• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
Da ja sam donio stare pakne i oni zalijepe novu oblogu inače za torpeda bi došle nove blizu 1000 kn.

jel se to ide tamo desno prije one pizzerie sahara,za cvetkoviće i domagoviće...:scratch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Muhanicar , zakaj on ima na vezi truba -anker ploča tak malo vijaka?
Valjda neki stariji tip, pa .........
mislim da je dio šeafa ostao unutra u navoju, to me ždere... valjda bu moj mehaničar to znal riješit...
naravno da je lako novi ušerafit, al kako puknuti izvadit :confused:

Pakne - bumo zanitali, pa ćemo vidit kolko to traje... malo sam se istrošio sa djelovima, a i več sam nervozan, htio bih se vozit kaj prije :D
Nije problem taj dio šarafa izvaditi, jer su oni bušeni skroz tak da.......
Lako je novi ušarafiti, ako ga imaš ;)

Obloge pakne su 100-tinjak kn Cobest i nemaš brige.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
More broj,,,od firme,,,di ima za uzet,,,i dali imaju razne debljine.......:scratch
Pošto su kod tebe doboši novi, mislim da ti treba standard :scratch
Broj sam ti več dal, ali evo opet. 048 697 324
 
G

GROF

Guest
., lipi pozdrav mome forumskome prijatelju Josipu!

., svaka ti čast "majstore" u odradjivanju pikanterija oko tvoga traktorića!
., eh da, dobro si napisl da si dosadan ko klop!!!., uh i ja sam isto dosadan ko klop!, zato se nas dva doniklje i razumimo.-
., sretno sa delom u koga ni najmanje nesumljam da će bit odradjen ko bonbončić!!!

., aj Bog!, čitamo se ..., ljubi nu predivnu ženicu!!!.-
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
jel se to ide tamo desno prije one pizzerie sahara,za cvetkoviće i domagoviće...:scratch

kad ideš starom cestom na ulazu u Jasku kreneš desno prema auto putu i sto metara prije lidlova skladišta s lijeve strane .
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
I ne sumnjam,,,,da neče bit kako triba,,,,vidin ja da ste si vi tamo dali u ozbiljan posa,,,,,i mogu reč,,,da ovo ča ti delaš s tom kabinom,,,bi malo ko se upustio,,,jer je stvarno bila izvijena,,,,ali ako imaš volje i želje,,,na kraju češ bit sam sa sobom prezadovoljan,,,,vijeruj mi.................

Zato samo gas...........i ne staj nikako,,,gušt je gledat slike,,,kako se dela sve tako reč na novo.............:supz::partyman:

A za moju da,,,mogu reč da če bit bolje odrađena ova tvoja,,,,vidit češ,,,i još kad zalije crvena,,,,,,,,,,,,,,sijaj,,,do neba,,,,ako imaš kojeg druga,,,da ima komoru,,,unutra je farbaj,,,,,,ne žali par sto kuna............8)

ako bude sve po planu, sutra poslije posla idem trubit na neki sprovod, pa ravno u radionicu!!

bome je sve ne novo da, u katastrofalnom stanju je okvir... i sad nemrem nač onu gumu kaj ide između blatobrana i okvira, u dućanu u Karlovcu nisu nikad imali tu gumu, imaju samo onu gumu za staklo...

gle, moja kabina će bit bolja od tvoje samo zato kaj će imat stalak za mobitel, i stalak za litrenku :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
., lipi pozdrav mome forumskome prijatelju Josipu!

., svaka ti čast "majstore" u odradjivanju pikanterija oko tvoga traktorića!
., eh da, dobro si napisl da si dosadan ko klop!!!., uh i ja sam isto dosadan ko klop!, zato se nas dva doniklje i razumimo.-
., sretno sa delom u koga ni najmanje nesumljam da će bit odradjen ko bonbončić!!!

., aj Bog!, čitamo se ..., ljubi nu predivnu ženicu!!!.-

ako ne prije, traktorčić vidiš 15.08.2011 :D

bit će dosta dodatne opreme na njemu :lol:

ženica uči za državni ispit, nemam pristup :blackeye

zato :partyman:
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Uzeo si pocinčani lim za blatobrane? Koji je to tako dobar limar? Radi žlijebove, limariju na kućama?
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jel zna netko kaj piše u zakonu, jel onda žuta rotirka obavezna na svim traktorima,
ili to još nije na snazi kod nas?
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
jel zna netko kaj piše u zakonu, jel onda žuta rotirka obavezna na svim traktorima,
ili to još nije na snazi kod nas?

Mislim da to treba samo ak se vozis po glavnim cestama pa treba biti upaljena, al i ako se ne vozis svim trakotrima rotirka fino pristaje ;)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Mislim da to treba samo ak se vozis po glavnim cestama pa treba biti upaljena, al i ako se ne vozis svim trakotrima rotirka fino pristaje ;)

pitam zato što:
-u Sloveniju nemreš bez rotirke (EU jel, al to me ne zabrinjava do 2014, 2015..)
-mislim da svi novi traktori imaju tvornički rotirku

s druge strane, komunalci u mom gradu uredno imaju na traktoru rotirku, al još nisam vidio da je upaljena...

pa sad dok još kabina nije pofarbana, a u izradi je, ne znam dal da još i to nakalemim...
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
pitam zato što:
-u Sloveniju nemreš bez rotirke (EU jel, al to me ne zabrinjava do 2014, 2015..)
-mislim da svi novi traktori imaju tvornički rotirku

s druge strane, komunalci u mom gradu uredno imaju na traktoru rotirku, al još nisam vidio da je upaljena...

pa sad dok još kabina nije pofarbana, a u izradi je, ne znam dal da još i to nakalemim...

Pa mozes postaviti zasto nebi, a i nije tak skupa i mozes ju uvjek staviti na kabinu, osim ak nisi mislio pravit poseban nosac za rotirku na kabini pa ti je to bitno dok je nisi pofarbao...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Samo ti nakalemi nosač za rotirku jer ja moram na svima traktorima stavljat rotirku tak mi je prošle godine u 11 mj reko na tehničkom da mora biti, sad moram i na kombajn stavit uf trebam 5-6 rotirki.
Pa će neko zaradit na uvozu kao i na trokutim.....:twisted:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bem mu miša, bankrotirat ću...
mislio sam na stalak, zadnji lijevi kraj kabine, negdje u visini krova, tako da ne štrlji preveć preko, a da mi po mraku ne blješti u kabinu...

IMT 533, kabina Orašje...
hvala dečki na savjetu :partyman:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
A kaj buš, bum i ja ni problem.........:lol:
Tak ti je to kad neandertalci vode politiku prometa,,,:weedman:
Nisi jedini kaj buš bankrotiral, biti će nas više:weedman: :rolfer: :rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
bem mu miša, bankrotirat ću...
mislio sam na stalak, zadnji lijevi kraj kabine, negdje u visini krova, tako da ne štrlji preveć preko, a da mi po mraku ne blješti u kabinu...

IMT 533, kabina Orašje...
hvala dečki na savjetu :partyman:

a da kupiš onu magnetnu..?
 

Najnoviji postovi

Na vrh