• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

prekratko vrijeme logiranja

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
ispričavam se adminima na možda pogrešnom mjestu za temu ali imam jednu želju ili zahtjev

naime
kad se prijavimo na forum da bi napisali nekakav post i to se malo oduži je pokušavamo staviti nekakvu sliku ili naći kakve druge info.
tj. par minuta nismo pisali ništa ,jednostavno nas samo odlogira
i sav tekst je izbrisan i opet prijava i sve ispočetka

neznam jeste me shvatili ali to je moj problem

unaprijed hvala
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
I meni se znalo to dogoditi, npr pisem neki post i stavljam slike i stisnem Odgovori a ono nisam ulogiran i sve mi se izbrise..
Zato sad svaki put dok napisem post i stavim linkove od slika; to sve zajedno kopiram, ponovno se ulogiram, zalijepim onaj post i to je to..
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Nisu ljudi svjesni da forum ionako putem cookie-a prikuplja podatke o svakoj posjeti, vremenu provedenom na forumu, broju konekcija itd,,,
to se jednostavno neda zaobici,,,

Najjednostavniji je nacin da kliknete "zapamti me" kako Vas nebi odlogiralo kad Vi to ne zelite, to ne znaci da cete zauvijek biti logirani,,,
Brzo logiranje mozete koristiti preko ctrl+ enter,,,
a odlogirti se mozete prije svakog odlaska s foruma,,,

jednostavno, kaj ne?
 
Na vrh