• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., slikice o koslilici iz PRIMA-e!; SRK!!! ...

09032012030.jpg


09032012022.jpg


09032012028.jpg


09032012027.jpg


09032012026.jpg


09032012025.jpg


09032012024.jpg


09032012023.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipe slike iz tvornice,,(dobro je dok se traktoriči slažu)baren da se dela ,,i vajk,,,,,ali vajk kad si tamo,,,ništo novega delaš,,,niku skalameriju,(biš reka ti:p),,,nema,,,,ja mislin da je tvoj traktorič,,,,,,s full opremom bija prije lito dan,,,sad je ovo več,,,,vrhunac,,i ne triba više niš zmišljat.......a za govorit,,,se nema ča,,.....

Da vidimo se,,,,,još sam ti neke stvari spremija,,,pa i da se zlajemo kako triba,,,(ter znaš kako nam reču):lol::lol:..pozdrav i evo uskoro mene da ubajden strojeve......:p:p

Poz....tebi i tvojima..:partyman::partyman:
 
D

drax

Guest
Grofe svaka čat na slikama prave su.
Ti si ko Japanac u Dubrovniku sve poslika.:partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jel se to meni čini, ili ovaj motor među zadnjim slikama ima tri cilindra?!
 
D

drax

Guest
jel se to meni čini, ili ovaj motor među zadnjim slikama ima tri cilindra?!
to je ja mislim lombardini 40 konja prava zuja.
Ali Grof će ti to sigurno znati.

za Dusparu
Pun je "you tube"pajdo samo ukucaj hkud prenj a ima stranica i na fejsu samo uživaj.
A izdali smo i dva CD-a pa će ti se nešto svidit.
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

jel se to meni čini, ili ovaj motor među zadnjim slikama ima tri cilindra?!

., TOČNO! dragi moj prijatelju!, dobro TI se čini., ima tri celindra i nešto manje od 40 konjića + jedan mago sidi gori dok se traktorić vozi., vodom ladjen.- ... :lol: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav prijatelju Grofe!
Vidim bio si u Primi, možda se sprema kod tebe opet neka noviteta, neki novi strojčič, možda izboljšanje za :scratch za, ko bi znao šta ti je na umu?
Neki su razlogi bili da si bil tamo.

A slike :D, več sam nekoliko puta video preko tvojih slika tvornicu, proizvodnju ali još uvijek volim i uživam pogledat nove, svaki put kad jih staviš, zahvaljujem. Pa ako imaš još...

Pozdrav tebi u Jezerane.
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se .-

Pozdrav prijatelju Grofe!
Vidim bio si u Primi, možda se sprema kod tebe opet neka noviteta, neki novi strojčič, možda izboljšanje za :scratch za, ko bi znao šta ti je na umu?
Neki su razlogi bili da si bil tamo.

A slike :D, več sam nekoliko puta video preko tvojih slika tvornicu, proizvodnju ali još uvijek volim i uživam pogledat nove, svaki put kad jih staviš, zahvaljujem. Pa ako imaš još...

Pozdrav tebi u Jezerane.


., lip pozdrav i tebi moj prijatelju firemanpeter! ...

., uh DA, noviteta punooo ima sada, ALI samo u mojoj glavi., nima se novčića i onda od realizacije noviteta ništa do daljnjega.- ...
., ah., moj put u dragi grad Bjelovar - tvornicu PRIMA!, to je jednostavno hodočašće kod dragi prijatelja i moje ljubavi iz mladosti; traktora tome!!!...
., ta gvoždjurija - skalamerija ružnoga, ALI meni dragog strojčića!, uvukla mi se u svakodnevni život., pore mog malog i skromnog života i u njoj ostala.- ...

., pozdrav u grad Jesenice dragoj obitelji od firemanpeter-a! ... Bog! ...
 
B

BAGERISTA

Guest
., TOČNO! dragi moj prijatelju!, dobro TI se čini., ima tri celindra i nešto manje od 40 konjića + jedan mago sidi gori dok se traktorić vozi., vodom ladjen.- ... :lol: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

A onaj gori,,,je posebno žedan,,,ako side gori josa,,,,,,.....:mrgreen::mrgreen:
vidiš,,,promaklo mi,,,a više nego interesantno......

Grofe,,,,,,,,,,,,,,to je nešto novo ti motor,,se odvna stavlja unutra ili je neki novitet..8)8)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
je pa koda ne znaš zakaj ovi ostali vole tomu traktora,
pa ima auspuh odispred, i nisko postavljen, taman kad se voziš naprijed,
gutaš dim od traktora, pa si žeeeeeeeeeedaaaannnnnnnn :rolfer:

nekako mi se više sviđa ovaj zrakom hlađen motor, nemre ti pipica sa kilera otpast :mad:

mada ovaj sa tri cilindra, antifrizom hlađen, sigurno ima strašan zvuk!!
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

A onaj gori,,,je posebno žedan,,,ako side gori josa,,,,,,.....:mrgreen::mrgreen:
vidiš,,,promaklo mi,,,a više nego interesantno......

Grofe,,,,,,,,,,,,,,to je nešto novo ti motor,,se odvna stavlja unutra ili je neki novitet..8)8)

., lip pozdrav! ...

., ma NE, ne., motor ko takov dela se - proizvodi, oko 20 godin., a u traktora tomu - PRIMA-u, ugradjuje se oko 10 godin., pokazal se jako dobar, pogotovo kada je u pitanju ONO malo snage ča fali?, ili kod oranja ili kod frezanja?., isti takov motor ugradjuje se u hittner-a, agt-ea, tuber-a.-


josix je pa koda ne znaš zakaj ovi ostali vole tomu traktora,
pa ima auspuh odispred, i nisko postavljen, taman kad se voziš naprijed,
gutaš dim od traktora, pa si žeeeeeeeeeedaaaannnnnnnn :rolfer:
nekako mi se više sviđa ovaj zrakom hlađen motor, nemre ti pipica sa kilera otpast :mad:
mada ovaj sa tri cilindra, antifrizom hlađen, sigurno ima strašan zvuk!!


., TOČNO!, moj Josa!., potpisujem vu tvoju teoriju, slično je čak i sa praksom!., ovaj motorić sa tri celindrića lipo dela ko stari mercedus!., svakako i potrošač je u odnosu na ve druge tomice., ALI, lipo je sa njim delat., jednostavno zaboraviš da voziš tomu!!! - PRIMA-u! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
E sad mi je jasno,,,,ali da su izdržljivi motori jesu,,,,a da se ugrađuje u tubera nisam zna..(mada i u sve te firme motori dolaze sklopljeni,,,,,,,,,,,spremni za ugradnju,,,ako se ne varam),,tako je i skopačicom,,,koju sam ja uzeja ,,,,motori dolaze sklopljeni,,a ostalo rade tamo..
 

Najnoviji postovi

Na vrh