• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
e i ja bi samo dodatnu opremu jer traktor imam:weedman:

Održavanje 'dodatne opreme' bi te koštalo više nego održavanje ovolikog traktora uključujući i gorivo. Užitak je tu negdje..:lol::lol:
 
G

GROF

Guest
., lipo VAM fala dragi moji forumaši! ...

evo slika sa grofom u posjeti tvornici...hehheheehe

., lipo fala prijatelju Ivane sa predivnoga Krka!, za pokeljene slikice drito iz tvornice;
"tomo vinković" - PRIMA - Bjelovar! :prayer: ...

., radujem se, nadam i vjerujem!, da se vidimo uskoro kako bi lipo zaljali tvoga izboljšanoga - obnovljenoga traktorića tomu!!! ... :drinkers: ...

., lipo fala svim skupa; josix, drax, ajkula, Markec, tomo522, ... ., mojim dragim forumašima na odličnom štivu, slikanom materijalu, pozitivnim komentarima! ... ... :supz: ...

., evo još par slikic sa sajma u Gudovcu!, štand Prime! ...

032012019.jpg


032012018.jpg
 
G

GROF

Guest
., heheheee!!! ...

Da je Prima u Gudovcu imala takve hostese, narudžbe bi samo pljuštale.. :mrgreen::supz::partyman::finga::rolfer:

., e moj teškar!, Prima je u Gudovcu imala još bolju hostesu od ve sa sličice!.,

., Bogu! fala., imali su dobru prodaju!!!., šteta, ča smo Žuti i ja zeznuli slikice., ali ta divna dama!!!, dela u Primi!., poslikaću je samo "zate" prvi put da idem za Bjelovar! ... :supz: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
G

GROF

Guest
., OBAVIJEST!, daje se.-

., OBAVJEST u svezi nabave - popravka kardana - kardanskih vratila daj se.-

., dragi moji forumaši, moj forumski Svite - Narode!., ako kome treba bilo kakov kardan - kardansko vratilo za traktora tomu; "tomo vinković" - PRIMA, Hittner, AGT-e., NOVI kardan, križ kardana ili POPRAVAK staroga kardana., neka se javi na adresu firme - proizvodjača i servisera istih;

-----------------------------------------------------------
JASPIS, d.o.o., A. Kovačića, k.br. 22., 10432 Bregana, HR.-

gospodinu; Miroslav Cvetković, dipl.ing.

.,telefon; 01 337 5070, fax; 01 332 5460

., www.jaspis.hr.
------------------------------------------------------------

., sve potrebito može se naručit telefonom - poslati poštom pouzećem, kupit osobno.-

., evo., moja osobna preporuka i rešpekt čoviku, gospodinu, majstoru, dugogodišnjem poznaniku i proizvodjaču opreme za naše male traktoriće!, TRAŽILI STE KARDANE I KARDANSKE SPOJEVE ORGINALNE ZA TRAKTORA TOMU!., evo., ja sam pronašal čovika iz prikrajka i metnul ovde brojeve da VAM pomožem kupit orginalan - kvalitetan i jako povoljan dijel za naše traktoriće.-

., aj Bog!, Vaš grof., čitamo - pišemo se ...
 

ivankrk

Novi član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
26
., OBAVJEST u svezi nabave - popravka kardana - kardanskih vratila daj se.-

., dragi moji forumaši, moj forumski Svite - Narode!., ako kome treba bilo kakov kardan - kardansko vratilo za traktora tomu; "tomo vinković" - PRIMA, Hittner, AGT-e., NOVI kardan, križ kardana ili POPRAVAK staroga kardana., neka se javi na adresu firme - proizvodjača i servisera istih;

-----------------------------------------------------------
JASPIS, d.o.o., A. Kovačića, k.br. 22., 10432 Bregana, HR.-

gospodinu; Miroslav Cvetković, dipl.ing.

.,telefon; 01 337 5070, fax; 01 332 5460

., www.jaspis.hr.
------------------------------------------------------------

., sve potrebito može se naručit telefonom - poslati poštom pouzećem, kupit osobno.-

., evo., moja osobna preporuka i rešpekt čoviku, gospodinu, majstoru, dugogodišnjem poznaniku i proizvodjaču opreme za naše male traktoriće!, TRAŽILI STE KARDANE I KARDANSKE SPOJEVE ORGINALNE ZA TRAKTORA TOMU!., evo., ja sam pronašal čovika iz prikrajka i metnul ovde brojeve da VAM pomožem kupit orginalan - kvalitetan i jako povoljan dijel za naše traktoriće.-

., aj Bog!, Vaš grof., čitamo - pišemo se


legenda kao i uvijek....hvala ti Grofe na ovim savjetima,dobar savjet i prijedlog uvijek dobro dođe....pozdrav sa Krka ravno u Liku...:partyman:
 
G

GROF

Guest
., jedna od dobri hostesa! ...

Grofe, držim te za riječ!

., dok me TI držiš za riječ!? ...

., evo jedan slikica., onako utješna dok ne uleti prava!!!, ženica - hostesica u pravome smislu ve moje pisane reči., drito iz tvornice Prima - Bjelovar u onoko opuštenom - ležernom stanju sa svoga radnog mesta.- ...

20341335fg1.jpg


., aj Bog!, čitamo - pišemo se, dok čekam prvu priliku - hodočašće u tvornicu Prima za nova izboljšanja i sitnice.- ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bemu sve, kako mi je lip taj mali zelenko, taman za vinogradarske poslove u mojim 120cm uskim redovima.... :supz:
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
., dok me TI držiš za riječ!? ...

., evo jedan slikica., onako utješna dok ne uleti prava!!!, ženica - hostesica u pravome smislu ve moje pisane reči., drito iz tvornice Prima - Bjelovar u onoko opuštenom - ležernom stanju sa svoga radnog mesta.- ...
Je, dobra je, šteta što je zima, pa... :finga:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Danas naletih , pa uslika , TT 826 u akciji ,,malo nesvakidašnji prikljućak na tomici , ali neka se pamti u slici da i to radi :rolfer: :partyman:






;)
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Prima 830 cijepanje drva - GROF

[yt]http://www.youtube.com/watch?v=u1SmbOD5mE8&list=UUJqttW7Lx9W1BqkhLZLlWfA&index=1&feature=plcp[/yt]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e vidiš ti našeg Grofa,čovjeka ne jebe poskupljenje plina dok ima dobrog starog drveta i takvog rođu koji je to evidentiro i prikeljio,pozdrav
 

Najnoviji postovi

Na vrh