• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

B

BAGERISTA

Guest
servis delaš na velikom ili malom?

mtd, uopće ne sumnjam da nećemo uspjet sredit stvar ... :D

Na velikom,delan servis,,,,mali ga je imao,,,a na malog montiram hidrauliku dodatnu,,,,,,koju sam skinuo sa 560,,,jer ide u prodaju.....

bit če slik.......:lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo malo novog poslića, jučer dovezenih cca 6m sirovaih drva, grab i cer...
a vi procjenite jel ima 6m, prikolica je 193 široka, 320cm dugačka, ovo je oko 130cm u visinu...

burazer u akciji:
dsc03505n.jpg


prijatel od čaleta pomaže, ovo je stihl 0-41AV
dsc03506z.jpg


ovo je sve završilo na prikolici kaj vidite oko traktora
dsc03508.jpg


malo me je kiša uhvatila pa sam jedva izašao iz šuma, ali sreća prati lude ljude, voz je na sigunom, još samo 30km do doma (1sat i 45 min mi je trebalo do doma)
dsc03510ee.jpg


dsc03511b.jpg


konačno u dvorišću!!

dsc03513y.jpg


dsc03514jh.jpg


dsc03512q.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
bome lijepo,samo kaj vam nije lakše tovariti metrice....:scratch
jesi se naspavao u traktoru do perjasice,izgledao si mi jako pospano.....:lol:
a što msi gizdav sa novim gumama..:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bome lijepo,samo kaj vam nije lakše tovariti metrice....:scratch
jesi se naspavao u traktoru do perjasice,izgledao si mi jako pospano.....:lol:
a što msi gizdav sa novim gumama..:lol:

je, samo ne znam kaj bi držalo te metrice na ovoj prikolici sa kolčićima sa strane, prvo moram sa strane stavit 3.5m tanka drva, a u sredinu idu metrice, pa na vrh opet dugačka tanka drva da to sve lijepo mogu zategnut sa one dve gurtne...

zbudili su me u zadnbji čas, zbog prognoze vremena sam se nadao da nedemo u šumu, ali čale navalio... navuko uniformu i bjež za Perjasicu...

joooooo, e, čekaj da zadnje gume nove kupim :D
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
a ja išo sa šogijem u vinicu kosit vinograd,trava bila najbolja za kositi.....
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajme pile,,,,,a svaka čast,,,i bome,,,lipi teret si dovuka,,,,a vidin i makina je ko grom,,,,,:p:p

Tereta ima lipega,,,ima je ča vuč,,,ljepoo nakrcana prikolica.......
Nemam ča reč,,nego da ti skidan kapu,,,stvarno mi je drago od srca,,kad vidin i čujen da si zadovoljan s makinom,,,,:weedman::weedman:eto i ti si sad TRAKTORISTA
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
šteta kaj nisam išao sa specijalom da bacimo trku..pa da te dobro razbudim....:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Čekaj TRAKTORISTA,pa tebi se otvaraju stakla i na vratima ako me ne vara slika.....................:?::?:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
mtd, ak si pokosio, slobodno se prebaci u moj vinograd, vidim dam si čovik od kose!! :D

a kaj se tiče trke, čekaj da riješimo one zadnje gume, trebam veči promjer :lol:

BAGERISTA i TRAKTORISTA, ahahaha, a kaj te nisam prije upoznal, bil bi mi bolji nick!!!! ma samo mi daj VOLAN!!!

mali je mali, ali vuče kao veliki, kad je velko brdo ide u prvoj ako treba, a ako je još veće i u trečoj sporoj, ali dopelja voz doma i potroši manje nego ovi veliki kaj bi potrošili prazni do šume...

ne vara te slika, ima leptir prozore kaj i fićek :D
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav prijatelju Josa!

., a lipo se bome i kotebe delalo punom parom oko drv., a bome si svoga traktorića natovaril., mislim da vako ni nikada vozil do sada., moja predpostavka da si uz vu vožnju napravil test vožnju, mogući i nemogući mogućnosti kod svoje pile!..., sigurno ima preko
6 metri drv, morali ste se dobro umorit, a bilo je negdi i vina uz dobru papicu!!!...

., aj sretno, čitamo se, Bog! ...
 
B

BAGERISTA

Guest
mtd, ak si pokosio, slobodno se prebaci u moj vinograd, vidim dam si čovik od kose!! :D

a kaj se tiče trke, čekaj da riješimo one zadnje gume, trebam veči promjer :lol:

BAGERISTA i TRAKTORISTA, ahahaha, a kaj te nisam prije upoznal, bil bi mi bolji nick!!!! ma samo mi daj VOLAN!!!

mali je mali, ali vuče kao veliki, kad je velko brdo ide u prvoj ako treba, a ako je još veće i u trečoj sporoj, ali dopelja voz doma i potroši manje nego ovi veliki kaj bi potrošili prazni do šume...

ne vara te slika, ima leptir prozore kaj i fićek :D

Opa,,,,,,znači full oprema..:lol::lol:

Dobro da nema SNO-opremu:weedman::weedman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Nisam nikad vidija pa zato pitam,,,,još kad bi kolega to poslika,,,,da arhiviramo..

Opa,,,,,,znači full oprema..

Dobro da nema SNO-opremu

bit će bolje uslikano obečajem!! a od opreme još imam u planu stavit radio, stalak za flašu, dodatnu kutiju za alat, a možda i poljski frižider, i aparat za gašenje...

čim uhvatim vremena....

., lip TI pozdrav prijatelju Josa!

., a lipo se bome i kotebe delalo punom parom oko drv., a bome si svoga traktorića natovaril., mislim da vako ni nikada vozil do sada., moja predpostavka da si uz vu vožnju napravil test vožnju, mogući i nemogući mogućnosti kod svoje pile!..., sigurno ima preko
6 metri drv, morali ste se dobro umorit, a bilo je negdi i vina uz dobru papicu!!!...

., aj sretno, čitamo se, Bog! ...

kod nas il se dela, il se ne dela jer smo se napili prije nego smo dovršili posal, a pošto je ovo daleko od kuće, lagano sa gemištom, a više mišiće napinjat... i kičmu.... :D

TEST OPTEREČENJA ja izvršen, snage ima otprilike koliko i 539, mrvicu manje, jedina razlika je sporije reagiranje gasa, i prije vidi brdo, ali dulje može preživit u brdo, bit će da je to do bosh pumpe...

i masti na nekakvoj brtvi iza bosh pumpe pa mi cijeli motor zašprica, ali to je za očekivat od IMT-a, bilo bi mi sumnjivo da nigdje ne slini :lol:

radio je u opterečenju 10 radnih sati, za sada je nivo ulja isti u motoru...

vrijeme će pokazat više detalja...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
To se zove natovarena prikolica , kaj bu tu prima ili tomo vinković napravil :madmana:

za TV nisam siguran kak bi to išlo jer je zglobni,
a za ovu primu od 30tak konjića sam uvjeren da bi ovo vukla, mislim da je po kilaži prima tu negdje ko i Fergy, ali sam isto tak uvjeren da bi transport bio dosta sporiji....

ovaj utovar, ili bolje rečeno pretovar je jako ljuljao na neravninama...

kad sam došao doma, išao sam nakon istovara tereta odmah pod traktor prebrojat šerafe na ploči :lol:
 
G

GROF

Guest
za TV nisam siguran kak bi to išlo jer je zglobni,
a za ovu primu od 30tak konjića sam uvjeren da bi ovo vukla, mislim da je po kilaži prima tu negdje ko i Fergy, ali sam isto tak uvjeren da bi transport bio dosta sporiji....

ovaj utovar, ili bolje rečeno pretovar je jako ljuljao na neravninama...

kad sam došao doma, išao sam nakon istovara tereta odmah pod traktor prebrojat šerafe na ploči :lol:

., lip TI pozdrav prijatelju Josa!, TOČNO u pravu si!!!

., ma vozil bi to moj tome - prima bez problema!!!., istina i Bog!, trebalo bi mu više vremena jer je spor ko i JA!., a fergić star - TI mlad!, kiće svami?

., moram se i sam pofalit da sam sa moji bećari srokal drva., nis puno., negdi oko 25 kubika., svi odreda smo se ispigali NE!., bilo je i slikanoga materijala., ALI., uvik taj jezeni ALI., zakazala tehnika kad smo prešli sa viskija na pivkana i vino fino!!!...
., sada još ide akcija rezačine i cipačine, "e" neka se onda sušidu dojeseni., a mi ćemo se uz sve to silno delo počastit jilom i pilom.-

., aj Bog!, čitamo se ..., p.s., čekamo VAS!!!...
 
G

GROF

Guest
., ej prijatelju!., SRETAN TI rodjendan!

., živ i zdrav bil!, u zdravlju i srići tu svoju predivnu ženicu ljubil i dičicu stvoril!!!., uvik dobro jil i pil!, samo dobrim vinom se častil!...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Čestitke i s moje strane,,,i da dugo brusiš,,
,,,ups,,,,,živiš,,...:mrgreen::partyman::partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hahaha, fala vam ekipa na lijepim željama!!
gasim laptop, moglo bi grmit, i moram it nazat gostima pit!!

čujemo se i fala!!

ki je usput, dobro nam došao na gemišt!!

:partyman::partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh