• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

B

BAGERISTA

Guest
Čuješ ljubav nema granica..........:blackeye:heart::rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ne znam da bu stiglo projt :)

2, 3 stupa su malo žešče na hero, i to u početku...
bušaći su popili samo jen gemišt, kad sam vidil na kaj liče te rupe,
ajmo dečki, prekidaj! gasi stroj!! i mrš tam na šank!

dalje je išlo ko po špagi :lol:

a kaj se tiće prikolice, parkiram je na koso, pa sva voda odmah ode iz nje,
mislio sam otvorit stranice pa stavit najlon dok je tak na koso, jel, onda bi također sve pićilo van sa nje, ali mi je reko bratić da će bit kondenzacije ispod najlona, i još gore nego da direkt po njoj pada...

trebal bi nekakav krovićak složit, samo nemam onih rebrastih ploča više...

mi se tak grijemo da moramo na metar spat jedan od drugog, prevelika je reakcija pa je nesnosno vruče!! :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
ne znam da bu stiglo projt :)

2, 3 stupa su malo žešče na hero, i to u početku...
bušaći su popili samo jen gemišt, kad sam vidil na kaj liče te rupe,
ajmo dečki, prekidaj! gasi stroj!! i mrš tam na šank!

dalje je išlo ko po špagi :lol:

a kaj se tiće prikolice, parkiram je na koso, pa sva voda odmah ode iz nje,
mislio sam otvorit stranice pa stavit najlon dok je tak na koso, jel, onda bi također sve pićilo van sa nje, ali mi je reko bratić da će bit kondenzacije ispod najlona, i još gore nego da direkt po njoj pada...

trebal bi nekakav krovićak složit, samo nemam onih rebrastih ploča više...

mi se tak grijemo da moramo na metar spat jedan od drugog, prevelika je reakcija pa je nesnosno vruče!! :lol:



Ahhahahahhahahaa,,,reakcija,,, na teplinu,,,:mrgreen::mrgreen:
Vidin da češ se još zaljubit oped u istu osobu,,,,,,,,,,tvoju hanumen...:lol:

Bolje da pada na lim pa da cijedi,,nego da je najlon direkt na limu,,,to stoji,,,,,a šta nemaš više rebrastih ploča....:shock:kud si ih prije potrošija.......
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma mi smo ti nuklearni reaktor :lol:

imam dva kupa hrastovih fosla, tu je zajedno 10 ploča, i dvije ploče potrošene na kućicu za cucka...

a jbg, ovu godinu bu bula vani, a na godinu, ako EU i HR i svi skupa ne propadnemo, valjda će bit gotova moja kuća, i nadstrešnica za vozni park...
:partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
tužna vijest je, potrošili smo malu drvarnu, a još nije ni prvi misec...
plus, još uvijek nemam kamo prikolicu zgurat pod krov :madmana:
A Josa onda motorku u prikolicu, prikolicu na traktor i za Draganić, ima još drvne mase na kanalu za rezati :mrgreen:
Koliko bi ti trebalo do semafora u Draganiću pa desno još nekih 5km?
evo, mtd me svaki put pita da kaj još nisam pomaknul stupe koji su bili naslonjeni na kuću, pa eto, krenulo se i sa tim...
Trebao si samo pomaknuti metar u stranu i pomaknuo si ih za mtd-a :lol:

I što treba tako visoka ograda za njega? :shock:
I kakvi su to stupovi?
A nema glavnog sa propisanom opremom, točnije
hippie7.gif
:lol:
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
maknul je stupe jer sam ih svaki puta mjerkal.....:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ništa JOSA,,patroliraj,,oko stupova,,,jer mi se čini da se ovdje sprema berba na stupove..:rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
bude josa po vrtu patroliral,a onaj čupavac će spavat u kućici.....:lol:...nije mu za vjerovat,mogao bi odoliti slasnom komadu mesa i eto vraga....
 
B

BAGERISTA

Guest
Hmmm......svašta je moguče..:rolleyess:neznaš ko te čeka iza čoška..i onda ide ona stvar(DA SE NAĐEMO NA POLA PUTA,POLA PRKOSA,POLA TRGANJA....................):rolfer::rolfer::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
A Josa onda motorku u prikolicu, prikolicu na traktor i za Draganić, ima još drvne mase na kanalu za rezati :mrgreen:
Koliko bi ti trebalo do semafora u Draganiću pa desno još nekih 5km?

a sat vremena sigurno, a vjerojatno i više...

