• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

B

BAGERISTA

Guest
A kaj buš, bum i ja ni problem.........:lol:
Tak ti je to kad neandertalci vode politiku prometa,,,:weedman:
Nisi jedini kaj buš bankrotiral, biti će nas više:weedman: :rolfer: :rolfer:

Istina,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
jel zna netko kaj piše u zakonu, jel onda žuta rotirka obavezna na svim traktorima,
ili to još nije na snazi kod nas?
rotirka ti treba ak imas sirinu tereta vecu od 2.5m ,a ovako ti je sam za ukras i da selo vidi ,ak vec budes stavljal stavi ju na sredinu krova napred uz obavetnu zastitnu mrezu preko nje il budes inace stalna musterija u trgovini.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
J kad nebi bila skuplja od ove, tak da za jednu kupiš dvije........

i onda ju otkineš u šumi :D
hm, ali, ako je magnetna, onda ju mogu skinut kad siđem sa asvalta! ali kom se da stalno po krovu skakat...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ja imam u planu ovo tvoju( mislim) kombinaciju na stalak pa kad treba dignem ju gore a kad ne onda ju spustim pored kabine da se baš ne polupa,,,,,, je...ga kad imam pono strojeva pa trbam i pun k.... rotirki :drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Ja imam u planu ovo tvoju( mislim) kombinaciju na stalak pa kad treba dignem ju gore a kad ne onda ju spustim pored kabine da se baš ne polupa,,,,,, je...ga kad imam pono strojeva pa trbam i pun k.... rotirki :drinkers:

:lol:
kupi 20, možda dobiš popust, pa da imaš zalihu za par mjeseci :lol:
ja ne znam koja bena se sjeti te kerefeke pod obavezno stavljat na traktor, kad tamo ni lampe nemreju preživit...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
rotirka ti treba ak imas sirinu tereta vecu od 2.5m ,a ovako ti je sam za ukras i da selo vidi ,ak vec budes stavljal stavi ju na sredinu krova napred uz obavetnu zastitnu mrezu preko nje il budes inace stalna musterija u trgovini.

jel se ti vozaš sa onim ogromnim zelenim traktorom pod rotirkom kroz Belajsku Vinicu, ili Poljice, ne znam točno di je tabla, vidio sam da je neki veliki zeleni skretal za Pećurkovo brdo, i imal je trobrazni plug, onaj kaj se okreče...
 
G

GROF

Guest
., lipi TI pozdrav forumski prijatelju Josipe!!!

., ma listam malo vu tvoju temu, svaki dan pisma i pisma., slikic, pa jopet pisma!., da se dosta toga isčitat kako se kotebe dela dosta ozbiljno!., a predpostavljam da rotirka dolazi!!! i to pod razno!..., sretno sa delom i sa ROTIRKOM!.-
., aj Bog!., čitamo se ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
jel se ti vozaš sa onim ogromnim zelenim traktorom pod rotirkom kroz Belajsku Vinicu, ili Poljice, ne znam točno di je tabla, vidio sam da je neki veliki zeleni skretal za Pećurkovo brdo, i imal je trobrazni plug, onaj kaj se okreče...

mislim da ne,samo ko bi to mogal bit,da nije možda skolan iz mekušja,on ima velikog dajca????
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
., lipi TI pozdrav forumski prijatelju Josipe!!!

., ma listam malo vu tvoju temu, svaki dan pisma i pisma., slikic, pa jopet pisma!., da se dosta toga isčitat kako se kotebe dela dosta ozbiljno!., a predpostavljam da rotirka dolazi!!! i to pod razno!..., sretno sa delom i sa ROTIRKOM!.-
., aj Bog!., čitamo se ...

nije baš svaki dan, al kad posal dozvoli... a i malo preveč blejam u te monitore na poslu, pa doma više nemam snage za to...

a kaj se tiče posla, za vikend nastavljamo!!
treba tu rotirku stavit, tako da mi se vidi stroj kad putujem na dalje pute... a možda me i noć uhvati, pa da sam spreman!! :lol:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Yy1zdMXae4I&feature=related[/YT]

mislim da ne,samo ko bi to mogal bit,da nije možda skolan iz mekušja,on ima velikog dajca????

idem stalno kroz Belajsku Vinicu i Belajske poljice, taktor mi je tam na servisu , pa sam jedan dan naletio na tu grdosiju... malo prevelik taktor za naš kraj...
 
A

AGRIPLUS65

Guest
jel se ti vozaš sa onim ogromnim zelenim traktorom pod rotirkom kroz Belajsku Vinicu, ili Poljice, ne znam točno di je tabla, vidio sam da je neki veliki zeleni skretal za Pećurkovo brdo, i imal je trobrazni plug, onaj kaj se okreče...

zelen traktor imam (nekad bil sad se pomjesal sa smedjum )a plug nemam veci od dvi brazde,tako da nazalost nisam ja mozda i na srecu.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
zelen traktor imam (nekad bil sad se pomjesal sa smedjum )a plug nemam veci od dvi brazde,tako da nazalost nisam ja mozda i na srecu.

to je neki daca kad ima tako velku strojčinu...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jel netko zna gdje bi se mogla kupit ručka za otvarat prozor na vratima,
kabina Orašje...

kabina mi je raskopana, pa bih molio BAGERISTU da poslika na svojoj tu ručkicu, vidio sam da su nam iste kabine, samo je moja rasture na za sad :mad:

:drinkers::partyman:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
jel netko zna gdje bi se mogla kupit ručka za otvarat prozor na vratima,
kabina Orašje...

kabina mi je raskopana, pa bih molio BAGERISTU da poslika na svojoj tu ručkicu, vidio sam da su nam iste kabine, samo je moja rasture na za sad :mad:

:drinkers::partyman:
Misliš na onu plastičnu, koja ujedno služi i kao graničnik?
Ako je to ta, mislim da sam tu videl http://www.se-kra.hr/
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Misliš na onu plastičnu, koja ujedno služi i kao graničnik?
Ako je to ta, mislim da sam tu videl http://www.se-kra.hr/

Na ovu mislim:

Ispravna:

dsc03353ys.jpg


Neispavna (pol je fali):

dsc03354r.jpg
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Na tu mislim i ja i siguran sam da sam to videl u sekri.

Zvao u Sesvetski Kraljevec, imaju samo za zadnje staklo... :madmana:
za prozor na vratima nemaju ručke :shock:

ja ne vjerujem

http://www.jusel.com/proizvodjaci.php?pageno=9&id=30

ja tražim ručicu za staklo na vratima, "ne, nemamo mi toga kaže u Sekri, imamo samo za zadnje staklo", i sad na ovoj stranici nađem da je to ručica za ZADNJE staklo :scratch
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
zvao ponovo SEKRU, ta ručica za zadnje staklo ima kanal sa donje strane,
tako da ide i na staklo od vrata . . . ali je to ručica za zadnje staklo :lol:

riješeno, 27 kn jedna ručica...

muhaničar :partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
mislim da ti je ista takva i na desnom bočnom staklu na kabini,isto ima kanal s donje strane.......valjda su univerzalne...:scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh