• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJA HIDRAULIKA

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ovaj dio sigurno nije sporan ni duskutabilan , veča mudrost je to pametno i sigurno pričvrstiti na traktor
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,730
Uz to idu i konzole za svaki traktor.
Imal je i Faić izložen hedan primjerak, samo mu je cijena bila povelika.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
ovu za 900 kupis bez konzola koje ti moras sam napraviti a za ovu sa konzolama neznam cijenu na njihovoj web stranici ima lista traktora s kojima su vec radili i za koje ti mogu napraviti konzole a sta je s ovima na koje nisu radili
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Da ne citam cijelu temu, zanima me slijedece:

1. Duzina poluga prednje hidraulike,
2. Visina dizanja prednje hidraulike,
3. Tocka kopacanja hidraulicnog cilindar na poluge hidraulike, na kojoj udaljenosti od oslonca,
4. Kad ovo budem zano lako cu odrediti ptreban hod i silu cilindara,
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
jos nemam cilindre, pa bih krenuo od dimenzioniranja poluga, zasad samo kalkulacijem mozda se uspustim u izgradnju narednih 12mj
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
viewer.php
[/URL][/IMG]

nesto ovako, crveno su cilindri,
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
upravo sam postavio sliku na koji nacin bih to izveo, ali moram znati kakve cilindre da trazim, otprilike bar
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
nece bas biti lako naci dva ista cilindra, plan B j sa jednim cilindrom, nacrtna zelenom bojom,,
viewer.php
[/URL][/IMG]
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,730
Evo, prodam ti ja par cilindara, kupljenih od ZJOCKOOa, jer su meni predugi :(
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,730
Uglavnom moraju, ako su montirani ispred, jer dižu na uvlačenje.
Ako ih je moguće montirati sa zadnje strane, mogu biti i plunger cilindri (tak ima Same tvornički izvedeno).
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Nezam sto si kupio, i kako za preuzimanje, gdje se moze preueti u HR, po kojoj cijeni,

Sad sam vidio, 145mm hod, bojim se da nije premali hod, pa cu morati raditi jacu konstrukciju, a ja imam prostora za vece cilindre, na vezi samo, ako bi bilo lako oko dostave mozad se i odlucim,
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,730
Pa čuj, on ih je imal na prednjoj hidraulici, pa onda su valjda dosta.
Mogu ti ih poslati dostavom na neku adresu blizu granice (ili na kiosk Tiska), pa ih onda podigneš i preneseš.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Pa čuj, on ih je imal na prednjoj hidraulici, pa onda su valjda dosta.
Mogu ti ih poslati dostavom na neku adresu blizu granice (ili na kiosk Tiska), pa ih onda podigneš i preneseš.
koliko ja znam kiosk tiska ima tri vrste kutija i ako to ne stane unutra imaš problem
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Mislim da ne mora opće stat u kutiju.
Evo ja dobio paket mandarina iz Metkovića u najobičnijoj kartonskoj kutiji i to malo veći paket :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,730
Nisam nigde videl ograničenje po masi.
Inače, oba bi trebala stati u najveći Tiskov paket.
Ako ne oba, jedan svakak stane.
 

Najnoviji postovi

Na vrh