I što treba tako visoka ograda za njega? :shock:
I kakvi su to stupovi?
A nema glavnog sa propisanom opremom, točnije
hippie7.gif
:lol:

tornjak kad naraste ima preko 70kg, i kad se stane na zadnje noge visok je i preko 2m, a i skače dost visoko... gadna životnjetina...
stupi su tokarena i impregnirana jelovina, i još ih je čale namuljal sa uljem...

bil je na prepad uvućen u posal, pa je zaboravil na opremu :lol:
a i radio je težak posal, držal lopatu da ne opadne, pa nije bila ni potrebna oprema protiv znoja u očima :lol:

a kaj vi dva pensate, ak vam pustim zver u dvorišće, ne bu niš u sušioni ostalo, ni dimnjak!! :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Taj tornjak,je sličan,mom TOMIJU,,,a je tako ako je,moram uzet opremu za kopanje u rudniku..:?
Je tvoja ženka,,ili:?::?:mislim na đukca..:rolfer::rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
:rolfer:
a jesi luuuud! :lol:
ni ženka, muško pseto, vandal živi :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Raste još,,,ili je stao,,,ovo nisu pseta,,,nego telci živi.......:rolfer:
da vandal,,,,evo ga moj se vrača sad od susjeda,,vijerovatno nažica koju kost,,,koja je to prodana duša..,,pa dao bi i mene za kost.pih:blackeye:lol:,,,,,a to mu je urođeno ja mislim dođe ko (neka mana):lol::lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
sad raste u širinu :rolleyess:
počni ga hranit, da ne bi tebe malo poglodal :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Na meni ima ča 2lita jist,,,,i još če mu ostat,,za lizat,,:rolfer::rolfer::rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pipica i čašica sa 533

evo colne sotone, probal bum sa njom i novom brtvom, čašica je nova, i za nju sad moram novu brtvu kupit pa čmo vidit bu opet curilo

dsc04157r.jpg


dsc04158y.jpg


dsc04159t.jpg


hehe, da bi došal do grijača, moram sirenu otkačit...
a sutra me čeka uslužni transport, pa nebum sad niš rastavljal...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
hehe, da bi došal do grijača, moram sirenu otkačit...
a sutra me čeka uslužni transport, pa nebum sad niš rastavljal...

znači,ideš zaradit za gume....:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma da bar pukne više!!
dobil bum morsku bolest od tog zibanja kad idem 25 km/h :lol:
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
josix vidio sam slike kod BAGERISTE i ja mislim da je to ok grijač.
Tamo sam pisao ali evo i ovdje.
Ne mogu da vidim koja je marka, mada teško da ćeš naći neki super dobar grijač.
Ja sam stavljao 2 puta iskrin i moglo je da pali ali je trebalo dugo da se čeka dok ne "počne da puca" pa tek onda verglaš.
Vrlo je bitno da znaš kako da pališ 533 sa grijačemm zimi, to ti ne govorim zato što sam pametan nego zbog toga što sam ja pogrešno radio 2 godine pa mi je čovjek tek prije mjesec dana objasnio i sada pali kao lud.
Pošto nisam pravilno palio, mislio sam da mi je grijač loš i u međuvremenu nađem stari vojni grijač (naravno nov iz magacina) koji se montirao na one stare dajčeve.
Ne možeš ni da zamisliš šta je to za 20-30 sekundi puca kao da staviš plastičnu bocu u vatru.
Probaj to da nađeš to je spas za 533 u zimskim uslovima.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kupljen je u dučanu kao grijač za IMT 533/539,
a meni ne paše jer moj 533 ima colni navoj najvjerojatnije,
električar mi je reko da je izvadio stari, pa je vidio da navoj nije isti ko na ovom novom, pa novi nije ni stavljao...

vjerojatno bum moral probat nač od MF-a 35 colni grijač... tak su mi rekli...
 

Najnoviji postovi

Na vrh