• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma nisam ja mislio na Primine hostese nego na one što su se kretale sajmom:partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Ove Primine hostese mi uopće nisu seksi... :rolfer:

., lip Vam pozdrav dragi moji forumaši! ...

., mišljenja sam kolega - forumašu teškar! da TI nisi vidil Primine hostese!!!?., prolistaj malko vu temu od Prime., možda ji i vidiš? :lol: ...
----------------------------------------------------------------------------

drax Grofe jesi li im podijelio koji savijet ili sugestiju tebe bi PRIMA trebala držat kao savjetnika..........

., heheheeee., nasmijavaš me fulll!., pa ja i jes savjetnik u PRIMA-i!., :rolfer: ... ., pa zato pomalo prestaje delat., ma šalim se., znaš i sam kako se kaže u našem Narodu!?., dobar svajet ZLATA vridi!., tako DA se uvik znamo sa vremena na vrime posavjetovat.- ;) ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
G

GROF

Guest
., Narode moj!, evo smo malo delali oko prikoličice., NOSAČ - lift za kuku.-

032012006.jpg


032012005.jpg


032012004.jpg


032012003.jpg


032012002.jpg


032012007.jpg


032012007.jpg


., još ni gotovo, more poslužit, fali dosta sitni detalja., jer SITNO je bitno!!! ...
 
G

GROF

Guest
., Narode moj!, još par slikic sa sajam u Gudovcu; štand Prima, proliće 2012.god.

032012009.jpg


032012008.jpg


032012012x.jpg


032012011.jpg


032012010.jpg
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
pitanje a di ces staviti tablicu i dali uopce moze biti ta prikolica za duplu vucu ?
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Više ne vidim - registarsku pločicu - :supris: ali ČUVAJ zadnju stranicu kod kipanja , to jest OBAVEZNO JE SKIDAJ jer neće dugo trajati :rolleyess:
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Više ne vidim - registarsku pločicu - :supris: ali ČUVAJ zadnju stranicu kod kipanja , to jest OBAVEZNO JE SKIDAJ jer neće dugo trajati :rolleyess:

., fala za javljanje., pločica ide gori, ima već predvidjeno mesto za nju!, samo da uvatim malo slobodnog vremena?., točno!, vučna kuka se mora skidat kada se nekoristi za vuču ili kada se ide kipat??? ...
-----------------------------------------------------------------------------

brane30 pitanje a di ces staviti tablicu i dali uopce moze biti ta prikolica za duplu vucu ?

., tablica - reg.pločica ima već predvidjeno mesto za postavit., prikolica more bit za duplu vuču!., po narudžbi se u tvornici delal ORGINAL sa ovakovom sličnom kukom - liftom.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
D

drax

Guest
Grofe ova prva slika,papučice kočnice i gasa još uvijek dosta liči na moju sliku od nedavno.:axe:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav prijatelju!

Kako te ja razumem, kuka ti treba samo ponekad pa ju tad staviš gore, kad ne vučeš više onda skidaš i to je to. Inače dosta je masivno rađena, možeš ti kopčat na nju šta hočeš, nečeš je moči potrgat samo još da su vijci kako treba, uvijeni na pravo mjesto. Kuka je definitivno jaka.

Gledam ovu sliku:

032012018.jpg


Vidim neki novi prototip ručne iliti parkirne kočnice. Jel tako?
Ima li još koja slika od toga?
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Pozdrav prijatelju!

Kako te ja razumem, kuka ti treba samo ponekad pa ju tad staviš gore, kad ne vučeš više onda skidaš i to je to. Inače dosta je masivno rađena, možeš ti kopčat na nju šta hočeš, nečeš je moči potrgat samo još da su vijci kako treba, uvijeni na pravo mjesto. Kuka je definitivno jaka.

., TOČNO prijatelju firemanpeter!, lift ni orginalan tvornički., delal mi jedan naš forumaš i moj prijatelj!, ALI, dobra replika!., kuka je orginalna., znači more na traktor, more na prikolicu., predvidjeno za prikopčat manju prikolicu, gumenjak - kola zaprežna za prevozit sitan alat, težake - trudbenike! :supz: ...

Gledam ovu sliku:

032012018.jpg


Vidim neki novi prototip ručne iliti parkirne kočnice. Jel tako?
Ima li još koja slika od toga?[/QUOTE]

., TOČNO!, ovo je napravljeno ko na malom imt-eu - fergusonu sistem parkirne kočnice., majstori iz tvornice napravili su nekoliko komadit traktorov na zahtjev stari kupaca i vozača tomica., iz razloga ča TI ljudi u godina dosta često zaboravidu odpustit - odblokirat ručnu kočnicu i onda nastane 100 problemov.- :!: ...
., nažalost slika nemam jer smo ji moja ženica i ja sjahali, i ne samo te već još oko 20-setak drugi sa sitnim izboljšanjima., ALI, obećavam da ću ponovit slikanje u tvornici i keljenje isti.- :supz: ...
--------------------------------------------------------------------------

drax Grofe ova prva slika,papučice kočnice i gasa još uvijek dosta liči na moju sliku od nedavno.

., TOČNO!, u pravu si., ALI, uvjeravadu me moji frendići iz tvornice da je napravljeno izboljšanje?, e, sada?., vidiću u tvornici i isprobaću na neravninama., pala je opknada., u jigri je gajba PAN-a!!!... :D ... ., svakako javim rezultatom i slikanim materijalom! ...

., aj Bog!, Moj narode!, čitamo - pišemo se ...
 
D

drax

Guest
Naš Grofe puno ti zdravlja želim

Još kad bi i onal sjajni aluminijski lim zaoblili ili izbacili van, jer i on zna ujesti za cipelu za petu.:supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ooooo vidin ja grofe poli tebe se montiralo i odzad na prikolicu,,,kuka,,i struja se načinila na novo,,svaka čast..:partyman:
A i ove slike u mraku dokazuju da si viđena osoba,,,odnosno prikolica blišči ko da je bor za novo lito..

Ča reč nego da čeka probu,,da se skopča cili vagon,,i gre peljat..:p

A i slike od prime,,,sa sajma su vidim osvanule,,,,..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
niš, morat će GROF mene ili nekog vodit sa sobom u Bjelovar, da on može u miru testirat vozila, a mi slikat.
nema sreče u GROFA i FOTO tehnike... :lol:
 
D

drax

Guest
Dao Bog da i ja imam jednog Grofa u selu, dosta stvari bi mi bilo lakše ostvarit...:gitarist:
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Dao Bog da i ja imam jednog Grofa u selu, dosta stvari bi mi bilo lakše ostvarit...:gitarist:

., fala prijatelju drax! za dobre želje po pitanju zdravlja., bogat čovik je zdrav čovik!., TOČNO!, istina i Bog! mogu sam sebe pofalit da dosta lako ostvarujem sve želje i pozdrave - razno-razni stvari SAMO ako imam dobre ljudine oko sebe :supz: ., nekako u zadnji par godin probam oko sebe imat samo dobre ljudine, sve probleme rješavam u hodu sebi i drugima., na to sam osobito ponosan, sretan, vesel, ... :D ...
----------------------------------------------------------------------------------------

od josix-a!

niš, morat će GROF mene ili nekog vodit sa sobom u Bjelovar, da on može u miru testirat vozila, a mi slikat.
nema sreče u GROFA i FOTO tehnike...
__________________
samo mi daj volaaaan!!!

., lipo fala za dobrovoljno javljanje prijatelju Josa-josix! za šoferiju i slikariju., onako, na brzinu mislim da TI ideja - prijedlog ni loš, naprotiv, baš je super!, kada putujemo???...

., javi se., aj Bog!, pozdrav svima., čitamo - pišemo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh