• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

D

drax

Guest
onda il ga kući nemogu gledat il je dobar sa ženom:drinkers:
ili se pokazao dobar za dan žena
 
B

BAGERISTA

Guest
., fala TI za javljanje i dobre komentare., TOČNO!, svi jedva čekamo lipo vrime da pomalo počmemo delat na "zemlji".- :p ...

., NAPOMENA!., Narode moj!, ako nekome ča treba iz grada Bjelovara!, točnije iz tvornice traktora prima i hittner neka mi se javi, na mobi ili na p.p., tamo smo; 09. ožujka 2012. godine, petak, oko 11.00 sati! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

Legenda od čovika,,,,,,,em da dela za sebe,,još i na druge pensa....:prayer::prayer:
Nema takovih ljudi,,,više se ne najde,,,,i ako da,,onda jako malo,,,,,,,,,....

Ajd,,,sretan put..i pazi koliko češ pretovarit auto.
8x38r4.gif
;);)
 
G

GROF

Guest
., fala za dobre komentare! ...

ma grof voli pobjeci od doma svaki malo :lol:

., dragi moj Svite fala za dobre komentare! ... :prayer: ...

., ma DA, dobro je sa vremenom na vrime pobić od svoga Doma!., malo u Svit vidit kako su ljudine, pajdaši, prijatelji, poznanici, forumaši, ... tuji i naši!!! ... :supz: ... ., kadi se ča dela?, lipog ji - jede i pi - pije?., dobro za - zabavlja i sm - smije?, ... ... :mrgreen: ...
---------------------------------------------------------------------------------------

., od drax-a!

Grof je izgleda maher za sve i za žene i za mašine


., je DA, pomalo za SVE!., jedamput se žive i umire., svaki sebi svoj tepih rastire?, po kome gazi i plazi., plod svoj užije, pa časti sebe i svoje najmilije! ...
---------------------------------------------------------------------------------------
., od BAGERISTA-e!

Ajd,,,sretan put..i pazi koliko češ pretovarit auto.


., uvik se pazi ALI!., ... bili smo sa dobrim autićem pa ni bilo problema za pretovar! ...
---------------------------------------------------------------------------------------


., aj Bog! moj Narode, čitamo - pišemo se ...

., p.s., biće slikanog materijala i dobri komentara.-

__________________
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
neznam ljudi baš s tehnikom ali već sam imao komentare na slike idem iz albuma kopiraj pa onda u poruci zalijepi valjda može tako, a slike su s mobitela


Ma vidi nije toliko bitno sa čim si slikao , bitnije je kako postavljaš slike , nije mi jasno kako neki vide slike , a neki ne.

Preko čega postavljaš slike ?
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Eto, isti problem se pojavljuje kod mene u mojoj temi. Ja sam na takav način isto iz albuma stavijo sliku pa je neki ne vide. Izgleda mi da je bolje slike postaviti iz nekog drugog albuma na internetu a ne iz ovoga na forumu.
 
G

GROF

Guest
., dobre slikice napokon! ...

:partyman: ako se nekad vidimo idemo na cugu

., evo se odma i ja bilježim za cugu sa ŽUTIM!, ako i kada se vidimo? ... :D ... novi forumašu!, dobro nam došal! ...

., lipo fala za slikice., daj još i još, ALI metni slikice jednu iza druge u niz da je preglednije.- :!: ...

., evo odma vako, jedno javno pitanje?., molim odgovor, ovaj traktorić zelenko - prima!, je tvoj ili??? ... :prayer: ...
 
D

drax

Guest
Grofe na cugu i druženje si svakako pozvan, jeste PRIMA je samo 2005 malo starija od tvoje i zglobna.
Što se slika tiče jedva stavi i ovu jednu.
 
D

drax

Guest
pozdrav, hvala za svaki komentar prijatelju

da bi se malo pohvalio zabio sam ih preduboko pa pada preko "tahta" a inače prevrće solidno.
 

zverinicatv

Član
Tu od
30 Tra 2011
Poruka
42
Pozdrav drx

Plugovi su savim ispravni samo jih našteluj tako,da kad si sa kotačima u brazdi morajo plugovi da su ispravno to jest kada traktor stoji na ravnom na putu ili drugdje so plugovi malo koso.
Prevereno praktički i pouzeto po teoriji imam tv 420 i u subotu sam imao iste probleme kao ti, ispravio a sada prevrče zemlju za deset.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

da bi se malo pohvalio zabio sam ih preduboko pa pada preko "tahta" a inače prevrće solidno.

ma dobro je to al da ih malo nagneš udesno još bi bilo bolje:supz:al i to je dobro u takvoj :drinkers:zemlji
 

Najnoviji postovi

Na vrh