• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pravljene traktorske kabine

slawen

Član
Tu od
15 Lis 2014
Poruka
75
IMT 539 kabina orašje 182.00

Pozdrav interesira da li mi moze netko pribaviti dimenzije podova za navedenu kabinu neki nacrt ili tako nesto,za blatobrane i onaj lim koji se nalazi kod kabine i haube koji se skida kada se hauba dize.....
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
Ako neko ima kabinu orašje da premjeri dimenzije prednjeg i zadnjeg stakla, dimenzije duže i kraće strane i visinu
 

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Pozdrav svima lutajući malo po internetu točnije po njuškalu naletih na ovaj oglas.
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-zetor-4911-oglas-14845903
Ovaj mi se oglas sviđa najviše radi kabine koja ovom Zetoru stoji kao "salivena" rijetko vidim da ovako postavljene kabine na ovakvim modelima bez kabine dobro stoje odnosno čak ih nagrđuju.Pa me zanima dali netko zna koje bi odgovarajuće dimenzije trebale biti da bi kabina ovako pristajala traktoru,jer i sam ima 4911 bez kabine pa sam razmišljao da stavim na njega ovakvu kabinu. Hvala svima :icon_pidu:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Izgleda mi kao kabina iz Radgone. Ne vidi se baš najbolje.
 

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
Pozdrav,
jedno pitanje... imam kabinu od Orašja za IMT 539
Da li i vama hauba prilikom otvaranja i zatvaranja zapinje u rub kabine ?
 

Prilozi

  • hauba.jpg
    hauba.jpg
    44.9 KB · Pregleda: 17

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Ako su nosači kabine ispravni i nisu potonuli, dole na stepenicama na kojima noge držiš, onda nebi hauba smjela zapinjati.
 

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
Šta kazete da li bi ti gumeni amortizeri od kabine trebali biti veci?
 

Prilozi

  • IMT prednji amortizer.jpg
    IMT prednji amortizer.jpg
    81.7 KB · Pregleda: 57
  • IMT zadnji amortizer.jpg
    IMT zadnji amortizer.jpg
    93.1 KB · Pregleda: 55

Najnoviji postovi

Na vrh