• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

B

BAGERISTA

Guest
.,ej!, ej!, prijatelju moj mtd001!, doćeš i TI na red, čim uvatim malkice vremena?
., našem zajedničkom prijatelju Josi! odgadjam vaj posjet već pol godine., vo je bilo usput pa smo se ženica i ja navratili, ono ko fol na kaficu., a ostali celi Božji! dan., a čaćeš?, jima čovik ča za jist i pit, pokazat, pa onda ostali!!!...

., aj Bog!, čitamo se ...

Zna sam ja da če bit tako,,,,,,a ipak ko je da za ist i pit,,,onda se isplati i ostat............:mrgreen::mrgreen::rolfer::rolfer:

Samo mene kad san bija nije pustija van da ne vidim traktor,,,,,,:rolfer::rolfer::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
drage volje, a sljedeći put i hoćemo, jučer smo bili spriječeni...

ženski stožer naredio povlačenje,
pa smo morali natrag u bazu,
malo smo se predugo zadržali kod mehaničara . . .

Nači napale su s raketama,,,,zrak-zemlja..............:rolfer::rolfer:
Šta češ dobru obaviještajnu službu imaju............;);)8)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Lijepo izgleda nema sta, a motor mu neces farbat, ili??

radovi će uskoro počet, a bilo je previše zahe...cija oko same kabine, a i struja je tu, pa se sve nekako odužilo.... a i palo mi je na pamet da bi bilo dobro ovu godinu testirat motor, malo ga opteretit u šumi i sa prikolicom, pa da vidim kako diše...
ovo kaj pali ko mina i kaj sam se stigao malo vozit po vrtu mi niš ne govori kako mali vuče... pa ako nedaj Bože treba raskapat motor, bolje da još nije pofarban... ako se pokaže dobar, sljedeču zimu ide i on na farbanje....

Da nisi bija u šetnji opet..............:mrgreen::mrgreen::lol::lol:

ma nisam,odmaral sam...:lol:

šetnja će postat zaštitni znak naših zahebancija :lol:

BAGERISTAAAA
, pitaj GROFA, ko ne stigne sa gazdom pojist i popit, nema ni gledanja taktora :lol: , a ti zadnji put nisi stiga jist, i to je to, nema do drugog puta.... :rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
a i ja nisam pogledal fergija,al sam barem probal kobase i vino.....:finga:
 
G

GROF

Guest
., prijatelju moj Josipe!

., evo sam sada uvatil malo vremena, da se ovako javno i ozbiljno zafalim na lipom gostoprimstvu u tvome predivnome Dugoreškom kraju, tvojim prijateljima i susjedima, tvojoj cjelokupnoj obitelji., a pogotovo tvojoj nadasve predivnoj, izvrsnoj, izvornoj, vridnoj, pametnoj, ..., ženici Mariji!., da, moj prijatelju Josipe!, sve najveće zafale ženici ka je onoliko vridno sve organizirala i odradila! ...

., bili smo puno počašćeni duhovnom ranom - svetom Misom - prodikom - propovjedom u Vašoj župi - svetištu Sv.Petra!, cukar za kraj Sv.Mise, bila je predivna duhovna melodija, odsvirana na starim orguljama meni u čast!, DAR moga dragoga prijatelja Josipa!, izvrsnoga majstora - maestra orguljaša! ...

., fala Vam za izvrsnu ranu, pijaču, druženje, darove, ..., došli na pol sata?, toliko nam bilo "loše" da smo ostali celi Božji dan!!! ...

., traktorić lipo izgljeda sa svim mogućim i nemogućim lickanjem., treba mu još dosta sitnic ke koštadu., voga puta ostat će neocijenjen!!! ...

., vinograd, vino, vinske alatke i sitnice vinara!, čista petica!!! ...

., dragi naši prijatelji Bog! VAS poživil., fala VAM doneba!, radujemo se našem ponovnom susretu, druženju, izmjenjivanju dobri iskustava i spoznaja!., fala VAM.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
radovi će uskoro počet, a bilo je previše zahe...cija oko same kabine, a i struja je tu, pa se sve nekako odužilo.... a i palo mi je na pamet da bi bilo dobro ovu godinu testirat motor, malo ga opteretit u šumi i sa prikolicom, pa da vidim kako diše...
ovo kaj pali ko mina i kaj sam se stigao malo vozit po vrtu mi niš ne govori kako mali vuče... pa ako nedaj Bože treba raskapat motor, bolje da još nije pofarban... ako se pokaže dobar, sljedeču zimu ide i on na farbanje....





šetnja će postat zaštitni znak naših zahebancija :lol:

BAGERISTAAAA
, pitaj GROFA, ko ne stigne sa gazdom pojist i popit, nema ni gledanja taktora :lol: , a ti zadnji put nisi stiga jist, i to je to, nema do drugog puta.... :rolfer:

Ma ča reč,,,,nego da zaustavljam možda i brzo,,,,ko zna,,,mene put nanese često u tvoje krajeve..........
A niš onda idemo opet,,,pa stat nešto zamezit................:mrgreen::mrgreen:

Šetnja,,,rečeš,,,ma nisan ti ja za te opcije,,:rolfer:,ja san više za onu,,,homo ča.. i :partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
heeeee, eto našle se bene sličnih ili istih razmišljanja, dobri ljudi,
ljudi koji vole fešte jilo i pilo, bez nekih kompleksa, ljubomore i sličnih gluposti,
i dajte vi sad meni recite kako bilo koji naš susret može loše proć?!?!

pa prije ću ja na lotu dobit nego da kaj loše prođe!!

čovik je programiran da bude društven, malo stimulansa poput rakije, vina, malo papice da se želudac zadovolji i fešta može krenut!!

drago mi je kad ljudi radosni otiđu od mene, i već kuju planove za sljedeći sastanak... :partyman::gitarist:

mtd001 išli bi mi i traktor gledat onaj dan, samo da te žena nije zvala da moraš doma :finga: :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
., fala Vam za izvrsnu ranu, pijaču, druženje, darove, ..., došli na pol sata?, toliko nam bilo "loše" da smo ostali celi Božji dan!!! ...

., traktorić lipo izgljeda sa svim mogućim i nemogućim lickanjem., treba mu još dosta sitnic ke koštadu., voga puta ostat će neocijenjen!!! ...

., vinograd, vino, vinske alatke i sitnice vinara!, čista petica!!! ...

., dragi naši prijatelji Bog! VAS poživil., fala VAM doneba!, radujemo se našem ponovnom susretu, druženju, izmjenjivanju dobri iskustava i spoznaja!., fala VAM.-

., aj Bog!, čitamo se ...

zahvaljujem na lijepim željama i hvali, i trudit ćemo se u istom tempu i samo boljem nastaviti ovakva iskustva i druženja... Marija je kulinar, a ja gurman, sve ima svoju svrhu na ovom svijetu . . . :lol:

a do sljedećeg puta će i Fergy bit u formi, pa ćemo i vožnju ubacit u dnevni plan :D , mora završnu ocjenu dobit :partyman:

čujemo se, vidimo i čitamo....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
heeeee, eto našle se bene sličnih ili istih razmišljanja, dobri ljudi,
ljudi koji vole fešte jilo i pilo, bez nekih kompleksa, ljubomore i sličnih gluposti,
i dajte vi sad meni recite kako bilo koji naš susret može loše proć?!?!

pa prije ću ja na lotu dobit nego da kaj loše prođe!!

čovik je programiran da bude društven, malo stimulansa poput rakije, vina, malo papice da se želudac zadovolji i fešta može krenut!!

drago mi je kad ljudi radosni otiđu od mene, i već kuju planove za sljedeći sastanak... :partyman::gitarist:

mtd001 išli bi mi i traktor gledat onaj dan, samo da te žena nije zvala da moraš doma :finga: :lol:

kak bi se reklo po naši;svaka bena ima svoje veselje...:rolfer:...mi imamo klopu i pijaču...:lol:
i laku mehanizaciju....:mrgreen:
išli bi mi i traktor gledat onaj dan, samo da te žena nije zvala
doći ću ja do tebe kad fergi dojde kući..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kak bi se reklo po naši;svaka bena ima svoje veselje...:rolfer:...mi imamo klopu i pijaču...:lol:
i laku mehanizaciju....:mrgreen:

doći ću ja do tebe kad fergi dojde kući..

tak je, hobi poljoprivrednici i vinogradari . . .

a kad buš išal kod mene, mobitel doma ostavi :D
dođi sa labinom, pa imaš opravdanje da se bojiš da ne ispadne u vožnji :lol:
e, a ponesi i frezu :lol: :partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
tak je, hobi poljoprivrednici i vinogradari . . .

a kad buš išal kod mene, mobitel doma ostavi :D
dođi sa labinom, pa imaš opravdanje da se bojiš da ne ispadne u vožnji :lol:
e, a ponesi i frezu :lol: :partyman:

kaj da ti odmah i vrt izfrezam.....:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kaj da ti odmah i vrt izfrezam.....:lol:

pa nakon par gemišta neš ni skužit kaj delaš :lol:
a ako i skužiš, natočimo ti još jedan pa će ti bit tak svejedno :rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
a ne,prvo posao onda zadovoljstvo...
preopasna je freza za zajebanciju,taj čas najebeš...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pa kaj se ti to nudiš za posal? :p
jel se naplačuje po satu ili kvadratu :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
pa kaj se ti to nudiš za posal? :p
jel se naplačuje po satu ili kvadratu :lol:

Da se ne svađate,,,,,doj ču ja isfrezat i popit :lol::lol::lol:
Kod mene ide po dužnom metru....:mrgreen::lol:::lol::rolfer::rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
.ebo sreču, kupim 4 halogene radne lampe,
dvije u paketu, u jednom dučanu platim 175 kn, i onda 2 tjedna nikako da im dođe roba, švrljam po ostalim dučanima u Karlovcu, i nađem identično pakovanje poljskih lampi WESEM koje sam prije 2 tjedna platio 175 kn

http://shop.wesem.com/en/5/6650/Halogen_work_lamps_rectangular_LPR5_type

u ovom drugom dučanu koštaju 80 kn ?! ?! ?!

pa ne vjerujem...
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh