• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Ja sam dao manje od toga za cijelu :LOL:
Sad cu i ja bit ko kupljenec sa pitanjima ali nadam se bržoj realizaciji...kako riješit kipu...ima šarke pozadi,ne treba mi bočno kipanje i razmišljao sam da stavim jedan cilindar odnosno jedno izvlačenje e sad hoće li to radit,kakav cilindar koje dimenzije stavi, prikolica je 250x150x36 di postavit na sanduku prihvat za cilidar,razmisljao sam da jedan kraj cilindra uprem u osovinu...kako bi to radilo? Puno pitanja nadam se jednostavnom odgovoru,problem je samo kako postavit cilindar. I nabavio sam još dve felge tako da ću duple gume postavit,i to ne znam kako jer su mi postojeći šarafi kratki moram i to smislit nešto otvoren sam za sve ideje. 20211018_155241.jpg 20211018_155256.jpg 20211018_155303.jpg
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Imam na poslu ove stupove od kamiona, tj od prikolice, tu nutra idu one alu daske, i sad gledam jel bi kaj od toga skombiniral.
Za stranice bi dobro došlo da drži daske?
Ili opet doma vlečem samo smeće.










 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Imam na poslu ove stupove od kamiona, tj od prikolice, tu nutra idu one alu daske, i sad gledam jel bi kaj od toga skombiniral.
Za stranice bi dobro došlo da drži pp
Jel imas kakvu alu letvu dužine cca 4,7-5 metara, trebam za namatanje cerade na prikolici?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,743
Pusti vraga, možda ju je več vagnul. Cijena otpadnom željezu je otišla u nebo 🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,743
Zemeš dve pa se štuknu i prikrate na kolko bu trebalo.
Kupljenec je u nabavi aparata za aluminij pa ti on zavari, a lako si doma odrežeš.
 

Najnoviji postovi

Na vrh