• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
vec duze vrijeme citam teme po forumu, 10 godina cekam na traktor . . .

u cetvrtak, na sam dan Sv. Martina, ako se uspijem rastreznit do 13h popodne, idem za Zagreb po kaparen traktot IMT-533, 1979g, sat je stao na 1647 rh, al kazaljka ne radi kao i na vecini imt-a, pa samo on zna kolko ima...

sluzit ce mi za prevest drva, kosnju vocnjaka, prijevoz bacava u berbi grozdja, prijevoz zemlje i gnjoja za vinograd . . .

najvise sam savjeta pokupio od clana bobo i pavinjak, pa ih lijepo pozdravljam, kao i sve ostale clanove (ovi dva su mi zapeli za oko ni krivni ni duzni)


kad dodje traktor, stavim neke slike, a onda ga uredjujem preko zime . . .

Inace sam ing. medicinske radiologije, radim u Karlovcu na Magnetskoj rezonanciji, i nemam veze o poljoprivredi, nego se bavim vinogradarstvom, a ako bude srece, na godinu kupijem jos yanmara sa duplom vucom . . .

jos jednom lijep pozdrav svima!!
 
Posljednje uređivanje:
A

AGRIPLUS65

Guest
dobro dosal ,moze malo preciznije mjesto stanovanja.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, sad vidim da si i ti iz Duge Rese,
Naselje Roganac 26,

iznad birca Sebastijan jedno 100m mi je kuca
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
ej pozdrav zemljače....ja sam ti iz mrežničkog briga
baš mi je drago da nas ima sve više
jel ti kuća možda kod mr. josepha ili možda u onoj ulici prema babiću klesaru?
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pozdrav, pozdrav, hvala, hvala!

eeeemmm, prodjes onaj shodrani "parking" od Sebastijana, picis u brdo prema "Cipelichu" Mr. Joseph, e, i onda poslije te livade sto prati cestu nakon parkinga od sebastijana s desne strane drugi ulaz, imam ogradu godinama nefarbanu bijelo-zelene boje i tornjaka i terijera u dvoristu !! blize mi je sebastijan nego cipelich . . .

a cij si ti sinko?

:rolfer:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
a da nisi ti možda Draganjac . pozdrav iz Mrežničkog Varoša
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
pozdrav, pozdrav, hvala, hvala!

a cij si ti sinko?

:rolfer:

pa od tate i mame.....:lol:
sad znam otprilike gdje si
ja sam ti 300 m od autokampa slapić
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša,,,,i još bolje se snaša........:rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
da da snupy, Draganjac Josip jr. . .

mtd001

pa od tate i mame.....
sad znam otprilike gdje si
ja sam ti 300 m od autokampa slapić

to je tam u onom 3 s zavoju ? :)
jedino sam tamo traktore vidio . . .

hvala hvala na gostoprimstvu, nadam se da cemo to i zalit malo, pogotovo u cetvrtak kad dopeljam stroj !! :drinkers:

bageista , sve savjete sam ovdje pokupio, tako da sam vec uklopljen, jedino kaj ja nemam za sad nis pametno za rec... hehe
:finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
da da snupy, Draganjac Josip jr. . .



to je tam u onom 3 s zavoju ? :)
jedino sam tamo traktore vidio . . .

hvala hvala na gostoprimstvu, nadam se da cemo to i zalit malo, pogotovo u cetvrtak kad dopeljam stroj !! :drinkers:

bageista , sve savjete sam ovdje pokupio, tako da sam vec uklopljen, jedino kaj ja nemam za sad nis pametno za rec... hehe
:finga:


Niš se ti ne sekiraj,,,samo ti dopelji makinu,,,da je zalijemo,,,kako spada.....ostalo čemo leteči.....:rolfer:
 
G

GROF

Guest
., dobro nam došal DUGOREŠANINE! na najbolji poljoprivredni forum!!!

., sretno ti sa kupovinom i NOVOM makinom u dvoru!!!., jer nakon radiologije!., priroda, vinograd, poljoprivreda, ... dojde ko lik na ranu!!!

., sretno ti!., Bog!., čitamo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nema sekiranja dok je ekipa!!

nadam se samo da ce fergy bit zdrav, valjda je prebolil djecje bolesti . . .
ono sta sam ga malo provozao, i probao, getriba, kardan i hidrauliku, izgleda OK
pali po mazu bez grijaca (traktor je van naselja na rancu i dosli smo rano jutro nenajavljenji, bio je jaaaako hladan... kresnuo bez grijaca i ljepo broji, masina je zacudjujuce nemasna za IMT, jedan semering samo pusta malo ulje...)

limarija je u klincu, kabina pogotovo (bosanac vlasnik bio, samo kosio s tim traktorom, jednom probao orat, pa je vidio da okapanje krumpia nije za njega... i tako sam slucajno ovih dana naletio na taj traktor pa u klinac i sve, za ovo malo kaj mi treba valjda ce bit dobar . . .)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
nema sekiranja dok je ekipa!!
jednom probao orat, pa je vidio da okapanje krumpia nije za njega... . .)

a treba imat tehniku za to,neki misle kad gledaju sa strane:fućkaš to,pa to može i malo djete,a kad sjednu za volan,boli glava
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
mtd001
Citiraj:
Prvotno napisano od josix Vidi poruku
d
to je tam u onom 3 s zavoju ?
jedino sam tamo traktore vidio . . .
ja ili snupy?????

ti si negdje u rakarima ili mreznicki brig

kolko ja kuzim snupy je izmedju Alposa i Romantike negdje :D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
GROF ., dobro nam došal DUGOREŠANINE! na najbolji poljoprivredni forum!!!

., sretno ti sa kupovinom i NOVOM makinom u dvoru!!!., jer nakon radiologije!., priroda, vinograd, poljoprivreda, ... dojde ko lik na ranu!!!

., sretno ti!., Bog!., čitamo se ...

Zahvaljujem od srca, jer stvarno kad izadjem iz bolnice jedva cekam da odem u prirodu . . .

mtd001
Citiraj:

a treba imat tehniku za to,neki misle kad gledaju sa strane:fućkaš to,pa to može i malo djete,a kad sjednu za volan,boli glava

ja bum moral u Novigrad kod bratica na instrukcije kak se kosi, do sad sam se samo bavio sa sumarijom zadnjih 10 godina sa IMT 539, navodno da je ovaj 533 isti drek, samo za nijansu spoiji i slabiji, a meni se nikud ne zuri . . .
 
B

BAGERISTA

Guest
nema sekiranja dok je ekipa!!

nadam se samo da ce fergy bit zdrav, valjda je prebolil djecje bolesti . . .
ono sta sam ga malo provozao, i probao, getriba, kardan i hidrauliku, izgleda OK
pali po mazu bez grijaca (traktor je van naselja na rancu i dosli smo rano jutro nenajavljenji, bio je jaaaako hladan... kresnuo bez grijaca i ljepo broji, masina je zacudjujuce nemasna za IMT, jedan semering samo pusta malo ulje...)

limarija je u klincu, kabina pogotovo (bosanac vlasnik bio, samo kosio s tim traktorom, jednom probao orat, pa je vidio da okapanje krumpia nije za njega... i tako sam slucajno ovih dana naletio na taj traktor pa u klinac i sve, za ovo malo kaj mi treba valjda ce bit dobar . . .)

J...š,karoseriju,,,bitno je srce,,,mada kad ste ga palili,,,si odmah sve vidija........8),,,ostalo se sredi pomalo.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
BAGERISTA
J...š,karoseriju,,,bitno je srce,,,mada kad ste ga palili,,,si odmah sve vidija........,,,ostalo se sredi pomalo.

bil je mehanicar sa mnom, za svaki slucaj, ima uho pa sam odmah nesto sigurniji, da sam sam isal gledat, klinac bi ja znal jel to cemu ili nije...

covjek uci dok je ziv, a ovo ja nis' nikad imal prilike...

al zato sad kad placica ide, ja docekao svoje :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh