• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozzzzz svima

K

knin

Guest
:)Bog , ja sam iz knina,pomalo se bavim svinjogojstvom. imam dvije krmače praskinje. to je većinom za svoje potrebe a višak odojaka prodam da podmirim troškove.:)
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Mala ispravka-došla! vjerojatno je malo žena na forumu pa eto da ne bude zabune hehe:icon_lol:
Oprosti, iz prvog posta se ne vidi;-) Drago mi je da se povecava broj zena na forumu.
Ispravka, dobro dosla:icon_winkle:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.....:icon_pidu::icon_pidu:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Dobro nam dosla i zelim ti da ti krmace prase po 13komada i da su svi zivi zdravi i debeli.
Koje su pasmine?
 
K

knin

Guest
Krmače su križanke landras i pietren.Odlične su ja sam zadovoljna, jedino me sad ova brine jer neće nerasta a danas joj četvrti dan bojim se da je prekasno i za umjetno i za nerasta
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Krmače su križanke landras i pietren.Odlične su ja sam zadovoljna, jedino me sad ova brine jer neće nerasta a danas joj četvrti dan bojim se da je prekasno i za umjetno i za nerasta

To su po meni najbolje pasmine.
Procital sam u drugoj temi o tome.
Moje misljenje je da se ona jos opce ne tjera nego je crvena zbog drugog razloga,mozda se cisti ili ima lazno tjeranje to se meni znalo desavat.
Pricekaj do sutra ujutro pa ces vidjet jel stoji mirno,ak nis drugo bude na iducem ciklusu.
Dal normalno jede?
 
K

knin

Guest
To su po meni najbolje pasmine.
Procital sam u drugoj temi o tome.
Moje misljenje je da se ona jos opce ne tjera nego je crvena zbog drugog razloga,mozda se cisti ili ima lazno tjeranje to se meni znalo desavat.
Pricekaj do sutra ujutro pa ces vidjet jel stoji mirno,ak nis drugo bude na iducem ciklusu.
Dal normalno jede?

Tjerala se 16.03 pa 06.04 pa 26.04. Po mojoj računici to je to ili griješim? Jede normalno ali je nemirnija nego inače. crvena je mada mi se jutros čini da je manje crvena. ma sve bi bilo ok da se nismo zeznuli prošle subote zaklali krmačicu staru sedam i pol mjeseca staru a imala 140kg odlična.da sam znala da će ovako biti nju bi ostavila za dalje a ovu roknili u škrinju a sad šta je tu je. Dugo mi je ovu da hranim za jesen a nemaš kom prodat:mur:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
To vjerojatno nije jos pravo tjeranje pricekaj,kad ona ne jede i uha drzi u zraku to je to.
Ak nebu htjela ostat opce breda na jesen u kobase.
Da steta je ove mlade kaj ste ju krknuli.
 
K

knin

Guest
Radosna vijest! evo je prije nepunog sata stajala je. gospodin je dva puta obavio posao. večeras je opet pripuštam a ako hoće može i ujutro hehe nek se nauživa. uf živce mi je strgala ovih dana. nadam se da će ostat bređa.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Radosna vijest! evo je prije nepunog sata stajala je. gospodin je dva puta obavio posao. večeras je opet pripuštam a ako hoće može i ujutro hehe nek se nauživa. uf živce mi je strgala ovih dana. nadam se da će ostat bređa.

Super cestitam i drzim fige,jucer nije bila spremna.
 
K

knin

Guest
Super cestitam i drzim fige,jucer nije bila spremna.

Neznam šta će bit od svega toga. evo večeras je pustila kad je češkam po glavi stoji a neru neće i onda jedva nekako .A mene hoće da sruši i samo zamnom ide. To još nisam vidjela.:(rofl): I sjadila sam na njoj mirna ko bubica a na njega alergična :(rofl): Probaću još ujutro pa šta joj bog da. Ja mislim da ne treba više,vidjećemo
 

Najnoviji postovi

Na vrh