• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., još malo slikic iz PRIMA-e! ...

krizma157.jpg

krizma156.jpg

krizma155.jpg

krizma154.jpg

krizma153.jpg

krizma152.jpg

krizma148.jpg
 
G

GROF

Guest
., još malo slikic iz PRIMA-e! ...

., dragi moj forumski Svite!, Narode moj!, evo, gljedajte i uživajte u vi slikica ko i ja sam dok sam ji slikal, keljil i evo skupa sa svimi VAMI ji gljedam.- :prayer: ...

krizma151.jpg

krizma150.jpg

krizma149.jpg


., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

... PRIMA!, prijatelj mog DOM-a! ...
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609



:scratch...koliko se sjećam ova mlada dama nije bila na priminom štandu na sajmu :mad: , tamo je bilo sve muško osoblje ( mudonje ) tako da i nisam imao neku pretjeranu želju da se slikam , nisam ni ljubitelj prima traktora.
Mogu ti reći da na ove dvije slike traktor i neizgleda loše , čak mi se i sviđa , nebi bilo loše napraviti probnu vožnju ako bi mi mlada dama objasnila čemu služi pojedina poluga na traktoru.
Mada sam ja naučio na mali traktor ( yanmar ) vjerujem da bi se uz njenu pomoć dobro snašao i na ovome malo većem... , :lol::lol::lol::lol:

Volio bih znati , dali se može dogovoriti probna vožnja :scratch uz preduvjet da mlada dama bude instruktor ;)
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ja neznam sto bi komentira ja mislim da slike govore sve,,,svaka cast grofu i ekipi na slikama,,,:prayer: :prayer: (nadam se da si razmjenije broj s tetom) biće ovako kad grofica uleti :axe: :axe:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

ŽUTI prvo da te pozdravim a i da ti kažem jednu stvar,,,,,kad bi JANMAR imao ovake tete i on bi puno bolje izgledao:supz::supz:
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se; slabo se sićaš?! ...

:scratch...koliko se sjećam ova mlada dama nije bila na priminom štandu na sajmu :mad: , tamo je bilo sve muško osoblje ( mudonje ) tako da i nisam imao neku pretjeranu želju da se slikam , nisam ni ljubitelj prima traktora.
Mogu ti reći da na ove dvije slike traktor i neizgleda loše , čak mi se i sviđa , nebi bilo loše napraviti probnu vožnju ako bi mi mlada dama objasnila čemu služi pojedina poluga na traktoru.
Mada sam ja naučio na mali traktor ( yanmar ) vjerujem da bi se uz njenu pomoć dobro snašao i na ovome malo većem... , :lol::lol::lol::lol:

Volio bih znati , dali se može dogovoriti probna vožnja :scratch uz preduvjet da mlada dama bude instruktor ;)

., TI očito voliš mudonje?, kada?, ili kako?, nisi zapazil ovu zgodnu ženu na PRIMA-inom štandu., i ne samo nju, bile su tri zgodne žene!!! ...
., rekal si sada i javno da nevoliš primine traktore!, za tebe nima dogovora nikakove vožnje, pa čak ni probne.- ... :butthead: ...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

., ćelo naprvo napisal!, a ja prepisal - kopiral.-

ja neznam sto bi komentira ja mislim da slike govore sve,,,svaka cast grofu i ekipi na slikama,,, (nadam se da si razmjenije broj s tetom) biće ovako kad grofica uleti
__________________

., e moj ćelo!, pa ča bi sa brojem?, broj ničemu nekoristi, AKO se taj dotični srami pokazat, počastit, podivanit ALI uživo., e sad TI i grofica., pa TI pišeš - divaniš koda imaš 50 godin?., a ne one najbolje 20-sete.-
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

., tomo522 naprvo napisal!, a ja prepisal - kopiral.-

ŽUTI prvo da te pozdravim a i da ti kažem jednu stvar,,,,,kad bi JANMAR imao ovake tete i on bi puno bolje izgledao
___________________

., prijatelju tomo522!, evo ja ću samo skromno odgovorit., TI i takovi mali traktorići yanmar izgljedadu čisto dobro., ja iskreno planiram jednoga malca kupit sebi za zabavu ALI novoga!., a protiv tete nimam niš protiv, dapače, dobro bi došle za mazanje i glancanje orudja.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

ivankrk

Novi član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
26
Grofe legendo nisam neko vrijeme bio na forumu,krenuo posao u vinogradu,polju,šumi pa mi baš i nije do foruma navečer kad stignem kući... htio sam ti se zahvalit na ovim predivnim slikicama iz tvornice traktora Prima iz Bjelovara....hvata me nekako nostalgija za tim krajem morat ćemo se opet dogovorit i otić do tamo...još jednom potvrđuješ da si itekako ljudina uvijek spreman pomoći...
pozdrav i kako ti kažeš...čitamo se... čujemo se... a ako Bog da i vidimo se uskoro nadam se...:prayer:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

GROFE nemam ti ja ništa protiv yanmara.meni je dobar al za ono zašto je namjenjen i nemožeš sa jednim traktorom radit sve poslove al to znaš i sam:supz:
...................................................................................................
ŽUTI sam se ti drž svog traktorca i nek te dobro služi.morat ću jednom navratit i do tebe kad budem išao u derventu......poz:supz:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
GROFE nemam ti ja ništa protiv yanmara.meni je dobar al za ono zašto je namjenjen i nemožeš sa jednim traktorom radit sve poslove al to znaš i sam:supz:
...................................................................................................
ŽUTI sam se ti drž svog traktorca i nek te dobro služi.morat ću jednom navratit i do tebe kad budem išao u derventu......poz:supz:

Kada budeš dolazio , javi mi samo dan - dva ranije i nema problema :partyman:
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Grofe legendo nisam neko vrijeme bio na forumu,krenuo posao u vinogradu,polju,šumi pa mi baš i nije do foruma navečer kad stignem kući... htio sam ti se zahvalit na ovim predivnim slikicama iz tvornice traktora Prima iz Bjelovara....hvata me nekako nostalgija za tim krajem morat ćemo se opet dogovorit i otić do tamo...još jednom potvrđuješ da si itekako ljudina uvijek spreman pomoći...
pozdrav i kako ti kažeš...čitamo se... čujemo se... a ako Bog da i vidimo se uskoro nadam se...:prayer:

., lipo fala za javljanje prijatelju ivankrk!, lipo fala za uvik dobre i iskrene komentare., TOČNO!, kako i sam pišeš?, počme te nakon nekoga vremena vuć neka nostalgija, ;) ... ., pa to je onda to!., evo, kada se uvati malo vremena i novčića?, uvik se more hodočastit - putovat.- ...

., moj edosoko!, ova gvoždjurija od razno-razni prenosnika - zupčenika koristi se za ove traktoriće iz prime!, iskreno, neznam zač oni služidu?, mogu provjerit pa napisat ovde kada budem ponovo u tvornici., predpostavljam da je to NOVI diferencijal.- ...
., eh da., dok nis zaboravil, ako se TI i zbalija dogovorite za izradu onoga famoznog rezervara nafte za zbalijinoga tomu!?, TI mu pošalješ po onome svome komšiji - susjedu, ON donese do mene i ja njemu dam novčiće! :!: ...

., forumašu - prijatelju baranjac747!, ima neki sitnica izboljšanja i na mome traktoru tomi., napisaću i poslikaću neke detalje čim uvatim malo slobodnoga vremena., nisu izboljšanja velika., mala su., ono malo koliko je bilo novčića za još i još nešto nakalemit gori.-

., ej prijatelju tomo522!, nemoj se žalostit, ma ono je sve šala., a dobro si i sam napisal., svaki traktorić je za nešto namjenjen., idemo dalje.- ...

., aj Bog!, moj Narode!, čitamo - pišemo se ... :prayer: ...
 
G

GROF

Guest
., je, DA!, kako znaš? ...

da nije po njoj tvornica dobila ime????:vragek:

., pogodil si prijatelju tomo420!, :rolfer: ... ;) ...

., je zgodne žene!, :heart: žene!, ke pokrićedu vaj blesav Svit! ...

.,, aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
G

GROF

Guest
., je DA! ...

GROFE, mislio sam na noseći okvir za ph, ako se nevaram na proslim slikama ga nije bilo

., točno!, dobro si mislil - nevaraš se!, ugradjen je prednji zaštitni iliti nosivi okvir za prednje priključke.- ... :mrgreen: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se., .,p.s., ima još slikic za pokeljit pa nek Narod i Svit gljeda.-
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
., TI očito voliš mudonje?, kada?, ili kako?, nisi zapazil ovu zgodnu ženu na PRIMA-inom štandu., i ne samo nju, bile su tri zgodne žene!!! ...
., rekal si sada i javno da nevoliš primine traktore!, za tebe nima dogovora nikakove vožnje, pa čak ni probne.- ... :butthead: ...
----------------------------------------------------------------------------

:scratch ...s obzirom da na tom tzv traktoru jedino što valja je ta mlada dama , ni netreba mi probna vožnja :butthead:...., nema se tu šta probati :lol:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

:scratch ...s obzirom da na tom tzv traktoru jedino što valja je ta mlada dama , ni netreba mi probna vožnja :butthead:...., nema se tu šta probati :lol:

ha haa haaaaaaaa:rolfer::lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh