• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

D

drax

Guest
evo da se vratimo na temu s preduvjetom za drugu

scaled.php
 
G

GROF

Guest
., pozdrav svim forumašima! ...

agromenanika 22o litara


., lip TI pozdrav forumski prijatelju drax!., ovako malo gljedam ovaj tvoj traktorić prima-u!., iskreno!, izgljeda mi onako moćno - nabrijano., ;) ... heheheee., pogotovo sa ovim "šupljim" felgami., ko neki dobar bolid! ... :rolfer:...
., vidim da se kotebe dela punom parom, predpostavljam da imaš dosta priključaka i samo minjaš po potrebi, pa po gasu sa zelenkom.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

., p.s., ima dosta slikanog materijala za pokeljit, samo da se malo uvati slobodnog vremena!?, počelo delo naveliko.- ...
 
D

drax

Guest
puno pozdrava

Za sada od priključaka posjedujem posjedujem: ....................... korpu ,plugove, prikolicu, atomizer, frezu, šizelu(podrivač ili pačije šape) još jednodnevnih improvizacija i puno želja, pogotovo kad vidim slike na ovom našem forumu,,,,:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
GROFOVA,,,,,,hacijenda i druženje..................

A nema,,,,sad malo slik i od našeg prijatelja GROFA,,,i njegove cile familije,,,pa i još kakove susede...:mrgreen::mrgreen:
dolazak u jezerane,,,i par fotki..
naravno,,,,di češ naj pravega čovika nego u njivi,,,i ki dela,,,,evo ulovili ga kako kopča pluge na onu traktorčinu,,,pa reka da se skinem,,idemo skupa ...najmlađi i najstariji


Uploaded with ImageShack.us
kud če mali nego odmah na traktor.......


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

evo malo smo i slikali skupa grofa,,,malega i neke male sitnice ki sam mu donija................


Uploaded with ImageShack.us

a ča reč poli grofa sve složeno kako rabi,,,,i sve pedantno,,odrađeno............a jopet,,,mi se sviđa kako sve održava,,i sve drži na svome mistu,,...i u pol noči najde ča mu rabi,,,,a da ne dopre svitlo..


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

plugi se takali,,,pa pošli po selu,,,ženami zorati,,,te velike vrtle.


Uploaded with ImageShack.us
 
B

BAGERISTA

Guest
naravno tu je nasta pravi,,,,,haos,,,nemoreš grofa zvadit s traktora,,,,,,a on prži po njivi kaji da je bombardiranje............počelo...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

naravno dok je mali počistija pluge,,,,,,mi smo pitali mladu damudali je zadovoljna,,,i naravno,,ni imala beside....naravno,,dale se nešto i u grlo...


Uploaded with ImageShack.us

naravno,,,,cestom za nazad sreli susjeda,,,i sve njegove doma,,,pa ajmo i snjima jedan fotosesion...........


Uploaded with ImageShack.us
 
B

BAGERISTA

Guest
Vijeruj mi da je bilo veselo............:supz::supz:a da ne pričam o druženju..
 
B

BAGERISTA

Guest
Dolaskom do ovega vrtla,,,ugleda san malo luđek čovika od mene,,,ki sam proša po cesti,,i vidija,da ima sve strojeve posložene u garaži,,,,a da ne pričam o čistoči,,,ža mi je ali se nismo mogli javit,,ni bilo ninega doma,,,,ali jednom ču sigurno otič............

homo mi naprid...
a nema kraja,,,pošlo se dalje u ofenzivu,,,,,,,,,,,talit te vrtle,,,velike male,,,,zavijene,,,,malu skrivene..........:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

za ovu ženu,,niman riječi,,,,dela,,,,,uređuje,,,a kuče,,i vanka kuče sve uredno,,,da moreš slobodno leč,,,da se ne zmažeš.............to sve gori grof zarazija.


Uploaded with ImageShack.us

i jopet,,nas dva da se malo nazdravimo,,,i spijemo kakovu...


Uploaded with ImageShack.us

i jopet,,,naprid,,,poli druge žene,,,orati,,vrtlič,,,nema grof ore samo žensken rodu,svaka mu čast.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
naravno izvinite na vin slikan,,,ali rakija delal svoje,,pa se malo aparat,,,steplija..


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

i evo nas jopet,,,,u grofoviji..........
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa vi kako ste krenuli ,još nekoliko dana i pola Jezerana bi poorali,vidim da bilo veselo a tako i treba e jeste Primu gadno pričepili u posao
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

grofe jel ti nesmeta utovarivač dok oreš :partyman:moglo bi te zaljuljat i prekrenut al ti si stari vuk:supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
pa vi kako ste krenuli ,još nekoliko dana i pola Jezerana bi poorali,vidim da bilo veselo a tako i treba e jeste Primu gadno pričepili u posao

Ma krenuli ,,,opako......:partyman::partyman:

grofe jel ti nesmeta utovarivač dok oreš :partyman:moglo bi te zaljuljat i prekrenut al ti si stari vuk:supz:

Nema kod njega,,,,ide on ore,,ko lav,...;)

grof ti mozes orati a kod mene je ziva sahara !!!

Mogu reč,,,,zemlja,,ko da je sva u papru,,,a i dosta vlažna,,,,baš da se preore lipo,,kako triba..
 
D

drax

Guest
Bećarina prava u jednom danu obiđe sve kume i soske snaše, a i rakija mu nije mrska:drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh