• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajoj, ajoj... :madmana: :cry:

dsc04198m.jpg
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Da sam znao mogao sam tebi donjeti nogice i ostalo a ne ih baciti psima za jelo :madmana:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajme sotone jedne, pa to se ne baca cuckima!!
aaaaaaaa, čikooooo, pa šta uradiiiiiiii,
bit čemo gladni 2012, čuvaj svaki komadić od danas!

:rolfer: :rolfer:

imam cijeli scenarij za snimit seriju, emmmm, neće se zvat Crna Guja, nego Crna Rupa :lol:
sve što u nju dođe, nestaje bez traga... a na drugu stranu rupe izlazi totalno deformirana materija u odnosu na onu koja je ušla :rolfer:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dio se spremio ali ti misliš da ja imam toliko mjesta u škrinji, jedino da nabavim kamionsku hladnjaču :lol:

Kad je audicija za seriju :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Koja si ti sotona JOSA,,,jesi munjen,,,8)pa di pojede sve od reda,,,,da nije za ljude...ali si poša u livo zasvin..........;):mrgreen::mrgreen:

Sad ronjaj svinjo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:weedman::lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ali, ali, ja sam samo maloo... :roll:
jbg, nisam trebal ženicu naučit da su te delicije fine...
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema tice do prasice......................:partyman::partyman::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
malo ti se hormoni mišaju pred blagdane, a? :lol:

bedak jedan,mislil sam na bagerovu vaspitnu palicu.....ono sukalo....:roll:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
daj reci na rvatskom pendrek, a ne da ja guglam kaj je vaspitna palica :lol:

aj dobro da si na to mislil, vec sam počel cucka huškat za slučaj da imaš kakvih nemoralnih nakana :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
bedak jedan,mislil sam na bagerovu vaspitnu palicu.....ono sukalo....:roll:

Meni kažeš da kad pišem da ne razumijete ništa,,,,(barem u zagradi napišem prevod):rolfer::rolfer::rolfer:

Mati moja mila....:shock::lol::lol:sukalo..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Meni kažeš da kad pišem da ne razumijete ništa,,,,(barem u zagradi napišem prevod):rolfer::rolfer::rolfer:

Mati moja mila....:shock::lol::lol:sukalo..

pa jel sa njime sučeš(razvlačiš) tijesto,vrag te dal nepismeni,pitaj baku ako ne vjeruješ.....:lol:
manje kerozina......:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
:lol::lol::lol:prehebeno,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:weedman::weedman:nemoreš virovat,,,,evo sad me krenulo,,,udarija par gemišta..............:finga::drinkers::drinkers:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
pa jel sa njime sučeš(razvlačiš) tijesto,vrag te dal nepismeni,pitaj baku ako ne vjeruješ.....:lol:
manje kerozina......:lol:

ja sam iz ovog kraja mtd001 al nisam nikad čuo riječ "sukalo":confused:
 

Najnoviji postovi

Na vrh