• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
mislim da ti je ista takva i na desnom bočnom staklu na kabini,isto ima kanal s donje strane.......valjda su univerzalne...:scratch

i lijevo i desno bočno staklo na vratima ima tu ručicu, jedna je cijela, a druga otkinuta, i obje imaju kanal...
a bit če izgleda da je ta ručica i na zadnjem staklu sa lijeve i desne strane,
jer se prodaje lijeva i desna za zadnje staklo... samo ja nemam zadnje staklo pa ni ne znam gdje ide na zadnje staklo... znam da ide na prozore od vrata...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
onaj fergi nema na vratima da se otvaraju prozori,fiksni su...samo desni bočni..a otraga ti idu.....mislim da vidiš na slici....
9vjo0m.jpg
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
onaj fergi nema na vratima da se otvaraju prozori,fiksni su...samo desni bočni..a otraga ti idu.....mislim da vidiš na slici....
9vjo0m.jpg

aaa, vidim sad na zadnjem staklu, da
e vidis, a kod mene su to ovi gornji prozori na oba vrata ko leptir prozori,
imam pante na straznjem dijelu okvira, a na prednjem dijelu je vodilica po kojoj putuje ona ručica i sa njom otvaraš i zatvaraš prozor, budem poslikal kad složim...

e, a je ono IMT iz tvog sela? pitaj čovika kadi je kuku napravil!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
je,to je taj,a kuku je napravio tast,izrezana je iz jednog komada,,
evo,ovdje ti se vidi malo bolje ti nosači.....
ove zadnje ručice su živi shiit,staklo klemperiće bez veze,imaš osjećaj kao da će otpasti
2yvnr78.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
zvao ponovo SEKRU, ta ručica za zadnje staklo ima kanal sa donje strane,
tako da ide i na staklo od vrata . . . ali je to ručica za zadnje staklo :lol:

riješeno, 27 kn jedna ručica...

muhaničar :partyman:
Znam da sam ju tam na stalaži videl, ali bitno da se ste vi dogovorili.
Možda nebi bilo loše da (kad več uzimaš) uzmeš dvije :scratch
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Znam da sam ju tam na stalaži videl, ali bitno da se ste vi dogovorili.
Možda nebi bilo loše da (kad več uzimaš) uzmeš dvije :scratch

zbunio me lik kad je rekao da nema za prozor na vratima ručicu, nego samo za zadnje staklo...
God bless Google, uspio vidit ta je to isti klinac...

dogovaram kod ženine rodbine u Glini posjet, Sekra u Glini subotom radi do 13h :mrgreen:

i kupujem 4 komada! 2 lijeve, dve desne...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
kaj ih nema u karlovcu za kupit......:scratch
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kaj ih nema u karlovcu za kupit......:scratch

ne, samo pante za prozor imaju, i one gume za spoj kabine sa nosačima na traktoru... to je sve od djelova za kabinu...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
kaj ih nema u karlovcu za kupit......:scratch

Kod punice je slađe........ kad već ide da neide badava, iskoristi ugodno s korisnim,,,,, :finga:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Kod punice je slađe........ kad već ide da neide badava, iskoristi ugodno s korisnim,,,,, :finga:

e moj pele, a koje si ti to ludo vino jučer konzumirao :lol:
rekoh kod ženine rodbine u Glinu (sestrična od tasta je u Glini)...
a imaju 2 godine sušenu šunku, pa rado navratimo do njih :mrgreen:

punica je u istom gradu ko i ja :madmana:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
:madmana: :madmana: au ,,, skužio sam za rodbinu pa sam pomislio da je punica odande uf nebi ti bio u koži,,,,,,,,,, al jbg s ajedne strane dobro je kaj je blizu , more doma kad hoće bar ti ne dosađuje ,,,, kak moja stalno veli idemo k punici (njenoj majci) a ona 150 km udaljene,,,,,:rolleyess: znaš kak mi se ide :confused:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
:madmana: :madmana: au ,,, skužio sam za rodbinu pa sam pomislio da je punica odande uf nebi ti bio u koži,,,,,,,,,, al jbg s ajedne strane dobro je kaj je blizu , more doma kad hoće bar ti ne dosađuje ,,,, kak moja stalno veli idemo k punici (njenoj majci) a ona 150 km udaljene,,,,,:rolleyess: znaš kak mi se ide :confused:

moja punica blizu, al dalekoooo....
a kad i dodjem kod tasta i punice, tast i ja deremo po gemištu, a punica hrče na kauču :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Evo zaletio sam se jučer kod majstora...
postavljeni su prednji nosači kabine, i kabina je samo nataknuta na traktor...
meni izgleda ravno, a vi procjenite sami :

dsc03355oq.jpg


ovo je šank:

dsc03358j.jpg


:lol:

a ovo je zadnji nosač:

dsc03359e.jpg


a to ne bi bilo to kad nebi malo sa boka :lol:

dsc03356pj.jpg


slikano je u garaži, pa nije bogzna kakva kvaliteta slike, pardonček za to...

sad još slijede neki mali finišingi, i onda čišćenje, pa temeljna, pa nitro crvena :vragek:

moram opet zvat Sekru, možda imaju i ovu gumu kaj ide između okvira kabine i blatobrana...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
šank buš isprobal, nije za vjerovat kako je čvrst!! oduševljen sam!

a kaj baš sve moraš vidit, nemam još love da si kupim zic, kaj sad...
a ono je nekakva ručka na zicu i kablovi od zadnjih svjetala smotani oko ručke...

:evil:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
sad mi je jasnije...:lol:
a ja mislio sajla od vitla....:oops:
 
G

GROF

Guest
., ej prijatelju!

., malo gljedam ve tvoje slikice dela oko tvoje makine!., dobro je, dobro, dela se., ča znači?, stvarno bi mogli put putovat., sve je u vremenu!..., šank je ODLIČAN!...

., aj Bog!., čitamo se., ljubi nu predivnu ženicu!...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma ča reč nego odlično,,,,i dobro odrađeno dello svaka čast............:prayer:,,,,još kad se pitura hiti gori,,,,onda čemo ga:partyman::partyman:,a i prije možda..
 

Najnoviji postovi

Na vrh