• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav svim forumašima a posebni pozdrav Grofu!
Kako vidim ima opet prinove kod tebe. Čestitke i nek ti služi! Nabavil si nosač ralice iliti nosač malčera tako zvanog helikoptera. Nešto mi govori da se sprema i kardan na prednjoj strani traktora pa tako mislim da bi onda ti trebal još taj malčer. Sad mi reci dali sam pogodil ili sam promašil? Šta se planira? Ili je ipak ralica u pitanju pošto je bila oštra zima kod vas?

A jesi namučijo ovu hostesu :), morala je iz jednog traktora na drugog a ti samo škloc, škljoc... Pravi foto sešen ;) A nije loše, nije loše ispalo, da poželim da sam i ja tamo bijo. A vidim i to da je dosta zauzeta stalno ima telefon na uvu :lol:. Da je nije možda zvao Armani? :) E jeste legende, odkud ste je doveli pitam se samo? Sad mi je jasno zašto ti stalno hodočastiš tamo. A oni koji idu sa tobom opet hočeju to ponovit.

Još to, odmah sam primetijo kako i naš forumaš Edosoko, da se nešto izboljšalo diferencial znači konusni i tanjurasti su novog oblika. Vjerujem da je to za ove sadašnje serije a isto me zanima dal ima toga i za starije serije?

Pozdrav legendo i hvala za sve odgovore!
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.- ...

firemanpeter; kaže:
Pozdrav svim forumašima a posebni pozdrav Grofu!

Kako vidim ima opet prinove kod tebe. Čestitke i nek ti služi! Nabavil si nosač ralice iliti nosač malčera tako zvanog helikoptera. Nešto mi govori da se sprema i kardan na prednjoj strani traktora pa tako mislim da bi onda ti trebal još taj malčer. Sad mi reci dali sam pogodil ili sam promašil? Šta se planira? Ili je ipak ralica u pitanju pošto je bila oštra zima kod vas?

., odgovor;

., TOČNO!, sve pomalo prijatelju firemanpeter!, ovaj zaštitni - NOSIVI okvir more bit za ralicu, snježnu frezu, roto-kosilicu, cikular, vitlo, ... ., a meni ovo niš netreba za sada, /nemam novčića!/., a najprije ča mi treba?, to je auto-vitlo od neki 2 t jačine., trenutno na tome sada delam.- ... :? ...
----------------------------------------------------------------------
A jesi namučijo ovu hostesu :), morala je iz jednog traktora na drugog a ti samo škloc, škljoc... Pravi foto sešen ;) A nije loše, nije loše ispalo, da poželim da sam i ja tamo bijo. A vidim i to da je dosta zauzeta stalno ima telefon na uvu :lol:. Da je nije možda zvao Armani? :) E jeste legende, odkud ste je doveli pitam se samo? Sad mi je jasno zašto ti stalno hodočastiš tamo. A oni koji idu sa tobom opet hočeju to ponovit.

., odgovor;

., eh da namučil?., moram TI iskreno reć da su ONE mene namučile., ...:heart: ... mislim hostesice., ALI na kraju sam uspil privolit jednu od tri postojeće - navedene hostesice!., morale su ove dvi ostat delat jer je blizu bil "ljuti" gazda!., a svi dobro znamo kakovi su gazde kada je u pitanju zeka - peka na poslu.- ... :?: ...
-----------------------------------------------------------------------

Još to, odmah sam primetijo kako i naš forumaš Edosoko, da se nešto izboljšalo diferencial znači konusni i tanjurasti su novog oblika. Vjerujem da je to za ove sadašnje serije a isto me zanima dal ima toga i za starije serije?

., odgovor;

., TOČNO!, ovi razno - razni prenosnici - zupčanici, ... ., namjenjeni su za NOVE traktoriće!, tako su mi rekli inžinjeri iz PRIMA-e! ...
-----------------------------------------------------------------------

Pozdrav legendo i hvala za sve odgovore!

., fala lipo na ovako iskrenom pismu i postavljenim pitanjima., čitamo - pišemo se., pozdrav svima!, Bog! ... ;) ...
 
G

GROF

Guest
., kalač drv za traktora tomu! ...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

., evo moj Narode - forumski Svite! da vidite kako je moj prijatelj iz puste Slavonije napravil cipač - svrdlo za kalat drva za traktora tomu, more ga gonit i veliki standardni traktor.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
., evo moj Narode - forumski Svite! da vidite kako je moj prijatelj iz puste Slavonije napravil cipač - svrdlo za kalat drva za traktora tomu, more ga gonit i veliki standardni traktor.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

to je dobar kalač ali moras paziti s njim da te ne prime puž i da samo na kraj cepanice kalas da ti ne zarotira !
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

to je dobar kalač ali moras paziti s njim da te ne prime puž i da samo na kraj cepanice kalas da ti ne zarotira !

., lip pozdrav moj forumski Svite! ... :supz: ...

., kalač je ručni rad moga nadasve vridnog i pedantnog prijatelja iz ravne, zlatne, puste Slavonije! ...

., TOČNO, brane30!, mora se jako pazit, jer u sekundi zna doć do velikog zla ako se zarotira, zakači - zablokira, ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
Ode Prima mog pokojnog tasta za 24 000 kn zajedno sa frezom Rosit. :madmana: Bit će žuje :partyman:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

e da taj je stvarno jeftino otišao al nevredi tugovati:madmana:ma idem i ja od muke maznut jetnu žuju:drinkers::drinkers:
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav dragi moji forumaši! ...

Da sam ga ja prodavao, sigurno ne bi išao za tu cijenu.

., eh DA si TI?, ALI nisi., aj kolega, daj ku slikicu toga i takovoga tome - prime., napiši ča je i kako bilo sa njim?, daj kakovoga pisanog ili slikanog materijala., ovako ispada da samo ja nešto keljim ili kemijam?, a svi odreda ste nekako šćuri i sa pismom i sa slikom.- ... :butthead: ...

., aj dragi moj forumski Svite!, oživil sam vu moju recimo NE temu!, dajte malo nešto nabacite, pismom, slikicom, dobrim i pozitivnim komentarima., jer iskreno ovi kojekakovi razno - razni "kukavica - ku ku ku - .." mi je punaaa kapica.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

., p.s., pitate za slikice?, pa samo da uvatim malo vremena, ima puno slikica, nadam se i vjerujem da nećedu pojedinim jakim ljudinama sa foruma smetat na mojoj fali i čestitarenju., ja se falim sa onim "malo" ča imam?, nemogu se falit sa bicikli, motori, pilama, kosilicama, testerama, ... ., ča nimam?., eto, falim se ono malo sa onom meštrijom ča imam?, nesramim se sebe ovako malog i ružnog, nesramim se svoga običnoga dvora, traktora tome iliti Hrvatskoga Džonija-dira!, nesramim se i nesakrivam svoje lice i tablice - registarske pločice ko neki uvaženi NE forumaši., običan sam i takov se predstavljam! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo - vidimo se na jesenskom sajmu U Gudovcu! ...
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
t

ha haaaa ,,grofe,, zašto bi se pošten i častan čovik ka ti triba sramit :supz:pa sve ća imaš je tvoe i pošteno zarađeno i nevidim razloga za sram a i ja bi zna i volia boljeg i većeg tomija al neide ..ajd pozdrav i bit će i od mene koja slikica i naravno vidimo se u GUDOVCU :gitarist::gitarist::gitarist:
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

ha haaaa ,,grofe,, zašto bi se pošten i častan čovik ka ti triba sramit :supz:pa sve ća imaš je tvoe i pošteno zarađeno i nevidim razloga za sram a i ja bi zna i volia boljeg i većeg tomija al neide ..ajd pozdrav i bit će i od mene koja slikica i naravno vidimo se u GUDOVCU :gitarist::gitarist::gitarist:

., pa ja se ne sramim i ne skrivam., upravo sam til napomenut - napisat kako se velika većina forumaša sakriva i srami???., fala dragom Bogu! ja NE.- ... :supz: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo - vidimo se najesen na sajmu U Gudovcu! ...
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
pozdrav ljudovi

pozdrav časnom prijatelju grofu....

druže popravio sam svog hitnera ne klimata više ,na svoj račun iako mi je bila obećana pomoć oko tog, ali svejedno na njihovu sramotu,uvijek .....i opet sam mjenjao onu osovinu po peti puta ,a to je ona za izmjenu smjera gdje su valjčići u zupčaniku...kvaliteta cementiranja je na nuli .....ali koliko para toliko i muzike ....
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

pozdrav ljudovi

pozdrav časnom prijatelju grofu....

druže popravio sam svog hitnera ne klimata više ,na svoj račun iako mi je bila obećana pomoć oko tog, ali svejedno na njihovu sramotu,uvijek .....i opet sam mjenjao onu osovinu po peti puta ,a to je ona za izmjenu smjera gdje su valjčići u zupčaniku...kvaliteta cementiranja je na nuli .....ali koliko para toliko i muzike ....

darko ne mogu vjerovati da imaš tolike probleme s hittnerom
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
a je problemi

darko ne mogu vjerovati da imaš tolike probleme s hittnerom

vjeruj ,jer je tako ...odkako je kupljen traktor samo problemi ,istina i radim s njim ali svako malo nešto ode ,odnosno se pokvari.

do sada sam na djelove i nove gume (jer su kineske )potrošio 10 tisuća kuna a za vrijeme garancije su oni bili na reklamacijama barem 15 puta ....a to je bilo u prvih 500 sati danas ima 1600sat radnih....
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

vjeruj ,jer je tako ...odkako je kupljen traktor samo problemi ,istina i radim s njim ali svako malo nešto ode ,odnosno se pokvari.

do sada sam na djelove i nove gume (jer su kineske )potrošio 10 tisuća kuna a za vrijeme garancije su oni bili na reklamacijama barem 15 puta ....a to je bilo u prvih 500 sati danas ima 1600sat radnih....

vidio sam u blizini mjesta gdje radim čovjek kupio novog hittnera morati ču ga pitati kako je zadovoljan jer imao je tomu vinkovića odnosno ima ga i sada i prodaje ga misli za nekih 17-18 000kn

koja šteta kupiš novi stroj da budeš miran,a kada ono milijun problema i ajd da je svo zlo u tome pa da proizvođač bude željan da ispravi te nedostatke i napravi kako treba
 
G

GROF

Guest
., uzvraćam pozdrave dragom čoviku i prijatelju! ...

pozdrav ljudovi

pozdrav časnom prijatelju grofu....

druže popravio sam svog hitnera ne klimata više ,na svoj račun iako mi je bila obećana pomoć oko tog, ali svejedno na njihovu sramotu,uvijek .....i opet sam mjenjao onu osovinu po peti puta ,a to je ona za izmjenu smjera gdje su valjčići u zupčaniku...kvaliteta cementiranja je na nuli .....ali koliko para toliko i muzike ....


., lipo fala za javljanje, lipo TE za čitat i časnoga prijatelja imat! ... :supz: ...

., drago mi je zbog tebe da napokon traktorić - žućo - hittner šljaka punim kapacitetom, a bome je zbog dela i napravljen., eh, kvarovi, prevare, mućke i ostala sranja nas ljudi nima granica ni kraja, valja je samo nebo i Bog! kraj??? ...
., mi Hrvatine sve znamo napravit ALI uvik nam jedan bod fali do 100-tine pa onda jopet iz početka! ... :mrgreen: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh