• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za traktor

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,555
Da, naleti ponekad tako nešto, ali taj je već prodan davnih dana..

Kad su Zetori u pitanju, ako naleti tako nešto povoljno ti je sad il' nikad... Danas objaviš, danas prodaš.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,743
Lanc u kabini je gratis...da ga imaš s čim došlepati 😜😉
Ko če ga znat, klina su oba gore

@ Marko, moguče da je prodan, ali znači ipak ponekad iskoči poneki s realnom cijenom. Treba pratiti
 
  • Like
Reactions: ZJ

gizmo

Novi član
Tu od
15 Srp 2019
Poruka
23
da, stavil sam sve oglase da dojde obavijest..... pratim zetore vec duze i istina, kaj je dobro odma odleti.....
lako bi bilo da se ima para i da nisam limitiran
7745 bi bil taman a kolega mi veli da popratim bolje i torpeda 7506/9006 iza 90-ih, kaze da nisu tolko losi ... a pomalo me strah zet nekaj a da bu prevec kvarova, a rezervni dijelovi problem
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,555
Od vrlo malo osoba sam čuo dobro o Torpedu, puno više je onih sa lošim iskustvima.
 

gizmo

Novi član
Tu od
15 Srp 2019
Poruka
23
ekipa, a kaj velite na ovaj traktor: Deutz Fahr 3.90
to je 75ks i bil bi oko 10k eura 95 godina
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,663
To je dobra cijena. Ja sam svog Deutza 82 god. platio skoro toliko.
Vidjet, probat i ako nije uništen kupit.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,743
kolega mi veli da popratim bolje i torpeda 7506/9006 iza 90-ih, kaze da nisu tolko losi ... a pomalo me strah zet nekaj a da bu prevec kvarova, a rezervni dijelovi problem
Kolega je u pravu, dobri su to traktori, mali potrošači... ali isto tak si i ti u pravu, u slučaju kvara dijelovi problem.

ekipa, a kaj velite na ovaj traktor: Deutz Fahr 3.90
to je 75ks i bil bi oko 10k eura 95 godina
Nemam nekog iskustva, ali čujem da su dijelovi skupi.
 

gizmo

Novi član
Tu od
15 Srp 2019
Poruka
23
Kolega je u pravu, dobri su to traktori, mali potrošači... ali isto tak si i ti u pravu, u slučaju kvara dijelovi problem.


Nemam nekog iskustva, ali čujem da su dijelovi skupi.
uhhh..... teska rabota, skoro pa ko i kad motikas po parceli :D
kakva je situacija sa fordovima? kvarenja i dijelovi...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,663
Djelova se danas da nać skoro pa za svaki traktor, samo je pitanje jel ga možeš kupit odmah ili ga moraš čekat par dana ili tjedana.
Za Zetor ćeš ih nać svagdje i u 99% slučajeva odmah i relativno su povoljni ako se uspoređuje cijena sa nekim drugim zapadnim traktorima.
 

gizmo

Novi član
Tu od
15 Srp 2019
Poruka
23
Ljudovi moji, prvo vam svima želim zdravu, sretnu, uspješnu i plodnu 2020.
a sada pitanjce
usporedba Lamborgini 1060 premium vs case IH 5130.....osim teh, specifikacija koje sam pronašao i usporedio, želio bih čuti ipak vaša cijenjena mišljenja.... prednosti i mane, boljke i problemi.... pouzdanost.....
unaprijed hvala za komentare...

e da, usput ako ima bas koji majstor za traktore, dobro bi mi došli njegovi savjeti
 
Na vrh