• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
Tamo ne dolazi staklo,,,več limena ploča,,,,jer se mora skidat kad se oče dizat hauba,,,,da bi se pogledalo motorčinu.........

a zaboravio....:madmana:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e da prijatelji moji, drago mi je da i vama taj stroj na nekaj liči!

BAGERISTA, doći će i auspuh na red, nabavio sam sivu boju koja drži do 300 stupnjeva, a ja bih htio cnu, sad nekaj kemijam kako dalje sa farbom...
auspuh je unikat, ja i brat ga prepravljali :lol: a da ga samo čuješ :rolfer:

mtd001, bager ti je reko da tamo ide lim original, a ja se još dvoumim, staviti lim, ili debelu gumu izrezat, pa da stisne haubu, a da ne skida farbu zbog vibracija... i oni otvori sa strane uz motor me muče, ne znam kako ih zatvorit, kad sam jučer vozio na tehnički, padala je kiša pa mi je tuda špricalo po nogama...

AGRIPLUS65, kad sjediš unutra i gledaš unazat, ne smeta onaj dio tablice, provjereno ;) krov je malo višlji nego standardna izvedba kabine Orašje, ja tako naručio :D
- a stupovi 2.5m, promjera 16 cm, su 30 kn u Mahičnom, i nisu za uspoređivat u odnosu na ove iz Baumaxa, tast mi to potvrdio...

Kumic, moram još par stvari napravit:
-promjenit crijeva od goriva, filte goriva,
-promjenio sam sajlu ali mi i dalje ne pokazuje okretaje,
-napravit donji nosač gornje kuke,
-osigurač za donju kuku,
-završit okvir kabine oko haube, ovo kaj fali
-pofarbat auspuh :D
-i električar još treba dovršit spajanje prekidača STOP svijetla, i ugradit mi utičnicu za prikolicu

da bar imam tjedan dana godišnjeg :(
ovo sve sporo ide kad poslije posla trčim simo-tamo
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
a ja se još dvoumim, staviti lim, ili debelu gumu izrezat, pa da stisne haubu, a da ne skida farbu zbog vibracija... i oni otvori sa strane uz motor me muče, ne znam kako ih zatvorit, kad sam jučer vozio na tehnički, padala je kiša pa mi je tuda špricalo po nogama...
Mislim da na onaj lim ide guma koja stisne haubu,a oni otvori sa strane su inače zatvoreni s gumom....A auspuh je za 5 :supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja znam kako češ si zatvorit,,,ono kod nogu,,,,a ide sa izrezanom gumom,,,,mogu ti stavit sliku ako očeš,,,,,a gore obavezno lim,,,i ispod njega ti ide guma ko oko stakla...............................

Ovdje se vidi taj komad........................



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

A ovdje se vidi dio gume..........................



Uploaded with ImageShack.us
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kužim sad, fala na slikama!! :partyman:
a ovo sa strane je neka guma između ovih donjih prednjih stakala i motora? tu iza filtera zraka ova rupa između motora i kabine?

kako se učvrsti ta guma?
 
B

BAGERISTA

Guest
kužim sad, fala na slikama!! :partyman:
a ovo sa strane je neka guma između ovih donjih prednjih stakala i motora? tu iza filtera zraka ova rupa između motora i kabine?

kako se učvrsti ta guma?

E to ču ti reč,,,kad me nazoveš,,,,moraju bit male rupe,,,i na njih dođe zavidana,,mala lajsne željezna koja drži gumu po cijeloj dužini.........

A mogu ti poslikat i to ako očeš,,,pa če ti bit jasnije................:mrgreen::mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
aj ti to poslikaj molim te jer sam ovaj mjesec skurio 300kn mobitela na razgovore za struju, registraciju i 600 drugih stvari :(

ovaj tjedan onda moram kod limara opet.... aaaaaaaaaa :madmana:
pa nazat kod električara da dovrši posao..... :mad:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
evo ti jedne slikano iznutra ako ti kaj pomogne..
dnd55l.jpg
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hahuk.png


treba mi taj dio sa strane.... kako se gume tu postavlja i što ju drži...
 
G

GROF

Guest
., ej prijatelju Josa!

., sretan TI imendan., dan Sv.Josipa!, da bi bil zdrav, vesel i sretan! TI, tvoja družica i cela draga obitelj!!!

., vidim da je traktorić napokon došal u dvorišće tvoga dvora!, evo odma i prve ocijene; čista desetica!, za sve ovo ča se moglo vidit i izčitat iz tvoga opširnog izlaganja!

., aj Bog!, čitamo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ooo plemeniti, zahvaljujem na čestitki i nazdravimo virtualno u prvu ruku :partyman: , a onda ćemo i prvom prilikom u živo :drinkers:

evo, trudim se svaki dan po nešto napravit na fergiju, vremena malo, financije iscjeđene... ali gura se nekako!

pozdravi doma svoje djevojke i čujemo se i čitamo!!
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Traktor kao lutka!!Sve čestitke!!Imam jedno pitanje? Planiram kupiti isto sedište kakvo je iskustvo sa njim??
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Traktor kao lutka!!Sve čestitke!!Imam jedno pitanje? Planiram kupiti isto sedište kakvo je iskustvo sa njim??

hvala!
meni se sjedište svidjelo jer se 10 godina vozim u njemu, naime, ima isto takvo ali bez ovih bočnih naslonjača...

imam 120 kila, ugodno okrugal, ali stanem bez brige, a kad sam u šumi ili kosim terenima, ti držaći mi služe za oslonac...

ima dva federa otraga koji amortiziraju, 50 do 136 kila se može podešavat tvrdoća, ima ploču, sjedalo je klizeče ko u autu, pa možeš odmaknut primaknut sjedalo...

doduše, na IMT-u treba isfleksat dio ploče, top-link smeta....

480 kn, u dva različita dučana gledao
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Hvala na odgovoru! Ja sam gledao to bez naslona za ruke košta 40 eura kod mene.Imam 60 kg,znači mene će služiti 20 godina :rolfer:.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Hvala na odgovoru! Ja sam gledao to bez naslona za ruke košta 40 eura kod mene.Imam 60 kg,znači mene će služiti 20 godina :rolfer:.

držim fige da bude :finga: :lol:
bratić ima IMT 539, i na njegovom traktoru je to sjedalo, i na njemu sam se vozio 10 godina, pa sam zato sebi prije tjedan dana kupio isto...
 
B

BAGERISTA

Guest
Hvala na odgovoru! Ja sam gledao to bez naslona za ruke košta 40 eura kod mene.Imam 60 kg,znači mene će služiti 20 godina :rolfer:.

Zavisi dali češ sijedit sam u njemu,,,ili če bit opterečen još jednom damom...........:mrgreen::rolfer::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
ooo plemeniti, zahvaljujem na čestitki i nazdravimo virtualno u prvu ruku :partyman: , a onda ćemo i prvom prilikom u živo :drinkers:

evo, trudim se svaki dan po nešto napravit na fergiju, vremena malo, financije iscjeđene... ali gura se nekako!

pozdravi doma svoje djevojke i čujemo se i čitamo!!

O vidim ja tebe krenule fešte..............:supz::supz:,ajd samo da se :partyman::partyman:,nije bitan povod,,,nego slavlje.....:rolfer::rolfer::rolfer:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Zavisi dali češ sijedit sam u njemu,,,ili če bit opterečen još jednom damom...........:mrgreen::rolfer::rolfer:

Moja gospodja više preferira Mercedes C klase, od Vladimirca, tako de se ne brinem za sedište , sam ću ga koristiti.:rolfer::D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pa ljudi šta ćemo nego feštat dok je svijeta!!
a moja draga je već pitala kad ćemo krug napravit :D
 
B

BAGERISTA

Guest
pa ljudi šta ćemo nego feštat dok je svijeta!!
a moja draga je već pitala kad ćemo krug napravit :D

Niko nije reko da nečemo,,,,bilo bi ljepo da se neč i okrene.......:partyman::partyman::rolfer::rolfer:

A moraš je odvest đir,,,makar oko njega................:rolfer::rolfer::rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh