• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci za motokultivatore

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Ovo je vrlo slicno trecem tocku na kosacici bcs(becesovka).
 
Posljednje uređivanje:

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Evo jedna busilica za rupe za agriu1700(imt509)

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=iCZiahKwdhQ[/YT]

Evo i neki reduktor za isti,znali neko cemu ovo sluzi

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ZKnqluwXHi0[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Trebale bi biti puzeće brzine.....:icon_question:
Ovo je isto to, samo tvornički riješeno za mototkopačice
catalogo_generale_html_m72d13cfc.jpg
 
Posljednje uređivanje:

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
attachment.php
evo jednog prikljucka za hondu f600.posto ima podataka o njoj i za koju namenu je
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

attachment.php
evo jednog prikljucka za hondu f600.posto ima podataka o njoj i za koju namenu je

kada sam prošle godine kupovao svoje strojeve preporučili su mi da si kupim rotacionu kosu da je puno bolja nego ova bubnjasta ja osobno nisam imao nikakvih saznanja o ovoj bubnjastoj kosilici ali moja rotaciona rastura
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
kada sam prošle godine kupovao svoje strojeve preporučili su mi da si kupim rotacionu kosu da je puno bolja nego ova bubnjasta ja osobno nisam imao nikakvih saznanja o ovoj bubnjastoj kosilici ali moja rotaciona rastura


daj sliku svoje da vidimo kako izgleda
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Ono vitlo s prve strane je zakon. Da bar ima tak nešta za labinprogres
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
gledo sam covek je napravio na labina vitlo iznad diferencijala pod prikolicom,samo kardan premesti na njega i šiba.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Moze i da se stavi jedan alternator od kola ili akumulator koji dopunjava kod kuce ispravljacem ili se puni u kolima i elektro cekrk,a ujedno ce imati i svetla,video sam to na jednom imt506,inace taj cekrk je nov oko 100e i moze da izvuce do2t.Evo i slike,a ovom coveku ovaj cekrk sluzi i kad nemoze da izvuce na uzbrdici,da se podpomogne.

Uploaded with ImageShack.us
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
E da vidiš na struju. Trebal bi nešto izmislit za šumu da povučem koje drvo ako zapne. To bi moral i imati dobru dasku koje se spusti u pod da se podupre.
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
ja sebi mislim napraviti vitlo tako da na osovini od točka zavarim neku veću maticu i prorežem ju pa samo zakačim sajlu na maticu i negdje za neko drvo i ubacim u prvu,ali to ću napraviti na muti
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
kada sam prošle godine kupovao svoje strojeve preporučili su mi da si kupim rotacionu kosu da je puno bolja nego ova bubnjasta ja osobno nisam imao nikakvih saznanja o ovoj bubnjastoj kosilici ali moja rotaciona rastura

Ja imam hondu f600 i imam rotacionu kosu zahvata 65cm,noz je zakrivljen prema dole tak da ne melje travu nego ju malo usitni i ostavljatiza i super je stvar kosim visoku travu do 30cm ne pre gustu i malu od 5cm isto,iza nje je ko stol,ma super stvar,jedino remeni za pogon kose odu brzo,dvije sezone i mjenjaj.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
remeni su potrosna stvar. pre su bili mnogo kvalitetniji i elasticniji. ja sam resio spaner sad na hondi pa nemam vise problema sa pogonskim .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
remeni su potrosna stvar. pre su bili mnogo kvalitetniji i elasticniji. ja sam resio spaner sad na hondi pa nemam vise problema sa pogonskim .

ni ja nemam problema s pogonskim probal sam sve marke i brzo riknu sava je ok al ne bas super.
Probal sam sa optibeltovim prije dvije god i jos su dobro ovu sezonu budu dobri mislim da su talijanski.
 
N

nikolasd

Guest
Treba mi pomoc. Imam motokultivator, ali je u kombinaciji sa moticicama pretezak za moj teren (pesak, uspon) i nema sanse da ga koristim bez frezera pozadi. Problem je sto frezer nemam i treba da ga nabavim. Jos kada bih znao sta i koji bilo bi super.
Motokultivator na motoru ima oznaku Pasbo, a na rezervoaru Ducati.Prilazem slike. Ukoliko bude trebalo imam i druge. Dizel je. Interesuje me da li je kardanski izlaz univerzalan ili se razlikuje od firme do firme, pa koji meni treba. Visina izlaza za kardan je na nekih 53cm od zemlje.
I gde da trazim polovne frezere.
 

Prilozi

  • P1280707.jpg
    P1280707.jpg
    48 KB · Pregleda: 1,503
  • P1280706.jpg
    P1280706.jpg
    57 KB · Pregleda: 1,628
  • P1280714.jpg
    P1280714.jpg
    40.9 KB · Pregleda: 1,105

Najnoviji postovi

Na vrh