• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Grofe na cugu i druženje si svakako pozvan, jeste PRIMA je samo 2005 malo starija od tvoje i zglobna.
Što se slika tiče jedva stavi i ovu jednu.

., lipo fala na javljanju i pozivu na čašćenje! ...

., tvoja PRIMA je onda mladja od moje., heheheee ... ;) ... ., jer moja je 2004. godina proizvodnje., ALI sam prvi vlasnik i malo pazim, tako da je onda to TO! ...

., lip pozdrav svim cijenjenim forumašima i forumskim prijateljima., a sada evo još malo slikic iz tvornice "tomo vinković" - PRIMA - Bjelovar od posjeta; 09. ožujka 2012. godine sa našim forumašima! ... :prayer: ...

., jer., PRIMA je prijatelj mog DOM-a!!! ...
 
G

GROF

Guest
., akcija kod grofa! ...

., evo nekoliko slikic izrade - pripasivanja "lifta" - kuke za vuču na prikolicu traktora tome., na ovu kuku od prikolice, more se prikvačit druga manja prikolica ili kola - gumenjak.-

09032012006.jpg


09032012005.jpg


09032012006.jpg


09032012004.jpg


09032012005.jpg


09032012003.jpg
 
G

GROF

Guest
., još malo slikic akcije kod grofa! ...

., Narode moj!, evo još malo slikic razno - razni akcij - dela kod grofa sa traktorom tomom! ...

., prenašanje bačve - rezervara za lož ulje sa traktorom tomom na prednjem utovarivaču.,
., poziranje sa Novim plužićima.-


09032012002v.jpg


09032012001.jpg


09032012001.jpg
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

grofe za koga je ovo? jesi ovo radio sebi ili za nekoga drugog? ovaj zeleni dio je jedva isproban, jos je farba na dijelu gdje ruda nalijeze

ovo je "U" profil ako se dobro vidi na slici

., edosoko!, ovo je orginal kuka od moga tome., a ovaj "lift" je "U" profil, dobro si vidil, izbušene škulje - rupe za šarafe i kljine, odradjeno sve majstorski., ovo je za moju prikolicu napravil moj prijatelj., ja samo farbam - bituram - lakiram i lagana montaža gre ve dane., neke sitnice moram još pripasat da izgljeda orginalno! ... :supz: ...

., ide još malo slikanog materijala.-
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema mira a grofe,,,,,vidin poli tebe se dela i to debelo,,,,,,,,,....spremaju se kuke,,,,,nose rezervari,,ma ki če se s tobom,,,,samo delo..pa meni ništo govoriš,,,,,,,:blackeye:blackeye:partyman:

Šteta ča je noč,,,,ali lipo se uklopila boja oni plužiča,,,,nadam se da si he proba več,,,ako nisi,,,vidin da češ brzo..ui probu s njima....:partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., slikice "kuke" za ugradnju na prikolicu.-

., Narode moj!, evo još par slikic "kuke" za prikolicu sa dodatnim; kljinima, osiguračima - šplentami, pločom, "liftom" od "U" profila., sve obojano i čeka montažu.-

09032012011.jpg


09032012010.jpg


09032012009.jpg


09032012007.jpg


09032012006.jpg


09032012005.jpg
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Nema mira a grofe,,,,,vidin poli tebe se dela i to debelo,,,,,,,,,....spremaju se kuke,,,,,nose rezervari,,ma ki če se s tobom,,,,samo delo..pa meni ništo govoriš,,,,,,,:blackeye:blackeye:partyman:

Šteta ča je noč,,,,ali lipo se uklopila boja oni plužiča,,,,nadam se da si he proba več,,,ako nisi,,,vidin da češ brzo..ui probu s njima....:partyman::partyman:


., e moj prijatelju BAGER!., dela se uvik pomalo kada sam kod kuće., jer kako se kaže u našem Narodu!?, kuća ne treba dobrog gospodara., već kuća treba dobroga SLUGU!., ko sve ča čovik IMA!, ako će doniklje bit u redu.-

., kod nas je dosta zima - ladno još, danas - pogotovo jutros, padal snig., bilo oko - 1 c., ima još sniga staroga ča ni išal, novoga malo poprhnulo svud, ima ga najviše na Kapeli., sve je još jako mokro - blatnjavo., sada najprije idedu drva; rezačina i cipačina., a onda pomalo zemljeni radovi.-

., radujem se našem skorom vidjenju., pozdrav tebi i tvojima., čitamo - pišemo se ... :mrgreen: ...

., Narode moj!, idedu slikice drito iz naše Hrvatske tvornice traktora "tomo vinković" - PRIMA - Bjelovar!
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
prenašanje bačve - rezervara za lož ulje sa traktorom tomom na prednjem utovarivaču
Lika skoro cijela pod šumom a vi se grijete sa ložom :lol:
A Pađen je valjda najbliži vulkanizer :lol:
to ces zasarafit straga na prikolicu i za to zakacat drugu prikolicu?
I ja sam tako shvatio :scratch
Što nebu to malo preveliko opterećenje?
 
G

GROF

Guest
drax Grofe ti sa ovim sigurno nemaš problema[/QUOTE kaže:
., TOČNO u pravu si., ja sa tim i takovim nimam problema., nažalost, jedan od nedostataka ko i mngi drugi - banalni ALI nedostaci., jima ji dosta i previše, pogotovo ako znamo ili bi trebali znat da živimo u 21. stoljeću!, AKO vo - ovo je uopće vo - ovo stoljeće ili neko drugo?.-
., ja nimam sa TIM problema., ALI imam sa nečim drugim? ... :? ... ., tako je to., svaki OLTARIĆ ima svoj KRIŽIĆ! ...

