• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja vec vidim da bu tote bili potrebni podrazaji i nadrazaji iliti takozvani stimulansi u vidu CH3-CH2-OH, jos ak je kaki komad, bit ce puno ovih OH... :rolfer:

al ajmo se mi bacit na posel!!
gle moj , oups MOJ dakle 533 koji nije De Luxe, ce bit ako ne makina, bit ce bar cven, i prdil bu svaki dan po selu kad dojdem s posla!

e a sad bil puz kompliciran ili ne, ja bum ga raskopal, a ak ga nebum znal slozit neki ga bu slozil, al bu na kraju traktor vozil, i tak bu kak bu da bu :D

zivjeli!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
morat ću doći s labincom do tebe da bacimo trku,da vidimo tko je brži,i to niz petrakovo brdo......:rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
morat ću doći s labincom do tebe da bacimo trku,da vidimo tko je brži,i to niz petrakovo brdo......:rolfer:

Ništa više nečemo gledat trke na brdo,,,,s autima,formulama i kamionima,,,,,več traktorima.....:mrgreen::mrgreen:
Ništa plačam startninu,,,......i pribilježujem se......................:mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
morat ću doći s labincom do tebe da bacimo trku,da vidimo tko je brži,i to niz petrakovo brdo......:rolfer:

ja mislim da sam na dragu ja u prednosti, teze vozilo, tezi vozac, inercija, i sve te fizikalne ludoije... samo moram slik gume stavit da mi bubrege dragocjene sto filtriraju svakakve zlotvore ne izbiju
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
a jebi ga,na to nisam mislil....:scratch
onda ćemo uzbrdo....:rolfer:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,326
ja vec vidim da bu tote bili potrebni podrazaji i nadrazaji iliti takozvani stimulansi u vidu CH3-CH2-OH, jos ak je kaki komad, bit ce puno ovih OH... :rolfer:

al ajmo se mi bacit na posel!!
gle moj , oups MOJ dakle 533 koji nije De Luxe, ce bit ako ne makina, bit ce bar cven, i prdil bu svaki dan po selu kad dojdem s posla!

e a sad bil puz kompliciran ili ne, ja bum ga raskopal, a ak ga nebum znal slozit neki ga bu slozil, al bu na kraju traktor vozil, i tak bu kak bu da bu :D

zivjeli!
Nisam ja rekel da ti to nebuš znal složiti :scratch
A ako slučajno nebuš tu smo ;)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Nisam ja rekel da ti to nebuš znal složiti :scratch
A ako slučajno nebuš tu smo ;)

hehe, bum vidil kad raskopam dal cu znat slozit, samo kaj si ti blize istini neg ja :D

al necemo kvarit veselje, traktor ce fukcionirat na kraju, jel da? u svezi toga tvoje misljenje cijenim vise nego svoje, pa sad malo lazi molim te!!

:rolfer:
 
G

GROF

Guest
., ej!, prijatelju!!!

., lipi ti pozdrav!., svakako fala na dobrome druženju i dobrome društvu!., rakijetina od onoga tvoga rodje je Bogom! dana., svaka čast!., i svakako mu se zafali u moje jime!., taj tvoj rodjak je legendaran!., jedan dan doću nafalice da se napijemo ko ljudi., samo moram nać prevoz - šofera da nimam brige za vožnju!!!
.,p.s., nadam se da je i moj Lički viski "dobar!!!!., svakako čekam rezultate od tvoje ocjenjivačke ekipe!...

., veliki pozdrav tebi i tvojoj obitelji!., Bog!., čitamo se ...
.,p.s., a mogli bi za Veliku Gospu!, zajedno sa traktori na Krasno!!!., taman će tvoja strojčuga bit ko NOVA!., ispod čekića!...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
., ej!, prijatelju!!!

., lipi ti pozdrav!., svakako fala na dobrome druženju i dobrome društvu!., rakijetina od onoga tvoga rodje je Bogom! dana., svaka čast!., i svakako mu se zafali u moje jime!., taj tvoj rodjak je legendaran!., jedan dan doću nafalice da se napijemo ko ljudi., samo moram nać prevoz - šofera da nimam brige za vožnju!!!

jaoo, sta nam je bilo dobro!! a ti si jadan morao otic na posao, pa sam ja nastavio sam sa rodjitom, 3 putna mi je natocio i nije mi htio dat da platim!!

jao sto sam se satral...

.,p.s., nadam se da je i moj Lički viski "dobar!!!!., svakako čekam rezultate od tvoje ocjenjivačke ekipe!...

e e e, za Licki viski sam si rezervirao vikend, tako da na posal dodjem normalan konacno...

., veliki pozdrav tebi i tvojoj obitelji!., Bog!., čitamo se ...
.,p.s., a mogli bi za Veliku Gospu!, zajedno sa traktori na Krasno!!!., taman će tvoja strojčuga bit ko NOVA!., ispod čekića!...

zahvali zeni na cokoladi, moja Marija vam se zahvaljuje, i ja skupa sa njom (pogotovo za viski :partyman: ),
i jedva cekamo da zapalimo put Jozefine prema Velebitu!!

A ako bude prijatel povoljan, prepealja mi na kamionu traktor do Jezeran, pa dalje moremo u koloni!!! :D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kvadratni metar lima debljine 1.5mm 230kn!!

krenulo je sa fejsliftingom da bolje ne moze!!

sad je pitanje kolko mi treba za dva blatobrana, i jos bolje pitanje, kaj je taj lim zlatan!!!??!!?!:madmana::cry:
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
kvadratni metar lima debljine 1.5mm 230kn!!

krenulo je sa fejsliftingom da bolje ne moze!!

sad je pitanje kolko mi treba za dva blatobrana, i jos bolje pitanje, kaj je taj lim zlatan!!!??!!?!:madmana::cry:

1,5 mm za blatobrane:scratch:?::?:Hm a kako ti to misliš savijati ?
Da si uzeo 1 mm mislim da bi bilo dovoljno čvrsto,lakše za savijati,i platio bi ga 30 % manje (nebi ga platio kao zlato već eventualno kao srebro :finga:)
Ps nevjerujem da je 1m 2 toliko kuna,prije da je tabla od 2 m2 tolko.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
1,5 mm za blatobrane:scratch:?::?:Hm a kako ti to misliš savijati ?
Da si uzeo 1 mm mislim da bi bilo dovoljno čvrsto,lakše za savijati,i platio bi ga 30 % manje (nebi ga platio kao zlato već eventualno kao srebro :finga:)
Ps nevjerujem da je 1m 2 toliko kuna,prije da je tabla od 2 m2 tolko.

limar ce ga pigat na strojevima, a mora bit cvrst, ja imam preko 100kg,
a i litra i voda ce cvrsce stajat skup sa casama :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
limar ce ga pigat na strojevima, a mora bit cvrst, ja imam preko 100kg,
a i litra i voda ce cvrsce stajat skup sa casama :lol:

A ča bi mi da nema čaša...........:weedman::weedman:,,,jao pa i ti si se zarazija,,,:lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kupljen lim, 1.5mm, 1x2m dimenzije, dvije ploče, po jedna za svaki blatobran - cijena jedne ploče 209kn

za krov 1mm, 1x2m - za krov kabine, cijena 140kn...

ovaj tjedan izrada blatobrana

a i danas mi je bilo zanimljivo, aj pogodite di sam bio :D
dat cu vam mig:

dsc03294p.jpg


a i zelenko je tu :lol: stao sam u kabinu, mijenjam mišljenje o veličini Prima tt...

dsc03304bx.jpg
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
kupljen lim, 1.5mm, 1x2m dimenzije, dvije ploče, po jedna za svaki blatobran - cijena jedne ploče 209kn

za krov 1mm, 1x2m - za krov kabine, cijena 140kn...

