• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
pa sa čim šu kopat oko kuće?! :rolfer:
štihačom i krampom....:lol:
prvi dojmovi su da kupujemo još jednu sa čaleta! :)

lagana je, zbog oblika ti se naslanja gore na ramena i dolje na donji dio leđa, ne sjeda punim volumenom na leđa, pa te ne hladi i netreba prsluk nosit kao sa starom bakrenom...

mlaznica pravilno okruglu maglu radi, pritisak od 4bara je sasvim zadovoljavajući, ima kratak hod klipa, pa ne umara pumpanje, i ovo je prvi put da nisam dobio žulj na dlanu nakon špricanja!!

naramenice su široke, i imaju spužvu ušivenu, nema urezivanja u rame, niti bolnih ramena nakon špricanja...

4h sam šprical bez problema!
nigdje ne pušta, pa sam bil čist nakon posla :)

meni je odlična, sad bu vrijeme pokazalo kolko je kvalitetna...

gdje si kupio i koliko dođe.....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
i sam bi morao mjenjat onu svoju bakrenu,ubija me...:twisted:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
je**** ga, ovo je 21 stolječe, ni više bakreno doba :rolfer:
ja sam prezadovoljan sa špricom, i imaš moju preporuku...
za informaciju, bakrena ti isto košta oko 980kn...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
čitam jutros Karlovački tjednik i naletim na @josu. Ocjenjuje vina a ispred njega flaša pive ili radlera:drinkers:, slabo se vidi pa nisam siguran.
 
B

BAGERISTA

Guest
Opa,,,,,,,,,,nači opet neka degustacija bila,,,aaaaa..
tamo kade se pije,,,,tamo je i on....:p
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
- Većina vina mora biti lagana, pitka. Samo jedan mali dio mora biti malo jači, a to su vina za posebne prilike, ali kod nas se u vinarstvu stvorila klima da više hvalimo i nagrađujemo vina koja su za te rijetke prilike, nego ona koja su za svaki dan. Mislim da bi trebalo biti obrnuto, posebno kad pogledamo ovo karlovački vinogorje, po meni bi, osnova trebala biti takva jedna lagana, lepršava, svježa vina, koja nas dižu u više prilika i kad nešto slavimo i kad nešto tugujemo…

http://www.karlovacki-tjednik.hr/in...tent&view=category&layout=blog&id=9&Itemid=13


e moj mane, pa di bi došo kad bih pio vino kojeg je bilo u izobilju,
a prijevozno sredstvo vani čeka, i ima samo dva kotača...

bit će prilika za pit, ili za veselje ili za tugu :lol:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
joso, lakše malo sa tim svojim traktorom, nisi ga valjda negdje ukral:scratch:mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, kad si me obišal? sam bil prazan ili pun?
kad sam bil prazan, neka baba mi smetala na biciklu kroz Mrzlo polje, jedva sam ju pretekal :lol:

a kad sam išal doma, žuril sam se da me kakva patrola ne čapi, precvikal sam kabal od prikolice u šumi... :madmana:

evo kak je lipo bilo jučer u šumi, milina!!
dsc04531qz.jpg


moral sam se malo popet na brdo da vidim do kuda mi linija seže :lol:
dsc04532gu.jpg


hrast i bukva sve
dsc04533e.jpg


i evo, nekih 3m drvi za čas utrpano
dsc04534f.jpg


više nebum ni mogal utrpavat, put je širok kolko i prikolica, strmi usponi i spustevi... bojim se da gume ne potrgam na korjenju i kamenju...
put je prava bob staza :lol:

eh da, a kabel od prikolce sam precvikal na križanji od 90 stupnjeva, smaknul se je sa hidraulike i kotač ga je digal ravno na blatobran...

peterožilni kabal, jedna žuto zelena žica, a sve ostale crne, sinoć sam sve pospajal, stric mi je pomogal... ne volim bez signalizacije po cesti...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
ma čekal sam na tehničkom sa motorom i vidim te kako se vraćaš oko 7i15 sa traktorom i prikolicom. Skužil sam da ti signalizacija ne radi jer sam vidio nekog na prikolici da maše kad si skretal kod Sebastijana i nakon toga čujem auto kako ti trubi:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
vikal sam starom da "da žmigavac" kod Sebastijana, a ono sam ja trubil, jedan prijatel se taman uključival na glavnu cestu kod Sebastijana, još sam moral i stat jer su se starci zapričali sa njim :lol:

kabel sam spojil odmah sinoć, nema više mahanja :)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
da, vidio sam da si stao kad si skrenuo

lijepu liniju si dobio, moral bi starog poslat u šumariju da vidi jel bi se kaj dalo nać pa da si spremim drva i za nagodinu.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma to od nove godine treba gnjavit po šumariji..
rekao mi tata da su nudili sad ne znam jel u zvečaju ili generalskom,
ali ni mi se opet dalo tak daleko ić...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
da, malo je daleko. To bi bilo dobro sa kakvim kamionom proć, sa traktorom drndat je malo predaleko
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
neka baba mi smetala na biciklu kroz Mrzlo polje, jedva sam ju pretekal :lol:
Sigurno si sa volanom "cukao" kada si ju preticao da brže potegne :lol:

vikal sam starom da "da žmigavac" kod Sebastijana, a ono sam ja trubil, jedan prijatel se taman uključival na glavnu cestu kod Sebastijana, još sam moral i stat jer su se starci zapričali sa njim :lol:
Morti se i koja putna popila dok se pričalo :mrgreen:

lijepu liniju si dobio, moral bi starog poslat u šumariju da vidi jel bi se kaj dalo nać pa da si spremim drva i za nagodinu.
Lijepa je al bit će zabavno kada ih treba spuštat sa one padine :rolleyess:

BTW došla curi drva. Izvlačili ih iz šume po najvećem blatu, svaka rupica puna blata. Bit će zabavno kada kreće rezanje...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja sam se sagnuo, a moji su pedalirali iz prikolice ko Kremenkovi :lol:

ma nismo na križanji pili putne, sve popili u šumi :mrgreen:

uf, treba imat 3 lanca, pa samo šaltaš,
klad ih sve zatupiš, odnest na brušenje :)
 
B

BAGERISTA

Guest
hehe, kad si me obišal? sam bil prazan ili pun?
kad sam bil prazan, neka baba mi smetala na biciklu kroz Mrzlo polje, jedva sam ju pretekal :lol:

a kad sam išal doma, žuril sam se da me kakva patrola ne čapi, precvikal sam kabal od prikolice u šumi...

evo kak je lipo bilo jučer u šumi, milina!!
dsc04531qz.jpg


moral sam se malo popet na brdo da vidim do kuda mi linija seže :lol:
dsc04532gu.jpg


hrast i bukva sve
dsc04533e.jpg


i evo, nekih 3m drvi za čas utrpano
dsc04534f.jpg


više nebum ni mogal utrpavat, put je širok kolko i prikolica, strmi usponi i spustevi... bojim se da gume ne potrgam na korjenju i kamenju...
put je prava bob staza :lol:

eh da, a kabel od prikolce sam precvikal na križanji od 90 stupnjeva, smaknul se je sa hidraulike i kotač ga je digal ravno na blatobran...

peterožilni kabal, jedna žuto zelena žica, a sve ostale crne, sinoć sam sve pospajal, stric mi je pomogal... ne volim bez signalizacije po cesti...

Ako se ne varam ovo na prvoj slici je hanuma.........:supz::supz:
Vidin i poli tebe neka akcija,,,,,,,,,,,,,,,,dela,,,se punom parom..

Ajde čujemo se večeras,,,,nekako,,,ili opet piliš,,,
a1mq74.gif
u filharmoniji......
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
na prvoj slici se čale pentra na vrh :)
hanuma je učila dicu kak se računaju jednadžbe :rolleyes:

čujemo se...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
ma to od nove godine treba gnjavit po šumariji..
rekao mi tata da su nudili sad ne znam jel u zvečaju ili generalskom,
ali ni mi se opet dalo tak daleko ić...

da,perjasica ti je bila prošle godine puno bliže....:scratch:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
vidim ja da ti prvu smjenu radiš, tolko si budan da haluciniraš :lol:
pa perjasica je bila pun klinac daleko, a ovo je u pol puta krače, al svejedno daleko, neće mi se sat vremena drndat sa novim gumama po asvaltu :mrgreen:

ovo mi se skroz sviđa, šumarija sve razruši kaj da je atomska pala, a ti bereš i voziš ostatke... ništa lakše...
ja moram samo par onih živučih bukvi skefat, al je takva šistina da nema za kaj zapest, uf ne znam kako ću to porušat.... :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh