• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
:rolfer:

čuvaj dole!!! drvooooo....

ahaha, al mislim da ni jedno nebu palo kam bi ja htjel, sad kad je čistina, puše po tim kanjonima ko ludo... prvo bum moral smjer vjetra izvidit, pa odma rušat niz vjetar, tak da drvo odnese skroz do puta :lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
sad kad je čistina, puše po tim kanjonima ko ludo... prvo bum moral smjer vjetra izvidit, pa odma rušat niz vjetar, tak da drvo odnese skroz do puta
Sad budu tek problemi :roll: Erozije zemlje vjetrom, pomicanje zemlje nakon kiša, mijenjanje smjera vjetra itd. To su napravili kod starog grada u Novigradu pa znamo kako je to završilo...
 
B

BAGERISTA

Guest
Bit če problema,,,,,,dobro si napisa ČIKS...,,,,,,,,čak če,,,,i dolazit do velikih vrtloga,,,,,,,,koji če nosit sve pred sobom,...
 
G

GROF

Guest
., sretan TI rodjendan! ...

., lip TI pozdrav dragi moj forumski prijatelju!, SRETAN TI rodjendan! :supz:

., živ i zdrav bil, čim prije kućicu sagradil, punooo dičice TI sam dragi Bog! podaril, traktorića "maloga" tomu kupil, samo i uvik dobra vina pil, u dobrom društvu uvik bil!, ... :partyman: ...

., pozdrav lipi ženici i ostaloj dragoj obitelji u predivnu Dugu Resu!!! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
sretan rođendan.......

Sretan rođendan kolega,,,,,,,,,,od srca,,puno zdravlja i sriće,,,i nek ti se sve želje ostvare,,,,,,,,,,,,,trdo sprid,..:mrgreen:i više sexa,,.........
ibgcpe.jpg
20a9tub.gif
25svgp2.jpg
,,....

Pomalo s alkoholnim aktivnostima....
2q9cmza.gif
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Metni prste u struujuu,
Metni prste u struujuu,
I ništa ti ne brini,
Samo ti pogini...:gitarist:

prigodna dječja obrada poznate čestitke..:mrgreen:

Sretan rođendan i još barem dva puta toliko sretnih godina Ti želim!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
ej josa,sretan rođendan.....
da nisi kadi zapel na mljetu....:scratch
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo da se javim na brzinu, jer gužva još traje...
hvala ekipi koja se sjetila napisat koje slovo, vidim da su i neke rime pale, fala od srca kolege forumaši i prijatelji!!

stigao sa Mljeta, bio u šumi, imao puno dvorište ljudi, i čiko je banuo a da nije ni znao kaj se događa, pogotovo kad je vidio 5 automobila u dvorištu, ni mu niš bilo jasno :lol:

profeštalo se, pojelo, popilo, prigodna rock mjuza je derala iz auta, napričala se ekipa, nasmijala, i eto, malo navratio na posal, i sad bježim doma kosit...

trava konačno narasla :lol:

lipi pozdrav i fala još jednom!! :partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Nakon nekoliko dana skakanja po planinama, mislim si ja, čovjek se jedva kreće od umora i odmara...kad ono...nema odmora, samo se radi, sjedi i fešta uz hranu i piće, s naglaskom na piće :rolfer:

Još da sam pokazao drugi dio poklona okupljeni bi mislili da mi stvarno nedostaje komad željeza u glavi, najoriginalniji dar za rođendan :lol:
onda je vjerojatno kod tebe :mrgreen::scratch
Mogao si doći i provjeriti :finga:
:rolfer::lol::lol:,,,,,,..
Što se smiješ? :axe:
 

Najnoviji postovi

Na vrh