• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

prerada Alkara

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
ata kazete na ovu preradu?


sistem zakapćanja u tri tocke!



Neobaziri te se na "uteg" to moram skinuti
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Malo mi se čini nisko kopčanje sad.
A kakav ti je ono MTK u pozadini? Neki stariji Goldoni?
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
ovaka plug ja imam doma i niko ga nikad( u čizavom selu) nije uspel naštelat, tak da služi za vadit jarke :?:
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
jel to bio dvobrazni pa je jedna brazda odrezana ili je tvornički jednobrazdni
gmiža kaže:
ovaka plug ja imam doma i niko ga nikad( u čizavom selu) nije uspel naštelat, tak da služi za vadit jarke :?:
s takvim dvobrazdnim ja orem s svojim usrom 355 bez problema ovu našu zemlju a još su mu i lemeši slabi
samo za informaciju plug je 2x12
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
ZJ kaže:
Malo mi se čini nisko kopčanje sad.
A kakav ti je ono MTK u pozadini? Neki stariji Goldoni?




FERARRI :lol: n Naravno motor lombardini star nekih 36 godina nikad diran motor u gumama još talijanski zrak :D
Freza je demontirana komplet nekih 3 puta plus jos dva puta samo matike
 
L

las2

Guest
gmiža kaže:
ovaka plug ja imam doma i niko ga nikad( u čizavom selu) nije uspel naštelat, tak da služi za vadit jarke :?:

Djed mi radi sa alkarom orginal 1 brazda i IMT 533 plug tako dobro slaže brazde i nije ga problem naštelovat. A radi i sa dvobraznim imt 754 plugom
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Djed mi radi sa alkarom orginal 1 brazda i IMT 533 plug tako dobro slaže brazde i nije ga problem naštelovat. A radi i sa dvobraznim imt 754 plugom[/quote]


mi smo orali isto sa imt 533 stavis ga da uzima dosta usku brazdu i ide lijepih 30- tak centimetara jedino sto ga ne moze visoko dignuti pa sam ga zakacio za UTB 643 i savio osovinu sad cemo vidjeti dali ce ovo izdrzati
 

Najnoviji postovi

Na vrh