• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

B

BAGERISTA

Guest
hahaha, fala vam ekipa na lijepim željama!!
gasim laptop, moglo bi grmit, i moram it nazat gostima pit!!

čujemo se i fala!!

ki je usput, dobro nam došao na gemišt!!

:partyman::partyman::partyman:

jao da sam blizu,,,,sad bi pasa,,,,,..
Munje i gromovi poplave i požari,,,,nemore nam ništa,,,,dok se josa sprema da se :partyman::partyman::partyman:......
Ajd sretno,,,,i da se ne napiješ do kraja..
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
I ja se pridružujem čestitkama...sve najbolje :gitarist: :partyman: :partyman: :partyman: :partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
fala prijatelji!

jaaoooo, di prođe taj vikend, sa petka sam skočio na ponedjeljak,
užas . . .
 
B

BAGERISTA

Guest
fala prijatelji!

jaaoooo, di prođe taj vikend, sa petka sam skočio na ponedjeljak,
užas . . .

A još biš :drinkers::drinkers:tanka,,,,,,e nema više,,,,,dok mene ne vidiš..................:rolfer::rolfer::p
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
A još biš :drinkers::drinkers:tanka,,,,,,e nema više,,,,,dok mene ne vidiš..................:rolfer::rolfer::p

eeeeee, onda si sinoć falija :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
eeeeee, onda si sinoć falija :lol:

Ali prati te kamere,,,,(bigbrader):lol::lol:,,,ni sam neznaš,,,,kad ču doč,,,možda brzo,,,,,..
Nači tankanja ni falilo................:partyman::partyman::partyman::drinkers::drinkers:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
Ali prati te kamere,,,,(bigbrader):lol::lol:,,,ni sam neznaš,,,,kad ču doč,,,možda brzo,,,,,..
Nači tankanja ni falilo................:partyman::partyman::partyman::drinkers::drinkers:

bilo je samo pitanje pod koju bačvu zaleći....:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
bilo je samo pitanje pod koju bačvu zaleći....:lol:

Uzeja si mi riječ iz usta,,,,,:mrgreen::mrgreen:
A poslje je bija mekan,,,,ko puder na nosu...:shock::rolfer::rolfer::rolfer:a osiječajem,,,,da je na centrifugi napravljen....:lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
joooj dečki, takav je ovaj veliki tjedan, točilo se, grlo se močilo,
pa je opet presušilo, pa smo ponavljali radnju :lol:

nije bilo centrifuge, samo nismo mogli skinut "kes" sa lica :D

ah, blaženo stanje svijesti... :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
eh da, na žalost, nisam ništa stigao slikat jučer,
a bilo je dosta zanimljivo... i većina vas koji će ovo pročitat,
znam da ćete čitat sa podsmjehom, ali znate kako se kaže, čovjek ući dok je živ, i za sve postoji PRVI PUT!!

Dakle, jučer mi je došao bratić složit bočnu kosu na fergija,

(TKO SE SJEĆA, kupio sam traktor na kojem je bila kosa, a kabina je bila sklinuta, slike su u albumu tu na forumu)

složili mi kosu, a ono drek, nemrem ju podignut jer mi podizač diže kabinu...
svejedno sam išao probat pokosit ledinu koju brat i ja inače kosimo 3 sata sa dva trimera...

prvo je bratić probao da vidimo oće ić, napravio 3 kruga, i onda je usljedila moja prva košnja bočnom kosom... jedan nadasve lijep doživljaj, pogotovo kad sam vido da sam sve pokosil za 25 min!!

veli bratić da bi on to i brže pokosio kad bi se dala podizat kosa...
ovako se je pri okretanju štopala, pa je čale rogljama čistio ispred novog otkosa...

sve u svemu, šteta kaj ne šljaka... jer trenutačno nemam love za kupit roto...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ja sam na svom fergu odrezao komad kabine pa mi sad podizač ulazi u kabinu nekih 3-4 cm. I skrati na štangici koja ide odozada prema napred i dobiti ćeš da se može dić 15-20 cm od zemlje do najnižeg dijele kose.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
eeeem, a a, nema rezanja kabine!!

prodal bum kosu bratiću, on je svoju poderal, a ova je dobra...
skupljam peneze za roto kosu, ova mi samo smeta na traktoru, a zaebana je za stavljat, kičmu sam si potrgal ...
 
B

BAGERISTA

Guest
eeeem, a a, nema rezanja kabine!!

prodal bum kosu bratiću, on je svoju poderal, a ova je dobra...
skupljam peneze za roto kosu, ova mi samo smeta na traktoru, a zaebana je za stavljat, kičmu sam si potrgal ...

Istina da se teško montira,,,,a i ne more se na traktore s kabinom ljepo montirat,,,,da sijedne kako treba,,,jer fali kod dizanja..........ali da se dosta dobro kosilo je.....

Ako je uspiješ prodat,,,,super,,bar kad uzmeš roto,,,,si na miru,,,ideš na polovno,,,ili.:?::?:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
novu, idem kod prijatelja u Bosiljevo za jedan vikend, on već par godina ima roto kosu ili roto malčer (još mi nije razlika jasna, a najvjerojatnije je to isti klinac) i fergija iz 1973, ne znam jel 150cm ili 165 širina otkosa,
kosi ko od šale i pol metra trave :lol:

trokraki nož ima ja mislim...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
eeeem, a a, nema rezanja kabine!!

prodal bum kosu bratiću, on je svoju poderal, a ova je dobra...
skupljam peneze za roto kosu, ova mi samo smeta na traktoru, a zaebana je za stavljat, kičmu sam si potrgal ...

Da istina, ni ja nisam razmišljao o tom kad sam stavljao kabinu.
Bilo mi je žao rezat kad sam stavio kabinu al je majstor odradio tak da se ništ ne primijeti.
Roto 165 ?
Kaj nebu pevelika.
Mislim da u prospektima piše da je za 539 optimalna roto kosa 135 cm, al nisam ja u to baš upućen pa pitam.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
po svemu što sam pročitao na ovom forumu, i kaj piše, npr. na stranici od Sekre,
za diskastu kosu zahvata 165 cm preporučaju od 30 do 50ks...

http://www.se-kra.hr/index.php?Action=Inventory&Item=104

http://www.se-kra.hr/index.php?Action=Inventory&Item=140

a ovo nije ni diskasta kosa, nego ima tri noža ko vrtna kosilica na 4 kotača,
i za širinu 150cm ti je sasvim dovoljno i 30ks... tako stoji u teoriji...

čuj, i mali fergi je ipak TRAKTOR, namjenjen je za takve poslove, a to nisu neki priključci poput balirke da ju nemre pomaknut... kaj nije tak?

treba Bobu pitat kolko je ono njegovo čudo široko kaj tjera po onoj amazoni sa fergijem....
 
B

BAGERISTA

Guest
Ovemu čoviku skidam svaku kapu,,,,,svaka mu čast,,,doj s traktorom do nas,,,ali i traktor je ko pupica....:cool::p:p
E da nam je imat jednog ovakvog,,,,,a josa....:prayer::prayer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh