• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
e moj kolega,a zašto prvo sve trgovine ne obiđeš pa tek onda u kupovinu....:scratch
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
21yes - imaš privatnu poruku

e kolega, tolko sam trčao po tim dućanima ovih dana da neznam više ni kaj sam sve kupoval

kupovao sam svaki put "nešto", jer mi uvijek "još nešto" treba za traktor, pa nije ekonomično bilo putovat na sve strane po Karlovcu...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ojla,,,ča čemo,,,,kade smo kolega............:rolfer::rolfer::drinkers:svaki po jednu za tega ferca----je doša doma ili ni..........:rolfer::rolfer:

Ako ne ču ga ja ,,,samo ne odgovaran za posljedice,,,,,,,,.,....

Čak san se neki dan razmišlja da bacimo jednu brdsku s njima........
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Ojla,,,ča čemo,,,,kade smo kolega............:rolfer:svaki po jednu za tega ferca----je doša doma ili ni..........:rolfer:

Ako ne ču ga ja ,,,samo ne odgovaran za posljedice,,,,,,,,.,....

Čak san se neki dan razmišlja da bacimo jednu brdsku s njima........

bio krsni kum jučer,
u vinogradu sam svaki dan poslije posla...
a traktor je kod električara, dio žica je postavljen, kad bude gotov, od električara pićim ravno na registaciju....

i onda čemo OPET :drinkers::drinkers::drinkers::partyman::gitarist:

:D
 
B

BAGERISTA

Guest
A tako več more,,,,ja san mislija da si zabija,,,,da triba nazdravit........:partyman::partyman:
Evo i poli nas se dela ko pomučeni,,,,s dela doma delat,,,i opet tako pa mi ostane samo nedilja da si nešto načinin......
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja sa posla idem ravno u vinograd živce odmorit, koji gembač slistit,
ali ko i svake godine imam velikih poslova na svim poljima okučnice,
tako da ne znam čega bi se prije uhvatil...
svaki dan po malo, nema druge, a onda u subotu pun gas, pa u nedjelju odmor...

nema forsiranja... :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
ja sa posla idem ravno u vinograd živce odmorit, koji gembač slistit,
ali ko i svake godine imam velikih poslova na svim poljima okučnice,
tako da ne znam čega bi se prije uhvatil...
svaki dan po malo, nema druge, a onda u subotu pun gas, pa u nedjelju odmor...

nema forsiranja... :partyman:

Još kad i fergonja dođe,,,,,nema ti ravnoga,,,,evo baš u subotu gleda kod učke,,,jednu 33-ojku,,,izgleda ko da je jučer izašla iz dučana,,,,,i ima blokadu(špera),,,,i to na papučicu,,,pita čovika koje godište,,,kaže da je 78-79--takop ja mislim,,,reka pa to su onda zadnji koji su bili,,,ima 7700sati,,,nigdje ni jedne kapi ulja na njemu,,,,,a svaka mu čast na održavanju,,,,ža mi je ča nis ima aparat za poslikat,,,,,,,,,,,,.,....
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
šteta kaj ga nisi slikao da...
meni na pločici kod volana piše da je 1974 godište, zakaj nema špere ne znam...
možda jednog dana promjenim zadnji kraj... al čisto sumnjam, do sad ju baš nisam koristil na bratićevom fergonji...

e, a od mog sugrađana, i moj fergy puštaju ulje negdje iza boš pumpe, ja još svog nisam imao prilike stisnut u nekom radu, i napravit par sati pa da vidim kolko brzo gubi ulje, prijatel veli da njegov jako slabo gubi ulje, a mastan je...

ovaj tjedan prva vožnja :D
 
B

BAGERISTA

Guest
šteta kaj ga nisi slikao da...
meni na pločici kod volana piše da je 1974 godište, zakaj nema špere ne znam...
možda jednog dana promjenim zadnji kraj... al čisto sumnjam, do sad ju baš nisam koristil na bratićevom fergonji...

