• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prihrana kukuruza

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Hvala na ponudi,ali pikiram ovog kojeg sam posudio,jer čovjek ga ne koristi jer ne sije više kukuruz ,niti neke druge kulture,pa se nadam da će pasti dogovor.
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
313
Dali netko ima iskustva sa folijarnom prihranom sa preparatom yara vita zeatrel? Jel stvarno ima ucinka?
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ja lani.špicao sam jednu parcelu tri puta.rezultat bolji prinos ali kokuruz otišao u nebo a stabljika ostala tanka.tako kad je sazrio 80% parcele je poleglo i je.... sam mu mamu kad sam kombajnirao.2.metra napred pa metar nazad koliko se nabilo u adapteru,a koliko sam zagazio neželim se ni sjetiti.da sam znao da će tako biti trebao sam to silirati.čuo sam od par agronoma da se od fertine kokuruz jako uzdigne.sad koliko je veći prinos to nebi znao.:(:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Znam da je bolji prinos ali pitam jer sam opet malo spalio kukuruz iako sam špricao po noći. Ja špricam samo jednom i osjeti se razlika. Zanimalo me da vidim u čemu griješim ali izgleda da samo je griješim.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma griješe i drugi,vidim često spaljene kuruze,zato se ja to ne usudim raditi.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Ja sutra idem sa polyfeed 21-21-21+ME.5kg na 380L i koliko segne...lani sam isto tako i nisam ništa spalio!
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Fertine ide 3 - 5 %.
Pravio sam 3 - 3.5 % i špricao po noči. Znam da će se oporaviti ali mislio sam da sam negdje zaj.... i sad ružno izgleda.
 

gromil

Aktivni član
Tu od
19 Ožu 2013
Poruka
245
Koliko najmanje vremena treba da prodje izmedju dvije folijarne prihrane
 

gromil

Aktivni član
Tu od
19 Ožu 2013
Poruka
245
Isao sam u subotu i nedjelju sa nekim "Fitofert 20:20:20 + Me" .
Planirao sam samo jednu folijarnu prihranu ali sam imao kukuruza koji je prerestao tako da mi je ostalo za 2 ha pa ghocu i to da potrosim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh