• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

prednja hidraullika

slaven

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
94
A mozda ti je i otpusten! Treba ga probat zategnut, prije da je gumica istrunila ak je dosta star, a i predpostavljam da je od viljuskara tak da se je naradil. Provjeri sve solucije
 

mmarko

Novi član
Tu od
24 Sij 2016
Poruka
9
Da od viljuskara je, budem ga rastavio i vidio kaj je problem, hvala na pomoci.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
To ti je najbolje odnesti nekom tko se bavi sa reparaturom takvih cilindara. Ja sam 2 puta rastavljal pomočni cilindar hidraulike od zetora i nisam napravil kak treba. Odnesao kod hidrauličara i popravljen za 150 kn.
 

mmarko

Novi član
Tu od
24 Sij 2016
Poruka
9
Rastavio sam cilindar i gumice su u jako lošem stanju na mjestima su i strgane, normalno da je puštalo ulje.
picture.php
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
To ti je cilindar nagiba od Indos viličara.
nema nikakvih kemija, samo četiri O-ringa, te jedan na klipnjači. Brisač netreba mijenjati.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Joj, joj. Zaboravil sam da je jedan ispod ove flanđe koja je zašarafljena na klipnjaču.
 

Najnoviji postovi

Na vrh