• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prednja ralica za ATV/Quad

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kako je krenulo sa vremenom, neces ti ralicu ni isprobati ove godine..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
kako je krenulo sa vremenom, neces ti ralicu ni isprobati ove godine..

"Nemoj tako hej sviraču"

Pa neču moč spavat kak treba ako je uskoro na isprobam:weedman:
Radovi idu kraju došlo je na red farbanje:


Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
jesi ju isprobo

Koliko je bilo danas snijeg,nekih 3-4cm,jesam naravno:mrgreen:

Pri toj količini super radi,a kad napada malo više onda če se vidjet pravo stanje..
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
možeš li poslikati preklapanje, pošto i ja radim nešto ovako samo veće
 

Toni_montana

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
90
ralica

Svaka čast za izradu, i ja sam razmišljao da si napravim ralicu ali kad ono nasao sam gotovu zametnutu u garazi.
Ja sam htio kupit pločevinu 5mm i dat ju spigat i onda na donji kraj stavit gumu. Po meni je to najjednostavnija verzija. ali uvijek se ide na najjeftiniju varijantu,tj. rad od materijala koji imas doma bez previše ulaganja i zato je ta ralica koju si napravio odlična. služi svrsi i boli te đon ko šta kaže...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
a kaj ji stavil da ti dize ralicu gore dolje

Manulano podizanje s ljevom rukom:lol:

@toni:slažem se s tvojim mišljenjem..
Za kakav stroj si htio pravit ralicu?
 
S

staffmen

Guest
Svaka čast za izradu, i ja sam razmišljao da si napravim ralicu ali kad ono nasao sam gotovu zametnutu u garazi.
Ja sam htio kupit pločevinu 5mm i dat ju spigat i onda na donji kraj stavit gumu. Po meni je to najjednostavnija verzija. ali uvijek se ide na najjeftiniju varijantu,tj. rad od materijala koji imas doma bez previše ulaganja i zato je ta ralica koju si napravio odlična. služi svrsi i boli te đon ko šta kaže...

ja sam radio ralicu od plocevine 5mm duzine 1m i visine 0,5m. Makar ne za ATV nego za motokultivator. Za noz sam stavio armiranu gumu debljine 1cm i odlicno funkcionira. Sav ovaj snijeg sto je zapadao ove godine sam izgurao sa njom. Lopatu ove sezone nisam ni vidio:gitarist:
 

Toni_montana

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
90
stroj

Manulano podizanje s ljevom rukom:lol:

@toni:slažem se s tvojim mišljenjem..
Za kakav stroj si htio pravit ralicu?

Za kultivator tj strižnu kosilicu solo,jer vrlo jednostavno se kosa vadi na dva šerafa...
A gle ide kako ide ali nesmije bit previše snijega nekih 15cm idealno za cistit a sve kaj je više kosilica je prelagana.
 

Najnoviji postovi

Na vrh