• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
tu će biti kuća ako Bog da već ove godine na jesen...
Duga Resa ti je gradić, gdje počinju brda Gorsko kotarskog kraja, mi smo u biti "vrata" ili "prag" između nizinske i gorske prirode...

e baš na ove tri slike se vidi, zakaj ja dobim nakon 2 dana popizditis bilo gdje na moru!! sami krš, maslina i drač :lol:

a ovdje lipo zeleno...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
tu će biti kuća ako Bog da već ove godine na jesen...
Duga Resa ti je gradić, gdje počinju brda Gorsko kotarskog kraja, mi smo u biti "vrata" ili "prag" između nizinske i gorske prirode...

e baš na ove tri slike se vidi, zakaj ja dobim nakon 2 dana popizditis bilo gdje na moru!! sami krš, maslina i drač :lol:

a ovdje lipo zeleno...

Super mjesto za život,,,,ja živim na sličnom terenu,,,priroda sto posto a 4 kilometra od grada,za 5 minuta sam dole a izvan gužve i smoga,,,ma idealno :partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
istinu zboriš! :partyman:
jedina veća zamjerka u mom gradu je autobus, linije i termini su niš koristi...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
tu će biti kuća ako Bog da već ove godine na jesen...
Duga Resa ti je gradić, gdje počinju brda Gorsko kotarskog kraja, mi smo u biti "vrata" ili "prag" između nizinske i gorske prirode...

e baš na ove tri slike se vidi, zakaj ja dobim nakon 2 dana popizditis bilo gdje na moru!! sami krš, maslina i drač :lol:

a ovdje lipo zeleno...

jel to iznad tebe.....:scratch
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
zato imaš auto ili motor i ne jebu te nikakvi busevi

da preformuliram ovaj tvoj djelomično točan navod:

PRISILJEN si imat auto ili motor i traktor :lol:

jel to iznad tebe.....:scratch

isto brdo, samo sa zapadne strane Motela Roganac
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
da preformuliram ovaj tvoj djelomično točan navod:

PRISILJEN si imat auto ili motor i traktor :lol:



isto brdo, samo sa zapadne strane Motela Roganac

:supz:
iskreno se ne sijećam kad sam se zadnji put vozil u busu
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
zato imaš auto ili motor i ne jebu te nikakvi busevi
ili,nogavica do koljena i palac u zrak......:lol:
isto brdo, samo sa zapadne strane Motela Roganac

aha,kužim....
jel onda ideš mimo roganca ili onim putem prije,,,:scratch
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
:supz:
iskreno se ne sijećam kad sam se zadnji put vozil u busu

ja sam u zimi sjeo na bus poslije posla, platio kartu 13,50kn u jednom smjeru...
sljedeči dan, krenuo pješice, na pol puta stao u bircu, u Luni u Mrzlom polju, popio pivu za 10kn, i dalje cipelcug do doma :)

ili,nogavica do koljena i palac u zrak......:lol:

aha,kužim....
jel onda ideš mimo roganca ili onim putem prije,,,:scratch

je, samo treba prije onu japansku lutku kupit, stavit ju uz cestu, i čekat u grmu da netko stane... :lol:

to ti je ulica di je klesar Babić, ja sam zadnji u ulici...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
slabo znam susjede, al možda baš kumeke znam, prezime? di žive u odnsu na Babića?
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
slabo znam susjede, al možda baš kumeke znam, prezime? di žive u odnsu na Babića?

Sram da te bude :lol: ne poznavati sopstvene susjede,,a sutra kad,,,ma nema veze..
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
zato imaš auto ili motor i ne jebu te nikakvi busevi
I na kraju te ispadne jeftinije vlastiti prijevoz nego javni...
a znam,tamo mi kumovi žive....
slabo znam susjede, al možda baš kumeke znam, prezime? di žive u odnsu na Babića?
Možda čak ja znam tvoje buduće susjede prije tebe, jesam u pravu Mtd? :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Možda čak ja znam tvoje buduće susjede prije tebe, jesam u pravu Mtd? :lol:
možda...;)
ti ima da budeš dobar i fin dečko,ili ću malo sa kumom porazgovarat...:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
:mrgreen::mrgreen:vidi vidi,,,,,,ode još malo pa belaj..........:weedman::weedman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
iskoristio ja kišno vrijeme, pa se malo igram sa skalpelom i škarama :roll:

dsc04549pk.jpg


pa napravio lajsne koje će držat gumu... temeljna nabačena jučer, a danas u auto lak, sutra montaža ako bude sve po planu...

dsc04550g.jpg


proba

dsc04557l.jpg


vanredno planirano, i ovdje bum stavio gumu iz vana da pokrije ove rupe između okvira i poklopca, jer mi puše drito na ruke, odnosno volan...

dsc04558fs.jpg


a naprijed je stavljena građevinska kuka 5.3T sa osiguračem, za brže kopčanje sajle kad vučem drva prednjim krajem

dsc04556fc.jpg


tolko za sad, živili!! :partyman:
 
S

staffmen

Guest
di si nabavil ove utege za prednji kraj, i kolko si ih platil?

moj deda ima 533, i zainteresiran je za te utege jer mu je traktor prelagan napred pa ga cesto dize kad ide na vece uzbrdice s punom prikolicom.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
treba pratit u plavom oglasniku...
slučajno naletio, dobio ih za 100€
samo sa dva utega je druga priča, trenutačno su sva 4 (120kg) jer izvlačim drva iz jametine u šumi, jako je strmo.
 
B

BAGERISTA

Guest
Odlično,,,,,,,josa,,,,,vidin da je guma legla,,,,,kao grom,,...
A kako mi se vidi,,,ovo ispred sad je odlčno ispalo,,,,nema,,sad imaš da vučeš bez greške,,,,samo pazi da ti je ne savija za dole-gore.....da ne uho saviješ,,,,mada sumnjam,,da če ono popustit,....

Bočne gume odlično ispale,,,,popunile,,sad češ vidit,,koliko je bolje za vozit,,,pogotovo,,,u vrijeme kiše,,ili kad puše..:shock::shock:

Vidim još se nekima sviđaju utezi,,,,,,,,,,:partyman::partyman:

di si nabavil ove utege za prednji kraj, i kolko si ih platil?

moj deda ima 533, i zainteresiran je za te utege jer mu je traktor prelagan napred pa ga cesto dize kad ide na vece uzbrdice s punom prikolicom.

Zato ih je josa,,,isto stavija,,,,i mogu reč,,da sam proba motat s dva i nema,,,ide isto ko bez njih,,,a traktor puno stabilniji..ne skače ko jarac,,i ne diže se..
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ljeto će, a Josa dihta kabinu:oops:....jel to neki znak, ko onda kad su indijanci spremali drva za zimu:scratch
Nego, ova kuka, to je ušica zavarena za ploču, jel?...ima kakvi vertikalni slobodni pomak?
 

Najnoviji postovi

Na vrh