., moja iskrena preporuka tebi!, fleksu - brusilicu u šake i reži višak., znaš i sam da se uvik višku lako DA pomoć?, heheheee., problem je sa manjkom., teško ga namirit.- ... :mrgreen: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

to ces zasarafit straga na prikolicu i za to zakacat drugu prikolicu?

., TOČNO to! ...
--------------------------------------------------------------------------
čiko

Lika skoro cijela pod šumom a vi se grijete sa ložom
A Pađen je valjda najbliži vulkanizer

I ja sam tako shvatio
Što nebu to malo preveliko opterećenje?


., NE, NE, NE., naravno da NE koristimo ložu ni za grijanje, ni za vožnju., bačva je od prijatelja tehnološki višak., a moj nećak i ja smo je reciklirali u banju za kupanje - šurenje - pranje prasaca - bravaca prilikom kolinja.-
., Padjen ni najbliži, ALI je jedan od dobri vulkanizera! ...
., opterećenje neće bit preveliko jer je sve već provjereno i ispitano.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
D

drax

Guest
hvala na savjetu prijatelju

Na mojoj primi nisu ni blatobrani isti kao na tvojoj i još vidim nekih pocinčanih dijelova na hidraulici pozadi, a ondije pod papučicom kočnice mi je cilindar hidraulike volana kud snjim.
Najbolje bi bilo GROFE da je dovezem tebi na rehabilitaciju ti bi to uredio sve kako treba.
Do sada je odradila 15000 sati s ostalim sam zadovoljan, ali završna obrada je nula.
Nadam se da su ovi noviji malo bolji pošto planiram kupiti još jednu.:partyman:
 
G

GROF

Guest
., mišljenje!, daje se.-

Na mojoj primi nisu ni blatobrani isti kao na tvojoj i još vidim nekih pocinčanih dijelova na hidraulici pozadi, a ondije pod papučicom kočnice mi je cilindar hidraulike volana kud snjim.
Najbolje bi bilo GROFE da je dovezem tebi na rehabilitaciju ti bi to uredio sve kako treba.
Do sada je odradila 15000 sati s ostalim sam zadovoljan, ali završna obrada je nula.
Nadam se da su ovi noviji malo bolji pošto planiram kupiti još jednu.:partyman:

., prijatelju!, dopelji je na rehabilitaciju pa je budemo NE izboljšali!!! :mrgreen: ...

., ček; 15000 sati rada???., aj ovo popravi., pobriši ve nule., heheheee., stvarno će neko mislit svašta o tebi a bome i o meni!., da se nismo nas dva POKUMILI!!!., heheheee ... :D ...

., e sada., bolji ili NE?., od govna ni nego gov*o?., moje skromno mišljenje i iskustvo!, treba sve doniklje čuvat, a traktorić je solidan! ... :prayer: ...
 
D

drax

Guest
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vr_c1Mqi3t4[/YT]oprostite 1500 sati rada
 
G

GROF

Guest
., slikice iz tvornice Hrvatskih traktora PRIMA Bjelovar!

., Narode moj!, moji dragi forumski Svite!, evo još malo slikic iz tvornice traktora tomo vinković - PRIMA - Bjelovar! ...

., evo nekoliko slikic o samohodnoj motornoj koslilici; SRK-a! ...

09032012024.jpg


09032012023.jpg


09032012022.jpg


09032012021c.jpg


09032012020.jpg


09032012019.jpg


09032012018.jpg
 
D

drax

Guest
oprostite

nisam htio nista da komentarisem za rh ......radio sam jednog AGT-a sa 5-6 hiljada rh i za njega sam bio iznenadjen

ima i ona grofe; otkad je macku briga sta misevi misle
1500 sati rada :prayer:
 
G

GROF

Guest
nisam htio nista da komentarisem za rh ......radio sam jednog AGT-a sa 5-6 hiljada rh i za njega sam bio iznenadjen

ima i ona grofe; otkad je macku briga sta misevi misle

., TOČNO edo!., mlad si TI!, ali dosta starih Narodnih znaš! ... :prayer: ... ., biće nešto od tebe!!!., šalim se malo., nemoj ča zamirit - naljutiti se?.- ... :mrgreen:

., ej edo!., daj ku - koju slikicu PRIMA-e iz tvoga kraja! ... :p ...

., ovo pišeš za AGT-ea sa neki 6 - 7 tisuća radni sati., već sam pisal., pa ako se nešto "normalno" koristi i održava puno se toga more napravit - odradit!., evo moj susjed i kum., a zna ga moj rodjo, prijatelj i naš forumaš DraženV!., KUM ima tomu vinkovića; TV-731 iz 1981. godine., ima dosta slikic toga traktorića pod temom prime i tome!, traktorić izgljeda odlično a ima oko 7000 radni sati!!!... :supris: ... ., svakome tomi u onim njiovim knjižicama o rukovanju i održavanju piše!; vijek - rok trajanja - eksploatacije uz normalno rukovanje i održavanje ide do 7 godina ili 3000 radnih sati., ALI, uvik ima taj je...i ALI!., neko umre prije rodjenja, dok drugoga treba ubit lagano sa 100 godin života! ... :rolleyess: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

1500 sati rada :prayer:

., je DA razumili smo, i napisal si uz onaj lipi video uradak Narodnoga blaga iz tvoga kraja!, fala TI! ... :supz: ...

., moj traktorić ima 800 sati dela., ni puno, ni malo., da sam ga imal prije 20 godin?, imal bi najmanje 4000 sati dela., ovako je u dubokoj poštedi.- :mrgreen:

., aj Bog!, čitamo - pišemo se., ide još malo slikic iz Naše tvornice PRIMA-e!
 

Najnoviji postovi

Na vrh