e, a od mog sugrađana, i moj fergy puštaju ulje negdje iza boš pumpe, ja još svog nisam imao prilike stisnut u nekom radu, i napravit par sati pa da vidim kolko brzo gubi ulje, prijatel veli da njegov jako slabo gubi ulje, a mastan je...

ovaj tjedan prva vožnja :D

Ma i sam kako rečeš,,,,ako nemna špere,,,,ja mislim da ne treba mijenjat cijeli zadnji kraj,,,,,,,,,,,e sad to nisam siguran,,,samo nagađam......:shock::confused:

Samo ti njega dopelji,,,da ga vidimo,,,bit če to prava pila.....:shock::shock::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pozdrav pajdaši!!
posebna hvala mojim predivnim prijateljima koji su me se sjetili danas, a oni znaju koji su . . .

evo, dao sam si truda da se ne oduzmem večeras, zato da mogu napraviti sljedeće, znat čete o ćemu se radi :D

neka slike dalje pričaju same:

dsc03444x.jpg


dsc03445h.jpg


dsc03447x.jpg


dsc03446l.jpg


dsc03449bk.jpg


... još mi je par stvari ostalo za riješit na njemu, i onda možemo upregnut tih 35+ konjiča :lol:
 
M

Mrcina

Guest
pozdrav pajdaši!!
posebna hvala mojim predivnim prijateljima koji su me se sjetili danas, a oni znaju koji su . . .

evo, dao sam si truda da se ne oduzmem večeras, zato da mogu napraviti sljedeće, znat čete o ćemu se radi :D

neka slike dalje pričaju same:



Svaka čast lijepo uređeno...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
ma makina je ok...
kadi si kupio sjedalo,jesi išo u draganiće...:scratch
jel me oko vara il ti je krov malo udubljen na sredini...:scratch
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma makina je ok...
kadi si kupio sjedalo,jesi išo u draganiće...:scratch

jesam, "ali baš sad ga nemamo", na kraju kupio u Luščiću...
ista cijena
 
A

AGRIPLUS65

Guest
u luščiću,a kadi..:scratch
u onoj zgradi kadi je AMI TRADE sa skuteri pri autobusnoj stanici za d.resu.
sve 5 samo probaj trazit na tehnickom onu normalnu tablicu jer sam vidil da neki traktori imaju ova kvari pogled.
hahahaha jos stupi stojiju,daj mi ponovi cjenu kolko si jih placal jel sam vidil u baumaxu duplo slabije za 53 kn.
 
B

BAGERISTA

Guest
jesam, "ali baš sad ga nemamo", na kraju kupio u Luščiću...
ista cijena

Ajme makine,,,,,,,,,,,,,svaka čast..:rolfer::rolfer::rolfer:najviše mi se sviđa,,,onaj kraj od auspuha,,,....:rolfer::rolfer:ko da je dole ispod330konjiča..

Mašinka je ispala ko grom..:partyman::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
u onoj zgradi kadi je AMI TRADE sa skuteri pri autobusnoj stanici za d.resu.
sve 5 samo probaj trazit na tehnickom onu normalnu tablicu jer sam vidil da neki traktori imaju ova kvari pogled.
hahahaha jos stupi stojiju,daj mi ponovi cjenu kolko si jih placal jel sam vidil u baumaxu duplo slabije za 53 kn.

čekali su da makina dođe kući......
a kaj ti fali još ono staklo ispred volana....:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
čekali su da makina dođe kući......
a kaj ti fali još ono staklo ispred volana....:scratch

Tamo ne dolazi staklo,,,več limena ploča,,,,jer se mora skidat kad se oče dizat hauba,,,,da bi se pogledalo motorčinu.........
 
B

BAGERISTA

Guest
josix...........

Molim te da mu auspuh pofarbaš,,,,jer samo narušava izgled ovako lipen traktoru..............:partyman::partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh