• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
mislim da imam Trgoagenciju u Karlovcu, budem provjeril...
ali prvo bum ja to van izvadil čim stavim traktor u fazu miovanja, da se ne bi opet zajebal... ako ovdje ne nađem, budemo se čuli za onu verziju sa Gumi pađenom :partyman: Hvala!

tokarenje mi je zadnja opcija, ali ak bu se moralo, bu se tokarilo :lol:

O-ring je ona gumica na onom "klinčiću" ?
bez bige, šerafić je na sigurnom da ne ispadne taj klinčić van :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
mislim da imam Trgoagenciju u Karlovcu, budem provjeril...
ali prvo bum ja to van izvadil čim stavim traktor u fazu miovanja, da se ne bi opet zajebal... ako ovdje ne nađem, budemo se čuli za onu verziju sa Gumi pađenom :partyman: Hvala!

tokarenje mi je zadnja opcija, ali ak bu se moralo, bu se tokarilo :lol:

O-ring je ona gumica na onom "klinčiću" ?
bez bige, šerafić je na sigurnom da ne ispadne taj klinčić van :)
Imaš Trgoagenciju samo za njih neznam.

O-ring je gumica na onom mesinganom konusnom komadu sa kojim zatvaraš gorivo.
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Nebute vi Engleza zajebali samo tak kak ste si vi zamislili :lol:
Dobro, nakraju ga budete i uterali u usisnu granu, a kaj onda? Treba na njega i naftu spojiti, jel tak? Onda opet tokar da istokari novu maticu ..........

@ Josix
Ne kompliciraj. Grijača ima za kupiti i koštaju isto ko i ovi sa milimetarskim navojem. Sekra, Jakopic, Trgoagencija, Traktor servis, ma ustvari svaki malo bolje opremljen dučan.
Ako ti je problem mogu ti ga poslati i ostaviti kod Gumi pađena.

Tam na onoj pipi zamjeni onaj O-ring i stavi šarafič da ti se nebi sama u vožnji odšarafila. Nema veze kaj ti budu pune cipele nafte nego buš ventilič zgubil ;)

Misliš
Ja sam imal na grani uz grijač ulaz nafte, tu sam rupu začepil i samo sam lajtung zešarafio na grijač i radi, još zamo da mu ubrzam alnaser
Trgoagencija karlovac sumljam da oni imaju tako nešto i ako imaju preskupo je kod njih u nekom normalnom dućanu ćeš kupit tri komada
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Misliš
Ja sam imal na grani uz grijač ulaz nafte, tu sam rupu začepil i samo sam lajtung zešarafio na grijač i radi, još zamo da mu ubrzam alnaser
Trgoagencija karlovac sumljam da oni imaju tako nešto i ako imaju preskupo je kod njih u nekom normalnom dućanu ćeš kupit tri komada
Ne da mislim (jer nemam s čim) nego znam.

Kaj si ti zatrdil i gde si kaj zašarafil ja uopče nemrem skužiti. Lajtung i ide na grijač :scratch Probaj malo slikovitije objasniti.
 
B

BAGERISTA

Guest
JOSA si naša ti grijač,,,ili da ga ja donesen iz pule..:lol:

Daj malo slik da vidimo ča se dela poli tebe..:mrgreen:;)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
JOSA
Daj malo slik da vidimo ča se dela poli tebe..:mrgreen:;)

a kaj radi,ili vrta rupe i zabija stupove,bem ti :madmana:,pa već su postavljeni,onda sigurno nateže žicu ili kemija u podrumu...:lol:
ili se umorio od čišćenja hrpe snijega....:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ak ima original za kupit, kupim odma dva makar u zagreb išal po njih, lakše je to nego da sad tokarim i ne znam kaj izvađam...

danas nisam niš doma radil, nego sam prijatelu otpeljal punu prikolcu građevinskog otpada iz Rakovca u Karlovcu...

da, daaaaaa, bio je Fergi u Karlovcu!! 20min od kuće do Rakovca... :partyman:

evo malo slik, moral sam delat, pa sam malo slikal :lol:

dsc04167rk.jpg


dsc04168b.jpg


dsc04169y.jpg


dsc04172t.jpg


dsc04173o.jpg
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
da, daaaaaa, bio je Fergi u Karlovcu!! 20min od kuće do Rakovca... :partyman:

Mogao si javiti da dođem vidjeti La Fergi u velegradu i još da si kroz Korzo prošao pa da ljudi vide pilu :rolfer:

