• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

predstavi se

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
pozdrav svim forumasima,ja sam aca iz okoline kosjerica,ne snalazim se najboje za pocetak, da vas sve pozdravim i druzicemo se a bice i slicica od moji bravarija.
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
posto sam novi jedno pitane? kad hocu da pisem u nekoj temi koju nadjem,kako otvoriti opciju za pisanje dole,sem kliknuti gore na neciji cdgovor pa tek onda mogu pisati,zahvaljujem unapred.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pozdrav lipi i dobro došao!

lijevi "Reply" ili "Ogovor" je za pisat komentar u trenutačnoj temi gdje se nalaziš,
a desni je za citiranje posta od korisnika kod kojeg si stisnuo Reply, i ispod napišeš svoj komentar... to se radi samo u slučaju kad ima puno odgovora iza teksta na koji misliš nešto komentirat, pa ti to izgleda ovako onda:

posto sam novi jedno pitane? kad hocu da pisem u nekoj temi koju nadjem,kako otvoriti opciju za pisanje dole,sem kliknuti gore na neciji cdgovor pa tek onda mogu pisati,zahvaljujem unapred.

evo opisal sam ti gore :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.................
5167nq.gif
evo snaša se ti.....
2k4ygh.gif
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
e hvala ljudi bas ste likovi svaka čast,:drinkers:evo pivo za vas i dođite na prsutu.
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
a e,,,,di je fešta ili kakovo slavlje evo i nas......:partyman::partyman:
 
P

poni

Guest
predstavljam se

Ja sam jedan od mnogih,malih uzgajivaca kunica .Zivim u Novi Sad Srbija.Zelim da saradjuem i razmenjujem iskustva sa ostalim uzgajivacima.
 

izzy2703

Novi član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
5
pozdrav svim forumašima da se predstavim ja sam izi dolazim iz međimurja na forum sam se prijavio radi boljih informacija i razmjena o lješnjaku
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
sve bolje i bolje...
jel može netko mikserovu temu preimenovat, jer sad svi misle da se u njegovoj temi trebaju predstavit :)

inaće dečki, dobrodošli, i da ne bude zbunjole, otvorite svoju temu sa naslovom pozdrav od XY (nickname) ili kaj već
 
B

bosniahos

Guest
-

Dobro nam došal.Daj stavi veču sliku od svog avatara u svoju temu,ovu gdije se predstavljaš.I nešto više o tom traktoru ako što imaš.Ljepa boja svaka čast.
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
SMudV2Xe.jpg
[/URL][/IMG]
to sam skino sneta uh da je moj bilo bi pravo zadovoljstvo:weedman:
to je tjuning od e sad dal je prohima il fortera procenite:rolleyess:
sVZeV8Ha.jpg
[/URL][/IMG]
evo jos sportski masina:
HcV4wvZE.jpg
[/URL][/IMG]
p0nJ8lSj.jpg
[/URL][/IMG]
xfO6HQzY.jpg
[/URL][/IMG]
4L4NlTUt.jpg
[/URL][/IMG]
PpEQPV2C.jpg
[/URL][/IMG]
 
Posljednje uređivanje:
B

bosniahos

Guest
-

Da ima toga u Rusa.Da je opstal u tom bi se vozal Ruslan Hazbulatov.Po Čećeniji.Šala mala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh