• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJA HIDRAULIKA

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Uzivo da.
Kaze gospodin ovako :
Van 6,92 ton

Nutra 4,66 ton

Uz 180 bar

*



Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
uzmi u obzir das je radni hod cilindra 20cm, kliko sam vido po podacima, Tebi to nece biti dovoljno, morat ces na polugu da dobijes veci hod, recimo 80cm, onda je sila dizanja 4x manja od slie direkt na cilindru, zakljucak, sila dizanja se smanjuje onoliko puita koliko puta se ubrzava dizanje poluga, a to se postize odnos duzina kacanja prikljucka na poluge, mjesto hvatista cilindra i mjesto hvatista poluge na nosac,

Sve us vemu imate ces silu dizanja oko jedne tone sa hodom poluga od 80cm,
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Naravno, tako je onaj prvotni izracun taman, i sasvim dovoljno za bilo sta, uteg 500 kila ce biti.

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Prvotno napisano od type-r
Probaj ti komunicirat s njima pa ces vidjet sta su ti u stanju reci. Nebitno, bit ce i prejaki ;)

Jesam u gudovcu, odgovorili na sve što sam pitao.

Probaj ih nazvati na telefon pa ces se uvjeriti. Ja sam u vise navrata kupovao kod njih ali ona zena kaj se javlja je živo zlo, neljubazna i totalno neposlovna.
 

DinoPino

Novi član
Tu od
14 Tra 2020
Poruka
3
Pozdrav svima
Kakva su iskustva s pogonom kardana preko hidromotora.
Konkretno meni bi tjerao prednju kosu 3 metra.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
Kad se dodje u goste najprije se kaže dobar dan, a ukoliko si novi predstavis se...😕😕😕
Dobro dosao.
A na tvoje pitanje siguran sam ti da ce ti netko od znalaca odgovoriti.
 

DinoPino

Novi član
Tu od
14 Tra 2020
Poruka
3
Kad se dodje u goste najprije se kaže dobar dan, a ukoliko si novi predstavis se...😕😕😕
Dobro dosao.
A na tvoje pitanje siguran sam ti da ce ti netko od znalaca odgovoriti.
Napisao sam "pozdrav svima" a nadimak piše gore, a ako su svi tako pametni ko ti na ovom forumu onda se ja odmah izbrisem sa njega
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,626
Ne trebaš otvarati novu temu, već malo potražiti kaj se pisalo.
Odgovora ima u ovoj temi, samo treba malo prolistti i potražiti.

Običaj je najprije predstaviti se u za to odgovarajućoj temi, a onda u drugoj poruci u odgovarajućoj temi napisati svoje pitanje.

Molim članove da zadrže komunikaciju na pristojnoj razini.
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Napisao sam "pozdrav svima" a nadimak piše gore, a ako su svi tako pametni ko ti na ovom forumu onda se ja odmah izbrisem sa njega
Slobodno se obriši.. Ljudi se tu inače predstave kažu s čime se bave. Što uzgajaju itd...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DinoPino

Novi član
Tu od
14 Tra 2020
Poruka
3
Ne trebaš otvarati novu temu, već malo potražiti kaj se pisalo.
Odgovora ima u ovoj temi, samo treba malo prolistti i potražiti.

Običaj je najprije predstaviti se u za to odgovarajućoj temi, a onda u drugoj poruci u odgovarajućoj temi napisati svoje pitanje.

Molim članove da zadrže komunikaciju na pristojnoj razini.
Novi sam pa nisam znao za običaje koji su na forumu al ne volim da mi se svisoka obraća ko gosp. sttipa, mogel je i on me uputiti na običaje foruma ko i ti
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Ima tko kakvih nacrta u cad-u od ruku i spojnih dijelova za prednju hidrauliku? Nisam već duže vrijeme crtao pa se moram malo prisjetiti a ako ima tko gotovo da se malo orjentiram i da se ne mučim, naravno spoj prema kolijevci motora i dalje je za svaki traktor drukčije i to me u prvom planu ni ne muči.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Prednja hidraulika koja ima podiznu moć 2.5t, koliko može podignuti u praksi?

Zanima me ph za 6245, nosio bi napred zelenu balu i vilice, cca 800kg. Hidraulika od 3511 je naknap za to npr. Imaju u ponudi i 1700kg podizne moći pa mi se to čini isto knap..
 
Na vrh