20min nešto brzo, priznaj potegnuo si malo brže na ravnici u Mrzlom polju :weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
a kaj radi,ili vrta rupe i zabija stupove,bem ti :madmana:,pa već su postavljeni,onda sigurno nateže žicu ili kemija u podrumu...:lol:
ili se umorio od čišćenja hrpe snijega....:lol:

Vijerovatno zabija sam sebe u konobi........:mrgreen:

ak ima original za kupit, kupim odma dva makar u zagreb išal po njih, lakše je to nego da sad tokarim i ne znam kaj izvađam...

danas nisam niš doma radil, nego sam prijatelu otpeljal punu prikolcu građevinskog otpada iz Rakovca u Karlovcu...

da, daaaaaa, bio je Fergi u Karlovcu!! 20min od kuće do Rakovca... :partyman:


Kupi ti oriđiđi,,,i deri,a ne radit preinake,,ako ne triba,,jer je to delo koje nije potrebno delat,,,samo češ si dat dela,,,,a opet isto,,,samo je u navoju razlika,,,,,

A pošlo se u grad s traktorom,,,,,nema se ča reč,,,nego da su susijedi bili po balkonima zbunjola..

Mogao si javiti da dođem vidjeti La Fergi u velegradu i još da si kroz Korzo prošao pa da ljudi vide pilu :rolfer:

20min nešto brzo, priznaj potegnuo si malo brže na ravnici u Mrzlom polju :weedman:

Znaš da je bacija đir,da pi.....ke vrište,,i moralo ih osiguranje držat da se nebi koja bacila pod kotače:lol::lol:a on je proša S LAKOČOM KOJA ZAPAHNJUJE....:mrgreen:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Jedino niz Švarču je mogal uvatit nešto vremena al onda gume škripe doli na kružnom.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Jedino niz Švarču je mogal uvatit nešto vremena al onda gume škripe doli na kružnom.
Možda je skrenuo desno na kružnom pa nisu jako škripile, pogotovo ona u defektu a tek proklizavanje u zavojima... :lol:
Mogu mislit kako je bilo onima koji su se vozili iza njega :mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Jedino niz Švarču je mogal uvatit nešto vremena al onda gume škripe doli na kružnom.

na kružnom je prošal sa ručnom po boku, vidil sam ga:mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehehe, koji ste vi fantazeri, umalo pa ko ja :lol:
čiko bila je žurba, kasnio sam, a stan je na 6tom, 7mom katu, a nema zgrada lifta, stara vojna zgrada...

potrajalo je dok smo to snosili, pa gas doma...

i sam sam se čudil kako samo 20 min, s motorom mi treba 7min do Rakovca...
kotralja se Ferko, kotrlja :D
 
B

BAGERISTA

Guest
na kružnom je prošal sa ručnom po boku, vidil sam ga:mrgreen:

I to da ga je šalto,,,na pola kružnog jedna viša,,,jer je bio na iskopčavanju,....,..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
na kružnom je prošal sa ručnom po boku, vidil sam ga:mrgreen:
A ja se još čudim pričama da netko izvodi vratolomije po gradu sa traktorom, mogao sam si misliti tko je to ;)
hehehe, koji ste vi fantazeri, umalo pa ko ja :lol:
čiko bila je žurba, kasnio sam, a stan je na 6tom, 7mom katu, a nema zgrada lifta, stara vojna zgrada...

potrajalo je dok smo to snosili, pa gas doma...

i sam sam se čudil kako samo 20 min, s motorom mi treba 7min do Rakovca...
kotralja se Ferko, kotrlja :D
Dobro da me nisi zvao još bi ti zvao policiju zbog nepropisnog parkiranja i ilegalnog transporta :mrgreen:
I vi ste to nosili dolje na ruke :shock:
Sljedeći put zovi da vidiš kako se to radi, vidim da si parkirao prikolicu taman gdje treba ispod balkona, već imamo iskustva sa takvim stvarima :weedman: samo nacrtaj X na pod prikolice za bolju preciznost :blackeye
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kaj misliš da bi policija došla do gore na vrijeme :evil:
balavurdija nafiksana nema kaj delat pa trgaju, nije problem kaj su maznuli te gluposti, nego razbe staklo, prozor, kvake potrgaju... stolariju unište...

i kakav alarm, stavit zamke za medvede da im noge prekine, to bi bil posal
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
da,naprave više štete nego kaj se okoriste.....
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Izgleda da ovi koji su u Karlovcu "radili" zadnjih dana su se preselili u Duga Resu :?
 

Najnoviji postovi

Na vrh