ovaj tjedan izrada blatobrana

a i danas mi je bilo zanimljivo, aj pogodite di sam bio :D
dat cu vam mig:
Baš se pitam gdje si bio :D
Dobro je GROF naparkiro ovu prikolicu :rolfer:
Očekujem slike slaganja kabine 8)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Baš se pitam gdje si bio :D
Dobro je GROF naparkiro ovu prikolicu :rolfer:
Očekujem slike slaganja kabine 8)

naravno da će se to slikat, kak ću inače znat di smo zaje..li slaganje :rolfer:

GROF je stvarno majstor u slaganju hrpe stvari i opreme u mali prostor!
sad znam kak bum sebi posložil stvari kad kuću napravim jednog dana :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidim ja da si ti meni poša do grofa,,,,......lipo,,lipo,a i vidin da si se spakira u primi,,,odmah.....:rolfer::rolfer:e da si zna prije možda biš i TV--kupija.....:rolfer::rolfer:

I kako je bilo,,,,,,nisi mi nešto raspisa se,,,,,nadam se da imaš pozitivno mišljenje.......ako ne če bit:axe::axe:šala naravno:mrgreen::mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Vidim ja da si ti meni poša do grofa,,,,......lipo,,lipo,a i vidin da si se spakira u primi,,,odmah.....:rolfer::rolfer:e da si zna prije možda biš i TV--kupija.....:rolfer::rolfer:

I kako je bilo,,,,,,nisi mi nešto raspisa se,,,,,nadam se da imaš pozitivno mišljenje.......ako ne če bit:axe::axe:šala naravno:mrgreen::mrgreen:

eeeem, da kupujem tomeka, ne bih kupovao zglobnog, a tolko para kolko zelenko kosta nemam... ali da imam kupio bih ga!! ima više mjesta nego na fergiju!

hehe, kako je bilo? znas da ja volim haiku stil, bubni par rijeci i smij se do nesvjesti...

a znaš ti kak je bilo, i znas kakav je GROF domacin, ne bih sada u detalje da se ne sjati hrpa forumasa od jednom kod njega, a ne znam sto sve smijem napisat :lol:

bili zena i ja, i bilo je fenomenalno!!
prosao sam kroz cijeli dvor, i arsenal svakojakih alata i orudja,
pa i muzej starinskog orudja, a da budem iskren, nisam nista manje ni ocekivao od Plemenitog GROF-a!!

pit, jest, pit necu ni komentirat, opet me remen u špek na trbuhu pika....

i pošto sam ja kontinentalno orjentiran, zaljubljen sam u to krasno mjesto Jezerane, svjez zrak, nema guzve, lijepe šume za satrat :axe:,
bilo je lijepo vrijeme... ma joooo, nikako krenut doma!!

al bit ce toga jos, pa ne zalim puno, nego se radujem sljedecem putu!!
 
G

GROF

Guest
., e moj prijatelju josix!., iliti po Jezeranski JOSA!!!

., rekli bi stari naši., lako je u dobru bit dobar!., lako je sa dobrim bit dobar!!!...

., fala tvojoj ženici i tebi ča ste lipo došli u moje dvore!!!., bilo nam je stvarno lipo!., počastili se malo sa delicijami., malo smo popili, još manje pojili, malo se družili., i zgodno!., jako zgodno!., na svetoj misi bili!!!., e to je onda to!., počastili ste me! sa svojim prisustvom u mome Svetištu!, molitvi dragome Bogu! za zdravlje i sriću svi NAS!!!
., dragi moji!., fala VAM doneba!., radujem se ponovom susretu!., radujem se hodočašću u Marijino švetišće na KRASNO!., majki Božjoj od Krasna!!! + ...

., kada smo bili na svetoj misi?!., odma sam se sitil isto takovoga slučaja za posjeta moje ženice i mene mom prijatelju Bagudini!., čovik nas je preorginalno počastil!., a najorginalnije i najupečatljivije bilo je kada nas je otac od moga prijatelja pozval na Svetu misu - Blagoslov grla!!!., to i takovo se pamti celi Božji život!., prijatelju Bagudina!., fala TI doneba., kako tebi., tako i tvojoj predivnoj i orginalnoj obitelji!...

., narode moj!., Bog! VAS sve skupa BLAGOSLOVIL!.-
 

Najnoviji postovi

Na vrh