• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za kupnju motokultivatora

  • Temu pokrenuo igor266
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Misliš takvu, ova je odavno usrečila nekog novog vlasnika.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Upravo takva ti je moj savijet, vidi se da nije puno frezano, nozevi su novi
Pogledaj na fejsovom oglasniku tamo je veliki izbor i prihvatljive cijene
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Ja imam IMT 506. Ta se kopačica puno naradila. Neuništivo. Vidio sam susjeda sa Mio standard. 506 je puno močnija od mio standard. 506 je dosta skupa.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Ako nema veliki vrt, dovoljna mu je i mio - standard 400/420 /450.
Manja mogućnost kvarova, zbog jednostavnije izvedbe.
 

lovro98

Aktivni član
Tu od
2 Sij 2021
Poruka
124
Pozdrav svima, nisam bas komentirao ovdje ali vidim da je dosta vas u problemu dal da kupite novo ili rabljeno. Iskreno sused je kupil prije dvije godine novu kopacicu husquarna sa hondinim motorom i stalno mu krepava, nece palit niti nis... s druge strane ja imam muta gorenje, 80 i koja godina proizvodnje sa lombardinijevim motorom i upalim ju ko covjek delam bez problema samo toci benzina. Jasno da je novije “sigurnije” ali netreba razmisljati ni da staro nevalja...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ako si nekad kupil novo, bil si siguran da bu dobro i da si nekoliko godina bez brige. Danas je, nažalost, skoro ista lutrija bilo da kupuješ novo ili staro. :(
Novo je obično suvremenije i komfornije za upotrebu, ali staro u pravilu ima kvalitetnije materijale i izradu. Kod kupnje starog je najveći problem kaj nije poznato kakav je bil odnos prijašnjih vlasnika do stroja.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,541
Pozdrav svima, nisam bas komentirao ovdje ali vidim da je dosta vas u problemu dal da kupite novo ili rabljeno. Iskreno sused je kupil prije dvije godine novu kopacicu husquarna sa hondinim motorom i stalno mu krepava, nece palit niti nis... s druge strane ja imam muta gorenje, 80 i koja godina proizvodnje sa lombardinijevim motorom i upalim ju ko covjek delam bez problema samo toci benzina. Jasno da je novije “sigurnije” ali netreba razmisljati ni da staro nevalja...

Husquarna sa Hondinim motorom, Google mi to nije pronašao?
 

lovro98

Aktivni član
Tu od
2 Sij 2021
Poruka
124
Prilozil budem sliku tu...
Istina, staro te mozda vise potrga nego novo ali si siguran da je to kvaliteta, jos kad znas od koga kupujes i ko je delal s tim onda nema greske
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Gledal sam jućer nekog kineza. Solidno to izgleda napravljeno: gusano kućište getribe i noga, 2 brzine i rikverc, kineski motor:
 

Prilozi

  • Kopačica.jpg
    Kopačica.jpg
    253.8 KB · Pregleda: 20

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,541
Nemam pojma, nikad vidio. A ova sa linka ima dobra krila, da pokrije...😁
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Nemam pojma, nikad vidio. A ova sa linka ima dobra krila, da pokrije...😁
Mislim da sam vidio pred par godina kod mene u trgovini,ostalo mi u sjećanju Screenshot_2021-03-12-06-38-52-350_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
 
Na vrh