• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
fićo manje mastan od IMT-a :lol:
ma šta manje, nije uopće mastan!!:prayer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
fićo manje mastan od IMT-a :lol:
ma šta manje, nije uopće mastan!!:prayer:
da,kad ga uopće ne vozi...:lol:
pitaj ga jel uopće fićo vidio kiše....:lol:
ako mi svi budemo imali negdje party, mtd vozi doma, bez brige :mrgreen:
wind14.gif
a jel,vi bi pili a ja da budem na soku.....

a čemi ovo služi.....
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
opet ja, napreduje lagano sređivanje fergija:

dsc03380.jpg


dsc03378y.jpg


dsc03377ug.jpg


dsc03375ug.jpg


sad moramo riješit zadnji doboš gdje su po pola pukla dva šerafa,
a onda se bacamo na prednji kraj traktora, most, piksa prednjeg mosta...
 
B

BAGERISTA

Guest
:shock: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:
Ajme,koja sjedala
Ja kao zaljubljenik u fićeke želim još slika :p
Jesi ga sam sredio???

Jesam,sam,,,,,karoseriju mi je pomoga prijatelj,,,ostalo homemade.........:p
 
B

BAGERISTA

Guest
da,kad ga uopće ne vozi...:lol:
pitaj ga jel uopće fićo vidio kiše....:lol:

a jel,vi bi pili a ja da budem na soku.....

a čemi ovo služi.....

Uklijuči i isključi grijanje,:rolleyess::rolleyess:,,iza otvori onu mali klapnu....koja se nalazi kod hladnjaka,,,sa unutrašnje strane,,,i s luži da zrak cirkulira unutra,,,,i povezana je usput s velikom doljnjom koja je ispod hladnjaka..
 
B

BAGERISTA

Guest
josix,,,,,,,,,

Blatobrani se sijaje ko jaje,,,,nema se ča reč,,,nego samo da do sada skidam kapu na ovom poslu,,:prayer::prayer:,zna sam da če ispast dobro,,,,ali ovo je vrh vrhova........

Morat čemo ih zalit kako treba........:drinkers::drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
josix,,,,,,,,,

Blatobrani se sijaje ko jaje,,,,nema se ča reč,,,nego samo da do sada skidam kapu na ovom poslu,,:prayer::prayer:,zna sam da če ispast dobro,,,,ali ovo je vrh vrhova........

Morat čemo ih zalit kako treba........:drinkers::drinkers:

drago mi je da se još nekom sviđa osim meni, samo nikako dočekat da traktor krene šorom...

joj al čemo zalivat!!
bit će to jedan od boljih IMT-a iz 70-tih godina :D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, dok se čeka pacjent... imao sam vremena za malo balunjat po forumu...
evo jedne zanimljivosti:

------------------ poruka ------ pogleda
TOMO VINKOVIĆ--- 8786 ------ 645271
PRIMA TT--------- 1788 ------ 103787
IMT--------------- 4383 ------ 366265
IMT 533-539-------- 931 ------ 56409

ima sad tu rasipanih tema o IMT-ima, 577, 565,549, itd.., pa ovo nije vjerodostojan podatak da Tomice ko mravi prevladavaju našim krajem

ali zanimljiva statistika nadasve ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Zapamtio sam pisana rjec na jednog uvazenog clana: da se mali vrag nije kvario
Pozdrav:partyman:

sitan, ali dinamitan!! :lol:
pravi stroj, priznajem... jedini razlog što ga nisam kupio je taj kaj mi je šuma 12km i 30 km udaljena...
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
drago mi je da se još nekom sviđa osim meni, samo nikako dočekat da traktor krene šorom...

joj al čemo zalivat!!
bit će to jedan od boljih IMT-a iz 70-tih godina :D

Ako ovako nastavite, traktor će bit bolji nego kad je bio novi :prayer: :prayer:
Kad kreneš šorom ljudi će se samo okretat za tobom :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
drago mi je da se još nekom sviđa osim meni, samo nikako dočekat da traktor krene šorom...

joj al čemo zalivat!!
bit će to jedan od boljih IMT-a iz 70-tih godina :D

To je istina,,,,da če bit jedan od boljih,,,,samo nemoj silit,,,jer kad jednom izađe gotovo je.............:finga:
A okretat če se i one i oni..........:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
fala ekipa, odma dobim dozu volje za isterat do do kraja kak se spada, jer sve kaj bi ja htjel napravit, odma me neko poklopi: a to je samo traktor, kaj sad i to moraš mjenjat, kaj ovo, kaj ono...
a kako bager veli, kad jednom izađe iz radionice . . .

samo strpljenja, mogu ja to, mogu ... :madmana:

a kad bude gotov, pa se šorom provozam u tregericama na kojima piše POLJOPRIVREDNI FORUM, one će bit u deliriju, a oni ljubomorni na makinu :lol:
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
fala ekipa, odma dobim dozu volje za isterat do do kraja kak se spada, jer sve kaj bi ja htjel napravit, odma me neko poklopi: a to je samo traktor, kaj sad i to moraš mjenjat, kaj ovo, kaj ono...
a kako bager veli, kad jednom izađe iz radionice . . .

samo strpljenja, mogu ja to, mogu ... :madmana:

a kad bude gotov, pa se šorom provozam u tregericama na kojima piše POLJOPRIVREDNI FORUM, one će bit u deliriju, a oni ljubomorni na makinu :lol:
Ne slušaj ti druge :D Kad vide tvog fergija, ljubomorni su što oni nemaju takav stroj :finga: :finga:
Znam da jedva čekaš sjest za volan,al dobro Bager kaže.....ipak,ne slaže se traktor svaki dan :supz: Samo strpljena...
 
A

AGRIPLUS65

Guest
fala ekipa, odma dobim dozu volje za isterat do do kraja kak se spada, jer sve kaj bi ja htjel napravit, odma me neko poklopi: a to je samo traktor, kaj sad i to moraš mjenjat, kaj ovo, kaj ono...
a kako bager veli, kad jednom izađe iz radionice . . .

samo strpljenja, mogu ja to, mogu ... :madmana:

a kad bude gotov, pa se šorom provozam u tregericama na kojima piše POLJOPRIVREDNI FORUM, one će bit u deliriju, a oni ljubomorni na makinu :lol:
jesu stigle te tregerice il samo mastas?
 
B

BAGERISTA

Guest
fala ekipa, odma dobim dozu volje za isterat do do kraja kak se spada, jer sve kaj bi ja htjel napravit, odma me neko poklopi: a to je samo traktor, kaj sad i to moraš mjenjat, kaj ovo, kaj ono...
a kako bager veli, kad jednom izađe iz radionice . . .

samo strpljenja, mogu ja to, mogu ... :madmana:

a kad bude gotov, pa se šorom provozam u tregericama na kojima piše POLJOPRIVREDNI FORUM, one će bit u deliriju, a oni ljubomorni na makinu :lol:

Ma samo neka oni pričaju,,,,,vidin ja bit če slinjenja za njim,,,,zapravo več je i počelo,,,,i imaju i zašto...........:p:p

A još kad baciš đir,,,,,,,,,,,,,ajme makine..............:partyman::partyman::partyman:

I ja čekam,,,,,robuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...
 

Najnoviji postovi

Na vrh