• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci za motokultivatore

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ako možeš poslikaj izbliza tu užljebljenu puškicu ( kroner ) priključka jer ovako se nevidi baš dobro
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
goldini super spacial 140
super special green
labinac
goldonac
freza
specijal
super specijal
SS
..
okrene ručke
fiksne ručke
stari tip ručki
zavarene ruče

proizvedeni tamo negdje sedemdesetih pa i onaj koji je danas izašao iz trake je isti ..

vaš velečasni
 

veni

Član
Tu od
17 Velj 2013
Poruka
50
ekipa hvala na odgovorima,znači ide pod labina:(clap):
ništa šmirgl u ruke i priprema za zamjenu ili prodaju
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nemoj je šmirglat , operi je mivašem .
Orginalno stanje je na cijeni više od nitro laka

vaš velečasni
 

veni

Član
Tu od
17 Velj 2013
Poruka
50
evo slike kad je oprana s miniwashem ima i svoju org. boju na sebi!
ofi7.jpg
oirz.jpg
lgdh.jpg
inau.jpg

sad me zanima koja je realna cijena za takvu kopačicu u takvom stanju tak da se znam orijentirati u zamjeni za priključak od mute ili lova pa kupovina!?
jer na njuškalu su nerealne cijene s obzirom na stanje nacije:icon_e_surprised:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ispravi te limove,sredi je,zamjeni ulje,ako hoćeš lakiraj jer oko odlučuje pri prodaji odnosno kupovini.cijena je kakva je,jer su one uvijek na cijeni pošto su kvalitativno jedne od boljih. nemoj mjenjati ako nemoraš,bolje da prodaš jer su cjenjenije nego mutine.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
izgleda da se ta pošteno naradila,sudeći po stanju noževa,otišli su u špic...:icon_scratch:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
evo slike kad je oprana s miniwashem ima i svoju org. boju na sebi!
sad me zanima koja je realna cijena za takvu kopačicu u takvom stanju tak da se znam orijentirati u zamjeni za priključak od mute ili lova pa kupovina!?
jer na njuškalu su nerealne cijene s obzirom na stanje nacije:icon_e_surprised:
ovo je dobra stara talijanska freza , ovo se kupuje , tko se krene cjenkati otjeraj ga iz dvorišta

Vrijedi 2000 kuna ..ovako oprana ..opet ponavljam , nemoj je bojati

vaš velečasni
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Fučkaš ti kupca tko kupuje da se kurči kak je zajebao trgovca .
Za mene je pravi trgovarc onaj koji neće spustiti jer cijeni svoju robu .

vač velečasni
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
ili trgovca koji se veseli kak je nekog,da ne kažem zajebo,i uvalio mu znaš već kaj...
 

zlatko2

Član
Tu od
10 Velj 2013
Poruka
90
Ima li tko iskustva sa malčerima. Treba mi za "labinca 14 KS", za malčiranje u vinogradu i vočnjaku .Koji je bolji; INO M600 ili labinov rotacijski?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Doguralo se do ovde.

Molim vaše preporuke od čega da složim nož, hardoks ili mangan?

@ Oficir, tako ti svega jel buš ti meni poslikal sistem za uključivanje? Onakav sistem kak ima Dlesa nije loš, ali ja bi rado pogledal kak to izgleda na orginalu.
Ako nesmiješ javno, a ti meni pošalji na pp




 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
muha a jel imas kakav sistem spanovanja ovog uvrnutog remena. remenice su male i to pod opterecenjem ce da tezi proklizavanju a i sam remen dok malo odradi se istegne. po meni razmisli i o tome ali prvo kad odradi pa vidi kako se ponasa
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Normalno da ima, vidiš da je cjev u cjev i na onom djelu koji se kopča na frezu se vidi vijak sa kojim se napinje.

Ma bum ja rešil to napinjanje pogonskog remena, puno njuškalo slika, ali kad sam počel prije godinu dana Oficir mi je poslal slike pa po njima radim.
On veli da je prezadovoljan kak njegova radi pa me zanima kak je kod njega.
Tam na njuškalu vidim da ima raznoraznih izvedbi napinjanja i pogonskih remenica pa da ne prepravljam ako nema potrebe.
 

Najnoviji postovi

Na vrh