• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
GROF, prikoljica 180cm x 380 cm sanduk :D

pa cijeli mi šator i fotelje stanu u nju, i kad crvenko bude gotov, pa upregnemo u Jezeran i zelenka, ne gine nam slika na naslovnici i dva bedaka na njoj :lol:

Putopis - Lika traktorima...

BAGER - moraš navratit ako ti bude usput, da uživo nešto izkomentiramo, imam neke dileme oko izvedbi na Fergiju... a moamo i :partyman:

GROF - GROFICA vozi??!! ako BAGER dođe za vikend .... :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
GROF, prikoljica 180cm x 380 cm sanduk :D

pa cijeli mi šator i fotelje stanu u nju, i kad crvenko bude gotov, pa upregnemo u Jezeran i zelenka, ne gine nam slika na naslovnici i dva bedaka na njoj :lol:

Putopis - Lika traktorima...

BAGER - moraš navratit ako ti bude usput, da uživo nešto izkomentiramo, imam neke dileme oko izvedbi na Fergiju... a moamo i :partyman:

GROF - GROFICA vozi??!! ako BAGER dođe za vikend .... :partyman:

Vidin ja,,,nema čvrsto se ulovili lokatori,,,ma ni sam bog nas ne spasi od žderačine, ,,i pijančenja,, ,,samo da se more doj na jedan dan....

A i ne rabi nas puno nagovarat,,,,za te stvari,,,kako se meni vidi........
 
G

GROF

Guest
GROF, prikoljica 180cm x 380 cm sanduk :D

pa cijeli mi šator i fotelje stanu u nju, i kad crvenko bude gotov, pa upregnemo u Jezeran i zelenka, ne gine nam slika na naslovnici i dva bedaka na njoj :lol:

Putopis - Lika traktorima...

BAGER - moraš navratit ako ti bude usput, da uživo nešto izkomentiramo, imam neke dileme oko izvedbi na Fergiju... a moamo i :partyman:

GROF - GROFICA vozi??!! ako BAGER dođe za vikend .... :partyman:

., ej prijatelju Josipe!

., ni mene teško nagovorit!, ja sam ko žaba i voda!., maloprije sam se probudil, evo pokeljil nešto obećani slikic., pa sada sam tek skontal ovaj poziv!., ali nis razumil za kada si to splaniral?., ako je jutra?., jutra nemogu., sv.nedilja i blagoslov grla!., a znaš i sam koliko ja pizdim, galamim, psujem, vičem,... hehehe., od sve medicine jedino mi samo popov Blagoslov more pomoć!!!..., aj čućemo se!., a GROFICA vozi!, se razme NE!...
., p.s., ovo za dimenzije prikoličice nis niš razumil?!, /prikoljica - sanduk???/.-

., aj Bog!., čitamo se., ljubi nu svoju dragu ženicu!!!, pozdrav celoj obitelji!...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pa sada sam tek skontal ovaj poziv!., ali nis razumil za kada si to splaniral?

pa poziv vrijedi za svaki vikend uz najavu, da ne zbrišemo kamo u šetnju... :mrgreen:


a GROFICA vozi!, se razme NE!...

to je izvrsno!! onda mi moremo malo degustirat u

dsc03370h.jpg


., p.s., ovo za dimenzije prikoličice nis niš razumil?!, /prikoljica - sanduk???

pikolica je zadnji kraj od ovog kamiončića:

getimagevariationphpg.jpg


široka 183 cm, a dugačka 380 cm, s tim da su stranice i pod aluminijski,
i prema potrebi, čovjek će mi je skratit, izvadit amortizere da bude niža... sve po želji... otraga ima original odbojnik sa svjetlima, samo treba žarulje stavit i žicu povuć do svjetala...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jučer je bilo predivno vrijeme, mama i ja išli u šoping, i naravno, ja ne bi bio Joža kad nebi nebi neku pizdariju napravio:

netpw.jpg


dsc03361r.jpg


dsc03362b.jpg


dsc03363j.jpg


stari će me :axe::axe:
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
predivan je jučer dan bio, a i danas će bit . . .

dsc03364x.jpg


dsc03367mt.jpg


dsc03369p.jpg


a onda se je išlo i nešto radit....

dsc03371p.jpg


:partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
pa poziv vrijedi za svaki vikend uz najavu, da ne zbrišemo kamo u šetnju... :mrgreen:
.

he,he,,,,imam osjećaj da se ovo odnosilo na mene......:scratch
daj mi reci kadi si kupio stupove i koliko dođe komad....
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
he,he,,,,imam osjećaj da se ovo odnosilo na mene......:scratch
daj mi reci kadi si kupio stupove i koliko dođe komad....

malo na tebe :lol:,

a malo na mene jer odem vikendom na planinarenje,
pa ne bi bilo zgodno da sam ja na Velebitu, a neko se javi, hej ja sam u Dugoj Resi...

Agroprojekt, 50,20kn komad... ima i po 36 kuna, ma svakakve imaju, trenutačno su pazni na lageru, al za tjedan dva opet dolazi roba...

roba im dolazi iz PA-VIN-a...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a kadi dođe taj agroprojekt?

kod naplatnih skreneš lijevo za Ilovac, pičiš prema Draganiću i gledaš na desnu stranu table...

bit će velika žuta ovalna tabla na kojoj piše AGROPROJEKT

ako odeš do smetlišta, vračaj se nazat, fulao si :lol:
 
G

GROF

Guest
., ej prijatelju!, lipi Ti pozdrav!

., vidim da se kotebe dela naveliko po svim poljima!!!
., delo oko traktorića napreduje i privodi se kraju, super!, posla oko vinograda nemanjka, a za pohvalu i to mi se najviše svidja vo u vim bačvicami., e to me uvik najviš zanimalo pretakat!, ali sa el.motornom pumpicom lagano!!!...
., eh da., skoro sam zaboravil!., prikoličica od voga kamijončića, ča si navel?, - poslikal., odlično!!!., ceradu nemoj bacat., super će bit umesto šatora na traktor turneji!!!...

., aj Bog!, bižim delat, čitamo se, pozdrav obitelji!...
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
., ej prijatelju!, lipi Ti pozdrav!

., vidim da se kotebe dela naveliko po svim poljima!!!
., delo oko traktorića napreduje i privodi se kraju, super!, posla oko vinograda nemanjka, a za pohvalu i to mi se najviše svidja vo u vim bačvicami., e to me uvik najviš zanimalo pretakat!, ali sa el.motornom pumpicom lagano!!!...
., eh da., skoro sam zaboravil!., prikoličica od voga kamijončića, ča si navel?, - poslikal., odlično!!!., ceradu nemoj bacat., super će bit umesto šatora na traktor turneji!!!...

., aj Bog!, bižim delat, čitamo se, pozdrav obitelji!...

heeej plemeniti!!

mora se mora delat, od stajanja nema koristi ni smisla živit...
sljedeći vikend će se opet pretakat, pa ako si zainteresiran da vidiš kako se to radi kod nas, pozivam tebe i tvoje dame da dodjete "pomoć" :D

a kaj se tiče prikolice, od takvog je kamiona, i takvih je dimenzija, ali bez cerade... morat čemo stavit pravi šator u nju :lol:

prikolica je več napravljena i ima rudu, samo je nisam poslikao jos...

pozdrav lipi tebi i familiji, aj čujemo se, i nadam se, vidimo!!

:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
ako mi svi budemo imali negdje party, mtd vozi doma, bez brige :mrgreen:

wind14.gif

Da samo da ne bude,,,,više uzastopnih,,,u ljevo,,,,,,,,,,,:lol::lol::lol: ,ali ako me vozi u ovom,,,,more..

Uploaded with ImageShack.us

A za tebe,,,naravno,,,,,,ova je trebala bit kod mene,,,,ali eto,uzeja sam ovu ča imam sad....


Uploaded with ImageShack.us
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a majke ti janje, pa i pojas ima!
:lol:
to je bil auto, imali su moji bijeloga fiću,
al nas je sused stalno perjal sa peglicom :mad:
 

Najnoviji postovi

Na vrh