji se to dogovori delaju,,:mrgreen:a di je moj krug na njemu,,,,zar ja nemam pravo na đir,,,pa makar oko njega..:lol::lol:

traktor je bio kod doktora, rastavljen po pola i sastavljen...
promjenjeno je:

2 semeringa, ne znam koja,
membrana na boš pumpi i još nešto na bošpumpi da ne slini ulje...
membrana u AC pumpi
federi na korpi lamele, lamela je ko nova pa nije mijenjana
nekakvi šerafi u prednjem mostu....

uglavnom, traktor prede ko mačak, a sad vuče ko razjareni bik, a na cesti je ko mercedes...

:D
:partyman:

kad će kakva roba za Karlovac ili Zagreb pa da skreneš više?!
svaki put kad se javiš si u žurbi, daj jednom skreni na odmorište u Dugu Resu na benzinsku... a dalje ćemo sa Fergijem :D

:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Lip ti pozdrav prijatelju, nadasve plemeniti GROFe!!
Eto, mene tehnika sluša, ali uvik kasni, jer nikako da uhvatim vremena...

Kao prvo, bilo nam je predivno u tvojoj Lici, prvo Sveta Misa u Krasnom i onda druženje u tvom radosnom i toplom domu!! P.S. tvojoj ženi šaljem račun od odštopavanja krvnih žila...

ma šta da mlatim, kad slika vrijedi tisuću riječi...

p6050003h.jpg


imag0310h.jpg


p6050005.jpg


imag0312k.jpg


kao drugo, tvojoj dragoj ženici, vrhunskoj domaćici, kuharici, daj do znanja da ona vozi doma nakon revanša kod nas u našemu kraju, dugoreškom zavičaju!!

do skorog viđenja, zahvalna obitelj Draganjac!!

:partyman:


E stvarno vas je lipo vidit,,,na ovoj sliki,,,vesele,,,sretne,,,i u prijateljskom raspoloženju..
Tebe josa,,,vidin žena dobro hrani,,,tako da kad god metneš slike,,,,moren reč da si u tiop formi:mrgreen:,ni dole ni gore,,,,ma ča se žalin,,nis ni ja bolji..:lol:
A to da je hanumen od grofa prava domačica,,,,to stoji.........:supz:

Pozdrav i najstarijoj u fameji,,,,mami od grofa,,,i naravno najmlađoj.......

Dolazim JOSA,,još malo,,,bit češ obaviješten,,,,a ovaqj put stajem...........:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
E stvarno vas je lipo vidit,,,na ovoj sliki,,,vesele,,,sretne,,,i u prijateljskom raspoloženju..
Tebe josa,,,vidin žena dobro hrani,,,tako da kad god metneš slike,,,,moren reč da si u tiop formi:mrgreen:,ni dole ni gore,,,,ma ča se žalin,,nis ni ja bolji..:lol:
A to da je hanumen od grofa prava domačica,,,,to stoji.........:supz:

Pozdrav i najstarijoj u fameji,,,,mami od grofa,,,i naravno najmlađoj.......

Dolazim JOSA,,još malo,,,bit češ obaviješten,,,,a ovaqj put stajem...........:partyman:

pošalji da PP kad odlaziš, da netko ne ode u šetnju, neka strijepi doma u strahu kad ćemo banut na suhomesnate delicije koje su bolje čuvane nego Fort Knox... :shock: :blackeye :lol: (moral sam, puko bi da nisam sorry sused!! :mrgreen: )

eee, ma stalno sam ti ja tu negdje 107-115kg, ovisi kolko teklućine popijem... :rolfer:

pozdravi doma familiju, i čujemo se!!
P.S. kako teku pripreme za berbu grožđa? :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Pripreme,,,još nisu,,jer je rano,,,ali triba samo bačve izribat dobro,,,i da se spremi za trganje.......

A vijerovatno ču ti javit,,,tako da te ne nađem,,,,,,,,,doma:rolfer::rolfer:,,,ali bit češ kasno obaviješten,,praktički na vratima od kuče.....8):gitarist::gitarist:pa ti beži:lol::lol::partyman:

To ti je idealna težina,,,ni pretežak,,,ni prelak,,,,a masti dovoljno............:rolfer::rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
tako smo ti mi svake godine kasnili i prali drvene bačve u zadnji čas... preporodio sam se sa inox bačvama....
moram ove godine kupit kašete zbog sivog pinot-a, on se ne smije nikako gnječit, nego "konzumno" pobrat...

sve ostalo klasika, moram podrum malo osvježit sa farbom, samo da drva riješim (srežem, scjepam, posložim)...

A vijerovatno ču ti javit,,,tako da te ne nađem,,,,,,,,,doma:rolfer::rolfer:,,,ali bit češ kasno obaviješten,,praktički na vratima od kuče.....8):gitarist:pa ti beži:lol::partyman:

samo nemoj opet u krivu ulicu skrenut :finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
tako smo ti mi svake godine kasnili i prali drvene bačve u zadnji čas... preporodio sam se sa inox bačvama....
moram ove godine kupit kašete zbog sivog pinot-a, on se ne smije nikako gnječit, nego "konzumno" pobrat...

sve ostalo klasika, moram podrum malo osvježit sa farbom, samo da drva riješim (srežem, scjepam, posložim)...



samo nemoj opet u krivu ulicu skrenut :finga:

Ne sekiraj se,,,ovaj put gađam,,,ko iz puške..............:lol::lol:
 
G

GROF

Guest
., EJ!, prijatelju Josa! ...

., fala doneba za dobro društvo i izvaredne slikice sa još boljim tekstom., vidimo se skoro i kotebe na revanš partiji!!!., pozdrav celoj dragoj obitelji!.-

., p.s., pila je sredjena!, znači moremo u vožnju??? ...

., prijatelju Bager!., veliki pozdrav tebi i tvojima!., fala za dobre komentare!!! ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
U ono doba, svaki dvor je imao zabavljače, zvali su ih, DVORSKE LUDE!
i stvori Bog čovika, i svakom dade zadatak, moj je očigledno da uveseljavam svijet!! Pa stoga braćo i seke, živjeli i nasmijani ostatak dana bili!!

:partyman:

p.s., strojček je složen, i radi ko urica!! s obzirom da je to srpski englezer, jako lijepo radi kad ima nove membrane :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Daj slikeeeeeeeeeee,,,,,,,,,daj,daj..:mrgreen::mrgreen:

Mora delat,,,kad je to fergač,,,,oni neznaju drukčije..;):supz::supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nisam slikao raskapanje i slaganje, bio je kod majstora kojem vjerujem, došao sam samo pogledat kad ga je raskopao da mi djelove pokaže koji su potrgani...

bilo je posla u vinogradu, pa sam došao kad je već složio traktor...
kad dođeš, budeš u živo čuo kako bikić puše...:evil::evil::supz::supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh