• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
., prijatelju firemanpeter!., ove slikice samo za tebe i tvoju dušu!., pa naravno i svi VI ostali možete da gljedate., znate i sami da to ne naplaćujemo.-

krizma083.jpg

Tole je pa od petra :p
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
svaka čast na djelu ide to vama uigran ste tim :supz: kod mene ce ih biti za jesti jos malo a kod tebe tek sadnja heehe :lol: LIKA LIKA
 
B

BAGERISTA

Guest
Eh od kud da počmem,,,,,,,,:mrgreen:
Vidin ,,,a moren i mislit da si sretan ki malo dite,,kad vidiš da plužiči delaju kako rabi,,,,,,,,,,,,,,,i da kanali budu jednaki,,a pored tega vidi se da su plugi,,i naštimani lipo...
Cila ekipa pošla sadit,,,,i neka je,,,,,,,,,,,pa kad se vas vidi da krenete u delo,,,,,,,,,,,,ko da gre po jezeran,,,,,,,,,,,mada neznan di je njiva,,,,,,,,,,,,,,, volija bi je vidit kad buden pasiva drugi put..

A za delo od freze i svega ča gre s tin,,,,,,,,,,nema se ča reč,,,nego dfa se čeka da bude dobro urodija...:supz::supz:

Pozdrav tebi i tvojima..:drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma ja nebudem ništa puno komentiro Ličku legendu ,evo samo jedna ljepa pjesma danas ju čuo na krugovalu ,samo za Grofa i njegovu ekipu[YT]http://www.youtube.com/watch?v=YzEYc-O7xNY[/YT],živio Grofe,:prayer::prayer::drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
ma ja nebudem ništa puno komentiro Ličku legendu ,evo samo jedna ljepa pjesma danas ju čuo na krugovalu :


A bog te di si ovu riječ iskopa................:mrgreen::lol::lol::lol:,,,svaka ti dala.,.
 
G

GROF

Guest
., lipo fala dragim forumašima na izvrsnim komentarima! ...

svaka čast na delu ide to vama uigran ste tim :supz: kod mene ce ih biti za jesti jos malo a kod tebe tek sadnja heehe :lol: LIKA LIKA

., prijatelju ćelo!, TOČNO!, to je moja Lika - LIKA!!! ...

., prijatelju BaTeK!, TOČNO!, TO - tole je od našega Petra!-firemanpeter-!

., prijatelju BAGERISTA!, kada ponovo dojdete u NAŠA Jezerana!?, e, onda idemo malo obać okolicu da vidiš tu lipotu i divotu za oko i dušu., znadu reć ljudi - moji gosti!, pa moj grofe ovo je sve netaknuta priroda!, iskreno i stvarno izgljeda ko netaknuta priroda! ...

., prijatelju ajkula!, fala na lipoj i novokomponovanoj pismici, nekoliko puta preslušavali smo je za redom.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ... :prayer: ...
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
., prijatelju ajkula!, fala na lipoj i novokomponovanoj pismici, nekoliko puta preslušavali smo je za redom.
I ja sam poslušao prvih 10 sekundi... Sasvim dosta...
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

teškar ...ma dobra je pjesma samo moraš malo pažljivije slušat i skontat ha haa.ja sam iz garešnice od kud je taj radio al nisam je dosad čuo:drinkers:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
., prijatelju firemanpeter!., ove slikice samo za tebe i tvoju dušu!., pa naravno i svi VI ostali možete da gljedate., znate i sami da to ne naplaćujemo.-

krizma083.jpg




krizma083.jpg

Pozdrav prijatelju Grof! :D
Prvo izvini na kasnom javljanju, nisam čitao teme ovih nekoliko dana. Vrijemena mi ponekad malo ponestaje.

:D Vidim mali vatrogasac čuva ti Primu. Neka ti je čuva pa da ti Prima dobro radi. ;) A vidi se da si pedantan, vatrogasni aparat na traktoru, sve pohvale. Nikad se nezna a nadajmo se da ti neče nikad trebati.

Posao sa Primom u njivi ti ide super, pravi profesionalac, nemam drugih riječi. Kad je sve ovako odradeno za 5, to se mora na krompiru sigurno vidjeti. Ima da bude dobra urodnja, bar ti tako želim.
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav svim forumašima! ...

Pozdrav prijatelju Grof! :D
Prvo izvini na kasnom javljanju, nisam čitao teme ovih nekoliko dana. Vrijemena mi ponekad malo ponestaje.

:D Vidim mali vatrogasac čuva ti Primu. Neka ti je čuva pa da ti Prima dobro radi. ;) A vidi se da si pedantan, vatrogasni aparat na traktoru, sve pohvale. Nikad se nezna a nadajmo se da ti neče nikad trebati.

Posao sa Primom u njivi ti ide super, pravi profesionalac, nemam drugih riječi. Kad je sve ovako odradeno za 5, to se mora na krompiru sigurno vidjeti. Ima da bude dobra urodnja, bar ti tako želim.

., lip pozdrav i tebi moj firemanpeter-u!, kako si TI lipo napisal?, da ponekad ponestaje vremena., eh DA, tako je sada i meni., ponestaje mi vremena i ima jako puno dela pa je malo "forsa" u pitanju.-

., evo kod mene u Liki - NAŠI Jezerani pada snig, zima je koda ide ka Božiću!, a ne letu., evo, jutros bilo -2., ...

., moram se malo pofalit da se na mome traktoru tomi - zelenku jopet nešto kemijalo, biće slikanog materijala., došli su dečki iz PRIME i otpeljali ga na izboljšanje - dotjerivanje - servisiranje - pariranje - ... drito u tvornicu PRIMA! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...


., p.s., PRIMA! prijatelj mog DOM-a! ...
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

ajd nek ti je sa srećom uređenje tvog zelenka a i ja jedva čekam da vidim promjene:supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a majke ti janje, pa kaj sa ima još kaj za izboljšat na tem pretpanom tomeku?!?! :partyman:
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

a majke ti janje, pa kaj sa ima još kaj za izboljšat na tem pretpanom tomeku?!?! :partyman:

., e moj prijatelju Josa!., uh DA ima, ima, još toga jakooo puno samo da je novčića???., sada smo dodali još nekoliko kerefeka - izboljšanja :rolleyess: ... ., odradili testiranja, lipota i divota sitnica, sitnica ke život značidu!? ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tomo522
ajd nek ti je sa srećom uređenje tvog zelenka a i ja jedva čekam da vidim promjene


., lipo fala za javljanje moj tomo522!, ma znaš mene?!, malo je "zekana - zeknuti" poput mene! ...

., biće dosta - čitaj punooo slikanog materijala., ma neka Narod i Svit gljeda.-

., aj Bog!, moj Narode - forumski Svite., čitamo - pišemo se ...

., p.s., moram obećanja izvršit - ispunit.-
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma ča jopet izboljšanja,,,,,:supris::supris::supris:ajde ti meni grofe reči,,,ča je na njemu za izboljšat,,,,,samo si ti osta a on je nategnut kaji po špagi da nemore više bit....

Ajde da vidimo,,ča če sad bit na njemu,,,,forši,,,kakova skalamerija tek sad ka je učinjena..:mrgreen::mrgreen:

Pozdrav tebi i tvojima....8):drinkers::drinkers:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

Ma ča jopet izboljšanja,,,,,:supris::supris::supris:ajde ti meni grofe reči,,,ča je na njemu za izboljšat,,,,,samo si ti osta a on je nategnut kaji po špagi da nemore više bit....

ha ha haaa slažem se jedino je Grof još ostao za izboljšat:supz::supz:šala Grofe a znam ja da se ti neljutiš....pozdravvv:supz:
 
G

GROF

Guest
., točno!, jedino bi mene trebalo izboljšat! - nemoguća misija.-

Ma ča jopet izboljšanja,,,,,:supris::supris::supris:ajde ti meni grofe reči,,,ča je na njemu za izboljšat,,,,,samo si ti osta a on je nategnut kaji po špagi da nemore više bit....

ha ha haaa slažem se jedino je Grof još ostao za izboljšat:supz::supz:šala Grofe a znam ja da se ti neljutiš....pozdravvv:supz:

., lip pozdrav svim forumašima i forumskim prijateljima! ...:prayer: ...

., ma kakova ljutnja?, nima ljutnje na nikoga, izmedju svega, ovde smo da se šalimo - zezamo jer samo jedan život imamo., ;) ...

., točno je, apsolutno točno da mene treba izboljšat i to pod razno, ALI to i takovo je nemoguća misija., mene jedino more izboljšat sv. Juraj!., heheheee., tako se kaže u mome mestu za onoga ki umre?., da je išal kod sv. Jurja!., eto, samo me ON more izboljšat! ...

., e moj BAGER!, prijatelju moj!, taj naš mali tomica ima toliko dodatne opreme ko pravi pravcati traktor., a evo., iako se ovde dela o traktoriću!, čovik nemore verovat ča se sve more nakalemit - dodat na to malo traktorče, te sitnice, sitnice ke život značidu! ...

., Narode moj!, čitamo - pišemo se., Bog! ...
 
G

GROF

Guest
., idem u PRIMA-u!, 30.svibnja,/sreda/,2012.g.

Sviđaju mi se plugići...stvarno lijepo rade rede.... :)

dsc01296de.jpg


., fala, lipo fala za javljanje i komentar., :heart: ., ma lipo deladu rede i sad već jedva čekam da vidim kako će nagrnjevat krompiriće?, kod mene sad tek krompirići pomalo izlazidu iz zemlje.- ;) ...

., ej Narode!, u Bjelovaru sam; 30. svibnja, sreda, 2012. godine oko 11:00 sati., pa ako kome ča treba za prepeljat?, neka mi se javi da i to odradimo! ... :?: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

men bi grofe trebao jedan zelenko tako ko tvoj može i bez izboljšanja:heart::heart::heart:ha haa pozdrav a moguće da ću i ja u sridu u bjelovar pa se možda i sretnemo
 
G

GROF

Guest
., možda se i sretnemo?! ...

men bi grofe trebao jedan zelenko tako ko tvoj može i bez izboljšanja:heart::heart::heart:ha haa pozdrav a moguće da ću i ja u sridu u bjelovar pa se možda i sretnemo

., lip TI pozdrav forumski prijatelju tomo522!., ja sam tamo, pa se možda i sretnemo?, aj, probaću se javit da barem popimo neku cugu jer imam dosta obveza.- ... :mrgreen: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se.- ... :D ...

., p.s., mobi; 098 229 916 :p ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh