• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJA HIDRAULIKA

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Powershift samo kad bus delal konzole povezi se i za zadnji kraj traktora ne samo napred da nebu traktor u dijelovima pogotovo ak bude nosil nekaj teze
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
ima prednji utovarivac bez da je povezan sa zadnjim krajem,a sa utovarivacem sam vec dizao svasta i nije se nsiat strgalo, PH sigurno ce manje operetiti traktor, npr, roto drljacau 2,5 metra sam nosio sa prednjim utovarivacem, i sad ne vidim niakkav problem da je nosim sa PH
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ti imaš traktior generacije kad se nije marilo na globalno zatopljavanje i ostale zapadnjačke kerefeke .
Komotno možep PH staviti po nosač lampe ako ti je jednostavnije
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Neznam kaj ti kanis sa ph,ali ako bude nosil nekaj teze npr.rolobale ili sl.Pa kad krene po grabama i cesti ,obavezno ga povezi cak ga mozes i ispod povezati. Nemoras mi vjerovati pitaj bilo kojeg majstora
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pitaj majstora puknutog pa ugradi akumulator u službi prigušenja titraja poslje udarca u grabu
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jel to ono kaj ima Fend kad skače po grabama a priključak miruje(nivelir)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Mislim da Puknuti misli na ovo, imam doma jednoga ili možda i dva .... dođi pa vidi

hidraulicni-akumulator-slika-38300076.jpg
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Da to je super za staviti pogotovo za voznju po neravnom terenu .Ali sve zavisi kaj gazda kani sa ph :eek::
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dovoljno ga je povezati sastrane od prednje koljevke do sredine (spoj motor-mjenjač) i ne mrda traktor nikud.
Tak je tvornički odrađeno kod nas na Sameu pa još nije nikud mrdnulo, a nosio sam i preko 800 kg tereta na prednjim polugama.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Šanana na to sam i mislil traktor mora biti povezan u cjelinu i nema mrdanja jer kad ti njega povezes kod mjenjaca to je to tezina na ph se upire u cijeli traktor
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
uploadfromtaptalk1444722879809.jpg
Stigli cilindri iz rossi techa, 70-40-200 81 euro bez ddv po komadu. Kolika je podizna moc takvog cilindra?

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Pa sta nije logičnije da si pitao na mjestu gdje si naručivao prije kupovine kolika je podizna snaga?

Ili sad bar nazoveš rossi i pitaš.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Probaj ti komunicirat s njima pa ces vidjet sta su ti u stanju reci. Nebitno, bit ce i prejaki ;)

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
View attachment 13200
Stigli cilindri iz rossi techa, 70-40-200 81 euro bez ddv po komadu. Kolika je podizna moc takvog cilindra?

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk

70 vanjski, 40 klip, 20 klipnjača?

ak je tak 2.00T na tlaku od 160 bara u smjeru rastezanja, i negdje napamet računano 0.6T u smjeru sklapanja....
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
To je to, da znam, znaci prednji kraj mora podic, jako su masivni, dosta bi bili i tanji. Sad slozit konstrukciju pa stavit na papir sve.

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Probaj ti komunicirat s njima pa ces vidjet sta su ti u stanju reci. Nebitno, bit ce i prejaki ;)

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk

Jesam u gudovcu, odgovorili na sve što sam pitao.
 

Najnoviji postovi

Na vrh